+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Nikon NIKKOR Z 24-200mm f/4-6.3 VR

Nikon NIKKOR Z 24-200mm f/4-6.3 VR
-16%
1 įvertinimas
Kodas: 07775KVG
Gamintojo kodas: -
Įsiminti
EU sandėlyje
Pristatymas 5-19 d.d.
Pasirinkite savybes
Spalva
749.99 897.99
Nuomoti(nuo €/diena)
Pratęsta garantija
Prekės draudimas

Nemokamai atsiimkite Kaune, parduotuvėje (Birželio 23-iosios g. 23g) Gegužės 18 d.

Nemokamai atsiimkite Klaipėdoje, parduotuvėje (Taikos pr. 17) Gegužės 18 d.

Pristatysime į namus per kurjerių tarnybą Gegužės 20 d.

Turite klausimų? +370 462 46444 Siųskite užklausą

AprašymasNikon NIKKOR Z 24-200mm f/4-6.3 VR aprašymas

Itin kompaktiškas telefotografijos kintamojo židinio objektyvas

Vykstate į kelionę? Dėl plataus 24–200 mm priartinimo diapazono ir dailaus suliejimo efekto gali būti, kad šis greitai fokusuojantis neveidrodiniams fotoaparatams skirtas telefotografijos kintamojo židinio objektyvas bus vienintelis objektyvas, kurio jums prireiks. Jis lengvas, telpa į mažesnius priedų krepšius ir jį naudojant užfiksuojamos itin detalios nuotraukos bei įrašomi itin detalūs filmai. Be to, šis objektyvas užsandarintas, kad būtų apsaugotas nuo dulkių ir drėgmės. 

 

Šis viso kadro objektyvas gali būti naudojamas įvairiais būdais – ir kaip plačiakampis objektyvas, ir telefotografijos kintamojo židinio objektyvas. Juo įamžinsite detalių, sodrių spalvų nuotraukų bei filmų išgaudami sklandų suliejimo efektą. Objektyvas fokusuoja sparčiai ir tyliai, o jame integruota VR technologija padeda užtikrinti, kad kiekvienas kadras būtų stabiliai sufokusuotas. Tai tobulas objektyvas norint prieblandoje fotografuoti ankštoje medinoje arba filmuoti virš plačios lygumos patenkančią saulę.

Didelis kontrastas

Asferinis ED stiklas ir asferiniai lęšiai užtikrina iki minimumo sumažintą iškraipymą pasirinkus bet kokią priartinimo nuostatą. Nesvarbu, ar fotografuojate plačiu kampu, ar teleobjektyvo nuotoliu, gaunate ryškių, sodrių spalvų ir labai kontrastingų vaizdų. 

Aiškūs ir ryškūs vaizdai

„Nikon“ ARNEO danga apsaugo nuo vaizdo dvejinimosi ir blyksnių efekto, kad vaizdai būtų aiškesni net ir plačiu kampu fotografuojant tiesioginės šviesos šaltinius. Taško formos šviesos šaltiniai, pvz., gatvių žibintų šviesa naktį, atkuriami nepriekaištingai. 

Stabilumas esant prastam apšvietimui

Objektyve integruota VR technologija suteikia galimybę fotografuoti nustačius iki 4,5 padalos lėtesnį užrakto greitį, nei įprastai būtų įmanoma¹. Fiksuokite ryškesnius teleobjektyvo kadrus temstant arba įrašykite nusidriekusių plataus kampo vaizdų filmų be nepageidaujamo fotoaparato drebėjimo poveikio². 

Ryškios stambaus plano nuotraukos

Iš betono išsikalusi gėlė. Kraštovaizdžio nuotraukų ir portretų raštai. Dėl artimo vos 0,5 m (24 mm) fokusavimo atstumo darydami stambaus plano nuotraukas galite visiškai kontroliuoti kadro komponavimą. 

Nikon

Sensoriaus tipas Full Frame

Stabilizavimo sistema Yra

Svoris 570 g

Aptarkite su konsultantu Kaune

Neturime Kaunas Adresas: Birželio 23-iosios g. 23g Darbo laikas: I-V 09:00 - 18:00 VI-VII nedirba Telefonas: +370 674 59488
Kaunas

Aptarkite su konsultantu Klaipėdoje

Neturime Klaipėda Adresas: Taikos pr. 17 Darbo laikas: I-V 10:00 - 19:00 VI 10:00 - 15:00 VII nedirba Telefonas: +370 604 43972
Klaipėda
Specifikacija
Gamintojas(?) Nikon
Tipas
Sensoriaus tipas Full Frame
Stabilizavimo sistema Yra
Stabilizavimas
Kadro dydis
  Svoris 570 g
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Fokusavimas
Prekės kodai

07775KVG 496075990288

Atsiliepimai

5 vidutinis įvertinimas (1 įvertinimas)

 1
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (1)

  • 1 objektyvas į visas keliones.
1 iš 1 puslapių
  1. 1
1 1 atsiliepimai

1. Kaip pasirinkti tinkamą objektyvą sisteminiam fotoaparatui?

Pasirinkdami tinkamą objektyvą sisteminiam fotoaparatui, svarbu atsižvelgti į savo fotografavimo poreikius ir stilių. Pirma, nuspręskite, kokios raiškos ir fokusavimo atstumo jums reikia. Portretams dažnai pasirenkami objektyvai su dideliu diafragmos skaičiumi, pavyzdžiui, 50mm f/1.8. Jei mėgstate peizažus, rinkitės platų kampą (pvz., 24mm). Norint užfiksuoti tolimus objektus, naudingi teleobjektyvai (pvz., 70-200mm). Kitas svarbus aspektas yra objektyvo šviesos stiprumas, kuris daro įtaką našumui prastomis apšvietimo sąlygomis. Stabilizavimo sistema taip pat gali būti svarbi, ypač ilgesniems objektyvams. Svarbu įvertinti objektyvo konstrukcijos kokybę ir gamintojo reputaciją. Išbandykite kelis objektyvus ir apsvarstykite ateities poreikius, kad pasirinktumėte tinkamą ir ilgalaikę investiciją į savo fotografiją.

2. Ar visi objektyvai tinka visiems sisteminiams fotoaparatams?

Ne visi objektyvai yra universalūs visiems sisteminiams fotoaparatams. Skirtingų gamintojų sistema gali turėti skirtingas sąsajas, todėl svarbu patikrinti objektyvo suderinamumą su jūsų fotoaparatu. Pavyzdžiui, Canon, Nikon, Sony ir kitų gamintojų sisteminių fotoaparatų objektyvai gali būti nekeičiami tarpusavyje be adapterių. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į sensoriaus dydį. APS-C formato objektyvai gali būti neproporcingai dideli ant pilno kadrą turinčių fotoaparatų. Prieš įsigydami objektyvą, patariama tikrinti gamintojo suderinamumo lentelę ir atsižvelgti į specifinius savo fotoaparato reikalavimus. Adapteriai gali leisti naudoti neoriginalius objektyvus, tačiau gali būti šiek tiek prarandama funkcionalumo arba kokybės atžvilgiu.