+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Internetinės kameros

Internetinės kameros - tai kameros, įmontuotos į planšetinių kompiuterių arba nešiojamų kompiuterių korpusą bei kameros su USB jungtimi. Jos perkamos norint bendrauti, naudojantis kompiuterinėmis programomis: Skype, Watsapp, Viber, Telegram, Facebook, žaisti žaidimus su gyvu „chat“, mokymosi platformoms Eduka ir t.t. Pagrindiniai gamintojai: LOGITECH, Trust, Microsoft, Canon. Žema kaina.

Rodoma: 24 99
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 5 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. ...
 6. 5
 7. 24 99 prekių
 8. Toliau

Internetinės (web) kameros yra mažos kameros, kurios gali būti prijungtos prie kompiuterio arba kitos elektroninės įrangos per USB arba kitas jungtis. Šios kameros dažniausiai naudojamos vaizdo skambučiams, virtualiems susitikimams, žaidimams, tiesioginėms transliacijoms ir kitoms internetinėms veikloms.

 

USB, WI-FI IR VAIZDO KONFERENCIJŲ INTERNETINĖS KAMEROS

 1. USB internetinės kameros: Tai dažniausiai naudojamos internetinės kameros, kurias galima tiesiogiai prijungti prie kompiuterio per USB jungtį. Paprastai jos yra patogios ir universalios, nereikalaujančios specialių tvirtinimo būdų.

 2. Belaidės (Wi-Fi) internetinės kameros: Belaidės kameros gali būti prijungtos prie jūsų tinklo per Wi-Fi ryšį. Jos dažnai naudojamos norint stebėti aplinką, saugoti namus, arba kitiems panašiems tikslams.

 3. Vaizdo konferencijų kameros: Šios kameros dažnai naudojamos verslo aplinkoje arba oficialių vaizdo skambučių meti. Jos paprastai turi aukštą garso ir vaizdo kokybę, taip pat gali būti su integruota garso sistema.

   

PAGRINDINĖS INTERNETINIŲ KAMERŲ YPATYBĖS

 1. Kadrų dažnis / kadrai per sekundę (Frames Per Second - FPS): Šis rodiklis nurodo, kiek vaizdo kadrų kamera gali fiksuoti per sekundę. Dauguma internetinių kamerų gali filmuoti 30 FPS, o 60 FPS ir daugiau suteikia dar sklandesnį vaizdo srautą.

 2. Skiriamoji geba (Resolution): Skiriamoji geba nurodo, kiek pikselių kameros gali užfiksuoti. Dauguma internetinių kamerų siūlo Full HD (1920 x 1080 pikselių) raišką, tačiau yra ir 4K kamerų. Aukštesnė raiška reiškia aukštesnę vaizdo kokybę.

 3. Jungčių tipas: Internetinės kameros dažniausiai turi USB jungtį, tačiau taip pat gali turėti kitų tipų jungtis, pavyzdžiui USB-C arba belaidį prisijungimą per Wi-Fi.

 4. Mikrofonas: Dauguma internetinių kamerų turi integruotą mikrofoną garso įrašymui. Kuo kokybiškesnis mikrofonas, tuo aukštesnė garso kokybė.

 5. Objektyvas: Internetinės kameros objektyvas gali turėti fiksuotą arba reguliuojamą fokusavimą. Kai kurios kameros turi platus kampo objektyvą, kuris leidžia įrašyti daugiau vaizdo platesniame kadre.

 6. Papildomos funkcijos: Kai kurios kameros gali turėti papildomų funkcijų, tokių kaip automatinis fokusavimas, žmogaus atpažinimas, žadintuvas ir kt.

 7. Valdymo programinė įranga: Kai kurios internetinės kameros parduodamos su specialia programine įranga, kuri leidžia valdyti kamerą, keisti nustatymus ir naudoti papildomas funkcijas.

   

ŽAIDIMAMS TRANSLIUOTI, VAIZDO KONFERENCIJOMS IR DAR DAUGIAU

Internetinės kameros yra plačiai naudojamos žaidimams transliuoti, vaizdo konferencijoms, virtualiems susitikimams, vaizdo skambučiams, vlogams, tiesioginėms transliacijoms, virtualiai realybei (VR) ir kitoms internetinėms veikloms. Jos taip pat gali būti naudojamos stebėti ir saugoti namus, verslo patalpas ar kitas vietas.
 

Rinkdamiesi internetinę kamerą, atsižvelkite į savo tikslus ir poreikius. Didesnė raiška ir kadrų dažnis suteikia geresnę vaizdo kokybę, o integruotas geresnis mikrofonas užtikrina kokybiškesnį garso įrašą. Taip pat svarbu apmąstyti, ar jums reikia laidinės ar belaidės kameros, atsižvelgiant į būsimus kameros naudojimo scenarijus.