+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Įkrovikliai ir baterijos

Filmavime energijos šaltinis netgi svarbiau nei fotografavime (baterija negali nusėsti tiesioginės transliacijos metu).  Filmuojant baterijos yra talpesnės ir didesnės fiziškai. Video sferoje karaliauja V-mount , Gold Mount, Sony NP-F Type baterijos. Pakrovėjai atitinkamai parenkami pagal baterijų rūšį. Pagrindiniai gamintojai: Newell, Sony, Swit, Panasonic, Canon, Beillen, Hahnel, Nitecore. Žema kaina.

Rodoma: 14 14
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 1 puslapių
  2. 1
  3. 14 14 prekių

Įkrovikliai ir baterijos yra svarbi fotoaparatų ir vaizdo įrangos dalis, užtikrinanti nuolatinį ir patikimą energijos tiekimą. Šios priemonės pasižymi įvairiomis ypatybėmis, kurios svarbios fotografavimo ir filmavimo profesionalams.

 

VIENA IŠ PAGRINDINIŲ BATERIJŲ SAVYBIŲ - TALPA

Šiuolaikinės technologijos leidžia gaminti aukštos talpos baterijas, kurios suteikia ilgesnį darbo laiką be jų keitimo. Įprastos baterijos gali būti pakankamos fotografavimui, bet vaizdo įrašams, ypač ilgesniems projektams, reikalingos didesnės talpos baterijos. Ypatingos baterijos, tokios kaip V-mount, Gold Mount arba Sony NP-F Type, yra populiarūs pasirinkimai tarp video kūrėjų, nes jos suteikia stabilų ir ilgalaikį maitinimą.

 

ĮKROVIKLIAI PARENKAMI PAGAL BATERIJŲ TIPĄ

Svarbu vaizdo kamerų įkroviklius tinkamai pasirinkti pagal baterijų tipą. Tai svarbu ne tik dėl tinkamo jungimosi, bet ir siekiant užtikrinti optimalų baterijų įkrovimą, pailginant jų tarnavimo laiką. Modernios įkroviklių technologijos gali greitai ir saugiai įkrauti baterijas, taip pat dažnai yra įvairių saugos funkcijų, leidžiančių užtikrinti baterijų gyvenimo trukmę.

Baterijų ir įkroviklių gamintojai, tokie kaip Newell, Sony, Swit, Panasonic, Canon, Beillen, Hahnel, Nitecore, siūlo įvairius modelius su skirtingomis funkcijomis. Kiti svarbūs veiksniai apima greitį, su kuriuo įkraunamos baterijos, temperatūros reguliavimą, energijos efektyvumą ir sąveiką su įvairiais įrenginiais.

 

VIS LABIAU POPULIARĖJA MOBILŪS ĮKROVIKLIAI

Svarbu paminėti ir mobilius įkroviklius, kurie tampa vis populiaresni dėl jų nešiojamumo ir universalumo. Šie įkrovikliai leidžia lengvai įkrauti baterijas tiek studijoje, tiek kelionėje, suteikdami fotografui arba vaizdo įrašų kūrėjui daugiau lankstumo.

 

Vaizdo kamerų įkrovikliai ir baterijos tampa integralia fotoaparatų ir vaizdo įrangos dalimi, užtikrinančia energijos tiekimą ilgiems filmavimo projektams arba intensyviam fotografavimui bei filmavimui. Svarbu pasirinkti aukštos kokybės priemones, atitinkančias konkrečius poreikius ir užtikrinančias ilgalaikį įrangos veikimą, ypač kūrybos industrijoje, kur kiekvienas momentas gali būti nepakartojamas.