+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Fotoalbumai

Foto albumas arba nuotraukų albumas – tai asmens ar šeimos surinktų fotografijų serija knygos pavidalu. Kai kurie knygos formos nuotraukų albumai turi skyrelius, į kuriuos nuotraukas galima įdėti; kituose albumuose yra didelio tankio popierius su abrazyviniu paviršiumi, padengtas skaidraus plastiko lakštais, ant kurių paviršiaus galima dėti nuotraukas. Senesnio stiliaus albumai dažnai buvo tiesiog sunkaus popieriaus knygos, ant kurių nuotraukas buvo galima klijuoti arba pritvirtinti lipniais kampais ar puslapiais. Fotografų bendruomenė siūlo rinktis Walther, Hama, GOLDBUCH  gamintojų albumus už mažą kainą.

Rodoma: 24 1246
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 52 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. ...
  6. 52
  7. 24 1246 prekių
  8. Toliau

FOTOALBUMAI: PRISIMINIMŲ ŠALTINIS

Fotoalbumas - tai ne tik nuotraukų laikymo vieta, bet ir puiki galimybė sukurti nuostabų vizualinį pasakojimą apie gyvenimą, akimirkas ir ypatingus įvykius. Šie albumai, puoselėdami tradicijas arba eksperimentuodami su dizainu, yra unikalus būdas išsaugoti brangius atsiminimus.

 

TRADICINIAI FOTOALBUMAI: KAI LAIKAS SUSTOJA

Tradiciniai fotoalbumai yra kaip stebuklingi albumai, kurie sustabdo laiką. Jie leidžia kiekviena nuotrauka mėgautis išsamiai, kaip niekada anksčiau. Sklinda kvapas seno popieriaus, ir perlenkiant puslapius, jaučiama nuotykio dvasia, kurią kiekvieną akimirką galima prisiminti.

 

VESTUVINIAI FOTOALBUMAI: MEILĖS ISTORIJA ANT POPIERIAUS

Vestuviniai fotoalbumai tampa gyvąja meilės istorija. Jie praturtina šventės prisiminimus ir tampa nuotraukų šaltiniu, kuriame užfiksuota kiekviena akimirka nuo pačių svarbiausių iki smulkiausių detalių. Išskirtinio dizaino, šie albumai tampa svarbia šeimos paveldėjimo dalimi.
 

VAIKIŠKI FOTOALBUMAI: IŠSAUGOKITE VAIKYSTĖS PASLAPIS

Vaikiški fotoalbumai - tai pasaulis, kuriame piešiamos vaikystės istorijos. Spalvingi, linksmi ir kartais netgi interaktyvūs albumai leidžia vaikams ir tėvams kartu sužvelgti prisiminimus ir kurti bendrą pasaulį, pilną džiaugsmo.

 

RŪŠYS, DYDIS IR MEDŽIAGŲ ĮVAIROVĖ: IŠSIRINKITE LABIAUSIAI PATINKANČIUS

Fotoalbumai pasižymi įvairių rūšių ir dydžių įvairove, atitinkančia kiekvieno asmeninį stilių. Nuo mažų kišeninių albumų iki didelių šeimos archyvų - kiekvienas gali rasti tai, kas atitiks jo poreikius. Medžiagos pasirinkimas yra įvairus: nuo natūralaus odos ir kokybiško popieriaus iki modernių plastikinių ir metalinių elementų.

 

NENUMALDOMA KŪRYBIŠKUMO GALIA

Kuriant fotoalbumą, kiekvienas gali leisti reikštis kūrybiškumui. Įdėdami nuotraukas, dekoro elementus, teksto fragmentus ir kitus asmeninius prisiminimų atributus, žmonės tampa ne tik albumo kūrėjais, bet ir menininkais, kuriančiais savo unikalų šedevrą.

 

NUOTRAUKŲ ALBUMAI - TAI GYVENIMAS ANT POPIERIAUS

Fotoalbumai yra daugiau nei tik nuotraukų laikikliai. Jie tampa gyva istorija, kuri gali būti švelniai peržiūrima ir nešiojama rankoje. Tai yra gyvenimo kelionės dalis, o kiekvienas albumo puslapis - nauja galimybė sugrįžti į praeitį ir jausti visą tuo metu patirtą emocinį spalvingumą.