+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Apsaugos nuo lietaus ir smūgių

Fotoaparatus ir kameras reikia saugoti nuo pažeidimų. Fotoaparatas.lt žema kaina siūlo silikonines technikos įrenginių apsaugas. Dažniausiai pasitaikantis gaminys – „silicone cover“. Tai daikto formos silikoninė arba guminė apsauga, uždedama ant norimo apsaugoti daikto. Fotografavimo, filmavimo ir apšvietimo įrangos apsaugos priemonės nuo lietaus, smūgių, dulkių bei kitų neigiamų aplinkos poveikių yra svarbūs prietaisai profesionaliems fotografams, vaizdo kūrėjams ir entuziastams, dirbantiems įvairiomis sąlygomis ir norintiems apsaugoti brangią įrangą nuo nepalankių oro sąlygų poveikio.

 

Rodoma: 24 67
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 3 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 24 67 prekių
 6. Toliau

Fotografavimo, video filmavimo, apšvietimo ir kt. įrangos APSAUGOS NUO LIETAUS IR SMŪGIŲ yra specialios priemonės, suteikiančios saugumo jūsų įrangai, kai tenka dirbti esant nepalankioms oro sąlygoms.

 

APSAUGOS PRIEMONĖS PASIŽYMI ŠIOMIS YPATYBĖMIS:

 1. APSAUGA NUO LIETAUS: Apaugos priemonės dažnai yra atsparios vandeniui, drėgmei ir lietui, todėl galite fotografuoti arba filmuoti net stipriame lietuje, nesijaudindami dėl įrangos galimo pažeidimo. Šios apsaugos priemonės apima vandeniui atsparius dėklus, uždangalus ir specialias kamerų lietaus "skraistes".

 2. APSAUGA NUO SMŪGIŲ. Šios priemonės yra sukurtos taip, kad apsaugotų jūsų įrangą nuo netikėtų smūgių, kritimų. Tai įvairūs dėklai, kurių sudėtyje dažniausiai yra amortizacinių medžiagų, švelninančių smūgius bei apsaugančių nuo įrangos pažeidimų.

 3. APSAUGA NUO DULKIŲ. Kai kurios apsaugos priemonės yra ne tik atsparios vandeniui, bet ir apsaugo nuo dulkių, smėlio grūdelių. Tai ypač naudinga, kai dirbate smėlingoje, dulkėtoje aplinkoje, arba esant ekstremalioms sąlygomis.

 4. PRITAIKYMAS ĮRANGOS MODELIUI. Dauguma apsaugos priemonių yra sukurtos tam tikriems fotoaparatų, kamerų, apšvietimo ar kitos įrangos modeliams, todėl jos idealiai tinka ir atitinka konkrečių įrenginių dydį ir formą. Tai užtikrina patikimą ir saugų prigludimą prie įrangos.

 5. LENGVA PRIEIGA PRIE ĮRANGOS. Apsaugos priemonės yra sukuriamos su galimybe greitai ir lengvai pasiekti jūsų įrangą net ir tada, kai ji apdengiama.

 6. NAUDOJIMO ILGALAIKIŠKUMAS. Dauguma apsaugos priemonių yra pagamintos iš atsparių medžiagų, kurios atlaiko reguliarius naudojimus ir užtikrina ilgaamžiškumą. Tai reiškia, kad jūsų įrangos apsauga išliks efektyvi ir patikima ilgą laiką.
   

Apsaugos priemonės nuo lietaus, smūgų, dulkių ir kitų nepalankių aplinkos veiksnių tampa esminiais pagalbiniais įrankiais profesionaliems fotografams, vaizdo kūrėjams ir fotografijos entuziastams. Šios priemonės yra nepakeičiamos tiems, kurie darbo metu susiduria su sudėtingomis oro sąlygomis  ir nori apsaugoti savo brangią įrangą nuo nepalankaus aplinkos poveikio. Šios apsaugos priemonės suteiks jums ramybę ir užtikrins, kad jūsų įranga bus saugi net ekstremaliomis aplinkybėmis.