+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Planšetiniai kompiuteriai

Planšetiniai kompiuteriai pasižymi kompaktišku dydžiu, mobilumu, lengvu nešiojamumu, universalumu, liečiamais ekranais ir daugybe funkcijų. Liečiamas ekranas suteikia galimybę redaguoti nuotraukas tiesiogiai ekrane, naudojant specializuotas redagavimo programas. Dauguma planšetinių kompiuterių pasižymi ilgu baterijos tarnavimo laiku, o tai leidžia dirbti be trikdžių net ir tada, kai nėra galimybės prijungti įrenginio prie elektros tinklo. Populiariausi gamintojai: Apple, Samsung, Wacom.

Rodoma: 24 117
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 5 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. ...
  6. 5
  7. 24 117 prekių
  8. Toliau

Planšetiniai kompiuteriai yra nešiojami įrenginiai, kurie pasižymi kompaktišku dydžiu, liečiamais ekranais ir daugybe funkcijų. Šie įrenginiai tampa vis populiaresni tarp fotografų, videografų ir kūrėjų dėl savo mobilumo ir universalumo.

 

PLANŠETINIAI KOMPIUTERIAI: MOBILŪS IR LENGVAI NEŠIOJAMI

Planšetiniai kompiuteriai yra mobilūs, lengvai nešiojami ir universalūs įrenginiai, kurie patenka į įvairias kasdieninės veiklos sritis, įskaitant fotografiją, videografiją ir kūrybinį darbą. Pagrindinis planšetinių kompiuterių privalumas yra kompaktiškas dydis, kuris leidžia fotografams ir kūrėjams laikyti savo kūrybinį pasaulį vienoje rankoje.

 

LIEČIAMAS EKRANAS - PAGALBA FOTOGRAFIJOS SRITYJE

Viena iš pagrindinių savybių, dėl kurios planšetiniai kompiuteriai yra nepakeičiami fotografijos srityje, yra jų liečiamasis ekranas. Jis suteikia unikalias galimybes redaguoti nuotraukas tiesiogiai ekrane, naudojant specializuotas redagavimo programas. Tai leidžia kūrėjams išreikšti savo kūrybinę viziją ir tiksliai reguliuoti spalvas, kontrastą bei kitus parametrus. Fotografas gali lengvai pasiekti skaitmeninius archyvus, peržiūrėti ir rodyti nuotraukas klientams bei kolegoms.

 

DALINKITĖS NUOTRAUKOMIS IR BENDRAUKITE SU KLIENTAIS

Planšetiniai kompiuteriai turi įvairias įmontuotas technologijas, leidžiančias fotografams kurti ir dalintis nuotraukomis naudojant įvairias socialinės žiniasklaidos platformas tiesiogiai iš įrenginio. Tai suteikia galimybę fotografui gyvai bendrauti su savo auditorija, klientais bei gauti atsiliepimus ir populiarinti savo darbą internete.

 

KURKITE IR REDAGUOKITE VIDEO MEDŽIAGĄ

Planšetinių kompiuterių privalumai tampa aiškesni ir kūrybinėje videografijoje. Šie įrenginiai tampa mobiliais studijos centrais, kurie leidžia kūrėjams kurti ir redaguoti video medžiagą bet kur ir bet kada. Su patogiais lietimui jautriais ekranais ir galingomis vaizdo redagavimo programomis, planšetiniai kompiuteriai tampa neatsiejama įranga filmuotojams, leidžiančia jiems tiesiogiai redaguoti medžiagą filmavimo vietose arba keliaujant.

 

ILGAS BATERIJOS GYVAVIMO LAIKAS

Vienas iš didžiausių planšetinių kompiuterių privalumų yra jų baterijos gyvavimo laikas. Dauguma šių įrenginių pasižymi ilgu baterijos tarnavimo laiku, kuris leidžia dirbti be jokių trikdžių net ir tuomet, kai nėra galimybės prijungti prie elektros tinklo.

 

Planšetiniai kompiuteriai suteikia kūrėjams galimybę būti nuolatos kūrybingiems ir produktyviems. Planšetinių kompiuterių mobiliumas ir galimybė turėti kūrybinę studiją rankoje daro juos nepakeičiamais įrankiais bet kokiam kūrybiniam profesionalui.