+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

CFexpress kortelės

Filmavimo kameros ir fotoaparatai su didelėmis raiškomis reikalauja ypač greitų atminties kortelių. 2022 metais greičiausios kortelės yra Cfexpress kortelės. Dydis tarpinis tarp CF ir SD tipo kortelių, bet greitis 10–20 kartų didesnis, t.y. informacijos skaitymo greitis yra 1700 MB/s ir daugiau. Informacijos įrašymo greitis šiek tiek mažesnis, bet vis tiek išlieka labai didelis – 1480 MB/s. Fotoaparatas.lt rekomenduoja už patrauklią kainą rinktis šiuos gamintojus: Sony, Lexar, SanDisk, Transcend, Angelbird.

Rodoma: 24 55
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 3 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 24 55 prekių
 6. Toliau

Kai kalbame apie spartų duomenų perdavimą ir didelę saugyklą, CFexpress kortelės yra lyderės skaitmeninių laikmenų pasaulyje. Šios kortelės ne tik leidžia jums įrašyti ir perkelti didelius failus greičiau nei kada nors anksčiau, bet ir užtikrina, kad jūsų įrenginys būtų paruoštas veikti su aukščiausios raiškos turiniu.


PAGRINDINĖS YPATYBĖS IR PRIVALUMAI:

 1. DIDELIS GREITIS: Vienas iš pagrindinių privalumų naudojant CFexpress kortelę yra jos neįtikėtinas greitis. Šios kortelės naudoja naujausią technologiją, leidžiančią įrašyti ir perkelti didelius failus be jokių užlaikymų. Tai yra itin svarbu fotografams, vaizdo kūrėjams ir kitiems turinio kūrėjams, kurie siekia užfiksuoti ir redaguoti aukštos raiškos turinį.

 2. DIDELĖ TALPA: CFexpress kortelės ne tik greitos, bet ir talpios. Su dideliais saugojimo pajėgumais šios kortelės suteikia jums galimybę laikyti didelius kiekius nuotraukų, vaizdo įrašų arba kitų skaitmeninių failų. Tai yra neatskiriama funkcija tiems, kurie daug keliauja arba intensyviai dirba su skaitmeniniais turiniais.

 3. SUDERINAMUMAS SU MODERNIAIS ĮRENGINIAIS: CFexpress kortelės yra sukurtos taip, kad  būtų suderinamos su moderniausiais įrenginiais, kurie palaiko šį naują standartą. Daugelyje naujausių fotoaparatų, vaizdo kamerų ir kitų profesionalių įrenginių jūs galite pasinaudoti visomis šių kortelių privalumais. Tai užtikrina, kad jūsų įrenginys visada bus pasirengęs veikti aukščiausiu lygiu.

 4. PATIKIMAS DARBAS SU 4K IR 8K TURINIU: Jeigu kuriate arba redaguojate turinį su aukštos raiškos standartais, CFexpress kortelės yra būtina priemonė. Jos užtikrina sklandų ir efektyvų darbą su 4K ir net 8K vaizdo įrašais. Tai suteikia jums daugiau laisvės ir galimybių kurti profesionalius projektus.

 5. PAPRASTAS NAUDOJIMAS: Nepaisant galingų funkcijų gausos, CFexpress kortelės yra lengvai naudojamos. Jų plug-and-play funkcionalumas leidžia jums greitai pradėti naudotis naujausiomis technologijomis be sudėtingų nustatymų ar sudėtingų procesų.

 6. BŪTINAS PRIEDAS PROFESIONALAMS: CFexpress kortelės tampa būtinu įrankiu profesionaliems fotografams, vaizdo kūrėjams ir kitų sričių specialistams. Jos užtikrina efektyvų darbą, patikimą saugojimą ir greitą duomenų perdavimą, leisdamos jums sutelkti dėmesį į kūrybinį procesą.

 

KODĖL MAN - FOTOGRAFUI - REIKIA CFEXPRESS KORTELĖS?

CFexpress kortelės yra svarbus įrankis kiekvienam profesionaliam fotografui dėl kelių esminių priežasčių. CFexpress kortelės pasižymi labai dideliu duomenų perdavimo greičiu, kuris yra esminis fotografuojant arba filmuojant didelės raiškos nuotraukas arba aukštos kokybės vaizdo įrašus. Tai leidžia momentaliai įrašyti didžiulį kiekį informacijos be jokių pertraukų arba uždelsimų. CFexpress kortelės yra sukurtos su dideliu saugojimo talpos potencialu, suteikdamos fotografui galimybę laikyti didelius failus, tokius kaip RAW nuotraukos arba aukštos raiškos vaizdo įrašai, be baimės dėl vietos trūkumo. CFexpress kortelės yra pagamintos iš kokybiškų medžiagų ir pasižymi ilgaamžiškumu. Tai svarbu profesionalams, kurie naudoja savo įrangą intensyviai. Jei jūsų fotografijos įranga palaiko aukštos kokybės vaizdo įrašų įrašymą, CFexpress kortelės užtikrins, kad galėsite įrašyti aukštos raiškos vaizdo medžiagą su aukštu dinaminiu diapazonu ir spalvų tikslumu. Be to, fotografai dažnai turi perkelti didelius kiekius nuotraukų ir vaizdo įrašų į kompiuterį. CFexpress kortelės užtikrins greitą ir efektyvią šio proceso eigą!

 

CFEXPRESS KORTELĖS DOMINUOJA FOTOAPARATŲ IR KAMERŲ RINKOJE

CFexpress kortelės yra pažangios atminties kortelės, dominuojančios fotoaparatų ir filmavimo kamerų rinkoje. Šios kortelės pasižymi tarpiniu dydžiu tarp tradicinių CF ir SD kortelių, tačiau joms būdingas išskirtinai didelis greitis – informacijos skaitymo greitis siekia 1700 MB/s ar net daugiau. Tai yra 10–20 kartų greičiau nei SD kortelės. CFexpress kortelės taip pat pasižymi dideliu informacijos įrašymo greičiu, iki 1480 MB/s, užtikrinančiu greitą duomenų perdavimą ir efektyvų darbą. Gamintojai, tokie kaip Sony, Lexar, SanDisk, Transcend ir Angelbird, siūlo šias kortelės už patrauklias kainas, todėl jos tampa populiariais pasirinkimais profesionalams ir entuziastams, siekiantiems optimalaus veikimo ir patikimumo savo įrangai.