+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Laisvalaikis, kelionės

Laisvalaikio ir kelionių prekės suteikia galimybę mėgautis poilsiu, pramogomis ir nuotykiais namuose ir kelionėse. Šioje kategorijoje rasite tokių prekių, kaip prožektoriai, nešiojami griliai, lauko ir stalo žaidimai ir pan. Patikimi gamintojai: Nitecore, Konus.

Rodoma: 24 75
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 4 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 24 75 prekių
  7. Toliau

Laisvalaikio ir kelionių prekės yra svarbi modernaus gyvenimo dalis. Šios prekės suteikia galimybę mėgautis poilsiu, pramogomis ir nuotykiais tiek namuose, tiek kelionėse. Šioje kategorijoje išsiskiria įvairios priemonės, kurios gali pagerinti laisvalaikį ir padaryti keliones patogesnes.

 

PROŽEKTORIAI - NUO KELIONIŲ IR STOVYKLAVIMO IKI NAMŲ

Rankoje laikomi prožektoriai  yra puikus pasirinkimas keliaujantiems arba vykstantiems stovyklauti. Jie yra paprastai naudojami, patogūs laikyti ir suteikia šviesos bet kuriuo metu. Ant galvos tvirtinami prožektoriai puikiai tinka aktyviems žmonėms, kurie vyksta į lauko veiklas, tokią kaip žygiai arba stovyklavimas. Jie suteikia galimybę laikyti rankas laisvas, bet tuo pat metu turėti šviesą tiesiai ten, kur reikia. Kai kurie prožektoriai yra sukurti patogiai naudoti namuose. Jie gali būti naudojami kaip papildoma šviesa skaitymui, remonto darbams arba net kaip dekoratyvinis elementas.

 

NEŠIOJAMI GRILIAI - GAMINANTIEMS MAISTĄ LAUKE

Nešiojami griliai yra puiki priemonė tiems, kurie mėgsta gaminti maistą lauke. Nešiojami griliai yra lengvi, kompaktiški ir lengvai perkeliami, todėl puikiai tinka stovyklavimui, piknikams arba paprasčiausiam laiko praleidimui su šeima ir draugais.

 

LAUKO IR STALO ŽAIDIMAI - JŪSŲ LAISVALAIKIO PRAMOGOMS

Lauko žaidimai gali būti įvairūs žaidimai, tokie kaip žaidimai su kamuoliu, kad būtų suteikta pramogų visai šeimai lauke. Kompaktiški stalo žaidimai, tokie kaip šachmatai arba šaškės, gali būti puiki pramoga namie ir kelionėse.

 

PATIKIMI GAMINTOJAI - NITECORE, KONUS

1) NITECORE: Šis gamintojas garsėja aukštos kokybės prožektorių gamyba. Jų modeliai, tokie kaip Nitecore EC23, siūlo patvarumą, intensyvų šviesos spindulį ir modernų dizainą. Pavyzdžiui, Nitecore HA11 Ultra Lightweight Headlamp - tai ant galvos dedamas prožektorius, kuris yra lengvas, patogus ir puikiai tinka įvairioms lauko veikloms. Nitecore P18 Unibody Die cast Futuristic Tactical Flashlight - šis Nitecore modelis siūlo išskirtinį dizainą ir galingą šviesos srautą, padedantį išsiskirti nakties aplinkoje.

2) KONUS: Konus taip pat yra žinomas dėl kokybiškų laisvalaikio priemonių. Jų produktai, pvz., Konus Flashlight Konuscap, puikiai tinka tiek stovyklavimui, tiek naudojimui namuose.


Šios laisvalaikio ir kelionių prekės ne tik suteikia galimybę pilnai mėgautis laisvalaikiu, bet ir prisideda prie puikių prisiminimų kūrimo kelionėse ar stovyklavimuose su šeima ir draugais. Įsigykite aukštos kokybės priemones ir padarykite savo laisvalaikį neprilygstamą!