+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Giljotinos (popieriaus pjaustyklės)

Naudodami tinkamas popieriaus pjaustykles, kiekvieną kartą atliksite tikslų pjovimą ir gausite gaminius lygiais kraštais. Popieriaus giljotina yra svarbi ir biurams, ir mokykloms. Asortimente turime daug puikių popieriaus pjaustyklių. Populiariausi prekiniai ženklai - Olympia, Kaiser, Fellowes. Naudodami paieškos filtrus, galite išsirinkti pjaustyklę pagal kainą, gamintoją ir pristatymo laiką.

Rodoma: 8 8
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 1 puslapių
  2. 1
  3. 8 8 prekių

POPIERIAUS PJAUSTYKLĖS (GILJOTINOS): NEPAKEIČIAMAS FOTOGRAFIJOS ĮRANKIS

Popieriaus pjaustyklės, dažnai vadinamos giljotinomis, yra esminis įrankis kiekvienam fotografui arba biuro darbuotojui, siekiančiam tikslaus ir tvarkingo popieriaus pjovimo. Popieriaus pjaustyklių įvairumas, ypatybės ir specifikacijos leidžia joms tapti ne tik darbinėmis priemonėmis, bet ir nepakeičiamomis kūrybinės veiklos dalimis.

 

TIKLSUMAS IR ERGONOMINIS DIZAINAS

Popieriaus giljotinos pasižymi ypatingu tikslumu, leidžiančiu atlikti precizinius ir simetriškus pjovimus. Tai yra būtina, ypač kuriant fotoalbumus arba kitus vizualius projektus. Dauguma giljotinų projektuojamos su patogiu rankena arba vamzdeliu, kuris palengvina jų naudojimą ir sumažina darbo pastangas. Giljotinos gali apdoroti tam tikro storio popierių, todėl tai svarbi savybė, kai reikia pjauti ne tik nuotraukas, bet ir kartoną arba kita medžiagą. Skirtingos giljotinos gali turėti įvairų pjovimo plotį, pradedant nuo nedidelių namuose naudojamų modelių iki profesionalių įrangos variantų.

 

Į KOKIAS SAVYBES DAR REIKĖTŲ ATSIŽVELGTI RENKANTIS POPIERIAUS PJAUSTYKLĘ?

Atkreipkite dėmesį į medžiagą. Dažniausiai popieriaus pjaustyklės pagamintos iš tvirtos ir atsparios medžiagos, tokios kaip metalas arba stiprintas plastikas, kuris užtikrina ilgalaikį naudojimą. Pjaunamo popieriaus kiekis - tai yra svarbus aspektas, nes skirtingos giljotinos gali turėti skirtingą maksimalų pjaunamą lapų skaičių, pradedant nuo keliasdešimties lapų ir baigiant keliais šimtais. Taip pat atkreipkite dėmesį į dydį. Giljotinos gali būti skirtingo dydžio, nuo mažų stalinio tipo iki stovinčių modelių su papildomomis funkcijomis.

 

PAGALBA KURIANT FOTOALBUMUS, RĖMELIUS

Fotografai dažnai naudoja giljotinas kuriant nuotraukų albumus. Giljotinos leidžia pasiekti tvarkingumą ir profesionalumą. Giljotinos yra būtinos kuriant rėmus nuotraukoms arba kitoms atspausdintoms medžiagoms, užtikrindamos lygų ir estetiškai patrauklų pjovimą.

 

POPURLIARŪS PREKINIAI ŽENKLAI: OLYMPIA, KAISER, FELLOWES

Olympia: Šio prekinio ženklo giljotinos garsėja kokybe ir patikimumu.

Kaiser: Inovatyvūs ir profesionalūs sprendimai, užtikrinantys tikslumą ir patogumą.

Fellowes: Įmonė, kurios giljotinos daugiausia pritaikomos biuro ir namų naudojimui; pateikiamas platus modelių asortimentas.

 

Popieriaus giljotinos yra neatsiejamas įrankis, leidžiantis kiekvienam, kuris nori sukurti tvarkingus ir tiksliais kraštais pasižyminčius darbus, lengvai ir efektyviai supjaustyti popierių.