+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

XQD kortelės

XQD kortelės lizdai gali būti įdiegiami profesionaliuose fotoaparatuose ir kamerose, ypač tose, kurios filmuoja aukštos raiškos vaizdo įrašus arba gali greitai fotografuoti nuotraukų serijas. XQD kortelės buvo tarpinė jungtis tarp CompactFlash ir Cfexpress kortelių tipų, kol galutinai išsigrynino Cfexpress tipas. XQD vis dar naudojamos Nikon Z6 ir Nikon D6 fotoaparatuose. XQD korteles gamina: Sony, Lexar.

Rodoma: 2 2
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 1 puslapių
 2. 1
 3. 2 2 prekių

XQD - tai laikmenos kortelės formatas, sukurtas kaip "CompactFlash" kortelės įpėdinis. XQD pritaikė "Nikon" ir pirmiausia ji buvo įdiegta į Nikon D4 ir Nikon D4S, o vėliau - į Nikon D5, D500 ir D850 DSLR bei Nikon Z7 ir Z6 sisteminius fotoaparatus. XQD formatas sukurtas taip, kad būtų galima išnaudoti šių fotoaparatų teikiamą spartą fotografams. Pavyzdžiui, Nikon D4S gali fotografuoti 11 kadrų per sekundę greičiu ir įrašyti iki 67 nesuspaustų NEF vaizdų arba daugiau kaip 200 JPEG vaizdų per vieną nepertraukiamą seriją.


Įrašydamas į XQD, Nikon D5 gali nufotografuoti iki 200 kadrų Be nuostolių suspaustų 12 bitų arba JPEG/Fine/Large arba 14 bitų be nuostolių suspaustų (kai naudojama "Lexar Professional 2933x" (2.0 kortelė)) JPEG/Fine/Large 1/250 sek. ar greičiau.


SVARBIAUSI XQD FORMATO PRIVALUMAI

Du pagrindiniai XQD formato privalumai - itin didelė skaitymo ir rašymo sparta ir didelės talpos saugojimo riba. Kortelės buvo pristatytos su 125 MB/s skaitymo ir rašymo sparta [N serija], o būsimų serijų kortelės galės pasiekti 500 MB/s ir didesnę spartą. Numatoma didžiausia šio formato kortelių talpa - daugiau kaip 2 TB.


Fotografams, fotografuojantiems sportą, veiksmo ir kitus greito tempo renginius arba "Full HD" vaizdo įrašus, labai svarbu turėti laikmenos kortelės formatą, kuris neatsiliktų nuo fotoaparato. XQD yra sprendimas.

 

XQD ATMINTIES KORTELIŲ YPATYBĖS IR SPECIFIKACIJOS

 1. Greitis: XQD kortelės pasižymi itin greitu duomenų perkėlimu. Jų greitis gali siekti net iki 8 Gbps (gigabitų per sekundę), užtikrinant efektyvų didelių failų įrašymą ir perkėlimą.

 2. Talpumas: XQD kortelės gali pasiūlyti didelį talpumą, todėl jos yra tinkamos ilgai fotografavimo sesijai arba ilgam vaizdo įrašo įrašymui. Talpumas gali svyruoti nuo keleto šimtų gigabaitų iki kelių terabaitų.

 3. Fizinis dydis: XQD kortelės yra šiek tiek didesnės nei SD atminties kortelės, bet mažesnės nei CompactFlash. Jų matmenys yra apie 39 mm x 30 mm x 4 mm.

 4. Gamintojai: XQD kortelės gamina įvairūs gamintojai, tačiau svarbiausi yra Sony ir Lexar.

 5. Patikimumas: XQD kortelės yra patikimos ir patvarios, išlaikančios darbo efektyvumą ekstremaliomis sąlygomis. Tai svarbu profesionalams, dirbantiems įvairiose aplinkose.
   

NAUDOJIMO PAVYZDŽIAI

 • Profesionalūs fotoaparatai ir kameros: XQD kortelės yra įdiegiamos į profesionalias fotoaparatus ir kameras, ypač tas, kurios filmuoja aukštos raiškos vaizdo įrašus arba turi greitai fotografuoti nuotraukų serijas.
 • Profesionalios filmavimo aparatūros: Įvairios profesionalios filmavimo įrangos, kur reikia didelio įrašymo greičio, gali naudoti XQD kortelės.
 • Reikalaujančios aukšto patikimumo aplinkos: XQD kortelės puikiai tinka reikalaujančioms aukšto patikimumo sąlygoms, pavyzdžiui, lauko fotografinės ekspedicijos arba fotosesijos ekstremaliomis sąlygomis.
   

XQD atminties kortelės yra puikus pasirinkimas profesionalams, kurie reikalauja greitos, patikimos ir didelės atminties kortelės savo kūrybai.