+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Reflektoriai

Foto reflektoriai naudojami lauko fotografijoje – vestuvėse, asmeninėse fotosesijose, krikštynose – norint apšviesti fotografuojamą arba filmuojamą objektą, atspindint natūralią šviesą – saulės, laužo, dangaus. Reflektoriai gali turėti įvairias atšvaito spalvas, įskaitant baltą, sidabrinę, aukso arba kitas. Išbandyti gamintojai už gerą kainą: Neewer, Godox, Falcon Eyes, Weifeng, Quadralite, StudioKing.

Rodoma: 24 118
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 5 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. ...
 6. 5
 7. 24 118 prekių
 8. Toliau

REFLEKTORIAI yra neatsiejama įranga, kuria fotografai pasitelkia šviesos kontrolę, siekdami sukurti pageidaujamus efektus fotografuojamam objektui arba scenai. Šie lankstūs prietaisai gali padėti reguliuoti šviesos intensyvumą, sumažinti šešėlius ir netgi atnešti papildomų spalvų į nuotrauką.
 

UNIVERSALUS MONTAVIMAS, PATOGUS TRANSPORTAVIMAS

 1. Universali montavimo sistema: Daugelis reflektorių turi universalias montavimo sistemas, kurios leidžia juos pritvirtinti prie įvairių laikiklių arba šviestuvų stovų.

 2. Transportavimo patogumas: Reflektoriai gali būti lengvai sulankstomi, todėl juos patogu transportuoti ir saugoti.

 3. Atšvaito spalva ir dydis: Reflektoriai gali turėti įvairias atšvaito spalvas, įskaitant baltą, sidabrinę, aukso arba kitas. Kiekviena spalva suteikia skirtingą šviesos toną. Dydis taip pat yra svarbus, nes jis nulemia, kiek šviesos galima atspindėti.

 4. Kokybiška atspindžio medžiaga: Reflektoriai yra pagaminti iš aukštos kokybės atspindžios medžiagos, užtikrinančios natūralių spalvų atvaizdavimą ir efektyvų šviesos atspindėjimą.
   

REKLEKTORIŲ NAUDOJIMAS FOTOGRAFIJOJE

 1. Šviesos pildymas: Reflektoriai naudojami tam, kad atspindėtų šviesą į fotografuojamą objektą ir sumažintų šešėlius, kurie gali būti sukelti pernelyg ryškią saulės šviesą.

 2. Minkštinimas: Reflektoriai minkština šviesą ir taip padeda išvengti pernelyg aštrių šešėlių bei ledžia sukurti minkštą, natūralų šviesos efektą ant objekto paviršiaus.

 3. Veido bruožų išryškinimas ir šešėlių šalinimas: Reflektoriai yra nepakeičiami fiksuojant vestuvių, asmenines fotosesijas arba krikštynų akimirkas, nes jie leidžia pašalinti pernelyg ryškius šešėlius ir paryškinti veido bruožus.

   

Reflektoriai yra svarbus fotografijos įrankis, padedantis kūrėjui pasiekti norimus šviesos efektus ir suteikia galimybę tinkamai eksperimentuoti su natūralia šviesa. Tai universali ir nepakeičiama priemonė kiekvieno fotografo arsenale.