+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Programos

„Addmore“ grupės įmonėse žema kaina galite įsigyti foto ir video redagavimo programų: Adobe Photoshop, Corel PaintShop Pro, Adobe Lightroom, ACDSee Photo Studio Ultimate, NIK Dfine 2.0, NIK Color Efex Pro 3.0 Capture NX Complete, dPhotos Pro Software, BlackMagic DaVinci Resolve Studio 17, Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio Dongle, Adobe Premiere Pro, Adobe Premiere Elements, Pinnacle Studio, Filmora ir kt.  

Rodoma: 24 57
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 3 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 24 57 prekių
 6. Toliau

PROGRAMOS yra prekių kategorija, kuri apima įvairias programinės įrangos programas ir programinės įrangos rinkinius. Šioje kategorijoje yra daug skirtingų programų, kurios turi įvairių ypatybių ir charakteristikų, taip pat yra naudojamos skirtingiems tikslams.

 

POPULIARIAUSIŲ PROGRAMŲ PAVYZDŽIAI:

 1. Adobe Photoshop.  Tai galinga redagavimo programa, naudojama koreguoti nuotraukas, kurti dizainus ir manipuliuoti vaizdais.

 2. Adobe Premiere Elements. Tai yra vaizdo montavimo programa, sukurta profesionaliems arba vidutinio lygio naudotojams, leidžianti lengvai redaguoti ir kurti vaizdo turinį. Programa yra skirta pagrindiniams vaizdo montavimo uždaviniams namuose arba mažesniuose projektuose atlikti.

 3. Adobe Lightroom. Tai programa, kurios paskirtis yra tvarkyti ir redaguoti nuotraukas; ši programa yra daugelio fotografų naudojama priemonė profesionaliam foto redagavimui. Ji suteikia daugybę įrankių, skirtų nuotraukų organizavimui, koregavimui ir grafiniam tobulinimui.

 4. Adobe Premiere Pro. Tai galinga vaizdo montavimo programinė įranga, skirta video projektams kurti, redaguoti ir montuoti. Tai populiarus pasirinkimas filmų kūrėjams, reklamos specialistams ir vaizdo turinio kūrėjams.

 5. Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio Dongle yra raktas, kurį prijungus prie kompiuterio, suteikiama pilna prieiga prie DaVinci Resolve Studio programinės įrangos funkcijų. Tai leidžia naudoti profesionalų vaizdo montavimo ir koregavimo įrankius, praturtinant juos papildomomis galimybėmis.

 6. ON1 Photo RAW: Tai fotoredagavimo programa, leidžianti naudotojams profesionaliai redaguoti nuotraukas, keisti jų spalvas, kontrastą ir kitus parametrus.

 7. ACDSee Photo Studio for Mac 8: Tai fotovisualizavimo ir redagavimo programa, skirta Mac kompiuteriams. Ji leidžia vartotojams tvarkyti ir redaguoti nuotraukas.

 8. CyberLink PhotoDirector Ultra: Tai kitas nuotraukų redagavimo įrankis su gausybe funkcijų, leidžiančių kurti puikias nuotraukas.

 9. CyberLink PowerDirector Ultra: Tai vaizdo redagavimo programa, leidžianti vartotojams kurti ir redaguoti vaizdo įrašus.

 10. Adobe Photoshop Elements 2022 Commercial: Tai vienas iš garsiausių ir populiariausių grafikos redagavimo programų pasaulyje, skirtas komerciniam naudojimui.

 11. ON1 Effects: Tai programos papildinys, kuris suteikia daugybę specialių efektų ir stilių nuotraukoms.

 12. ACDSee Photo Studio Home: Tai namų naudojimui skirta nuotraukų organizavimo ir redagavimo programa.

 13. Affinity Photo: Tai profesionalus fotoredagavimo įrankis, kuris konkuruoja su Adobe Photoshop.

 14. Adobe Animate CC Named Education (prenumerata 1 metams): Tai animacijos ir interaktyvių medijos kūrimo programa, skirta edukaciniam naudojimui.

 15. Adobe InDesign CC Education Named (prenumerata 1 metams): Tai profesionalus žiniasklaidos ir spaudos dizaino programa, skirta edukaciniam naudojimui.

 16. Adobe After Effects CC Commercial (prenumerata 1 metams): Tai programa vaizdo ir animacijos efektams kurti komerciniam naudojimui.

 17. Adobe Lightroom CC Commercial (prenumerata 1 metams): Tai programa nuotraukų organizavimui, redagavimui ir dalijimuisi komerciniam naudojimui.

 18. Microsoft Office Professional 2021: Tai produktų rinkinys, kuris apima daugybę programų, skirtų dokumentų kūrimui, redagavimui, skaičiavimams ir komunikacijai biure.

 

Šios programos yra galingi ir profesionalūs įrankiai, skirti įvairiems kūrybiniams ir redagavimo poreikiams. Kai kurios programos yra puikūs vaizdo montavimo įrankiai, kitos specializuojasi nuotraukų apdorojimo ir organizavimo srityje, siūlo platesnį nuotraukų redagavimo funkcijų spektrą, dar kitos programos yra orientuotos į profesionalų dizainą, animaciją ir vaizdo redagavimą. Kiekviena programa turi savo unikalų bruožą ir siūlo plačią įvairių kūrybinių uždavinių sprendimų paletę.