+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

CD, DVD, Blu-ray laikmenos

Compact disc, Digital Video Disc, Digital Versatile Disc – visi šie informacijos kaupikliai lydėjo mus vaikystėje ar paauglystėje. Filmų ir video žaidimų industrijoje DVD, Blu-ray formatas vis dar naudojamas. Atsiradus nešiojamiems HDD, SSD, USB raktams ir informacijos laikymui „debesyje“  CD + DVD + Blu-ray naudojimas sparčiai mažėja. Šią laikmenų rūšį vis dar gamina Verbatim, Intenso, Fujifilm.

Rodoma: 24 122
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 6 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. ...
 6. 6
 7. 24 122 prekių
 8. Toliau

Vargu, ar skaitmeniniame amžiuje apsieitume be CD, DVD ir Blu-ray laikmenų. Šios diskų rūšys atneša įvairovę į mūsų skaitmeninį gyvenimą, leisdamos mums dalytis muzika, filmais ir dideliais duomenimis.


CD, DVD, BLU-RAY, DAUGIALYPIAI CD IR DVD

 1. CD (Compact Disc) – tai senbuvis, kuris džiugina mūsų ausis nuostabiais garsais. CD talpina  daugybę dainų ant plono disko. CD leidžia mums mėgautis muzikos pasauliu iškart, tiesiog įkišus diską į leistuvą.

 2. DVD (Digital Versatile Disc) yra kaip stebuklingas raktas į filmų pasaulį. DVD leidžia turėti namuose savo kino teatrą. Nuo komedijų iki dramų, DVD suteikia galimybę mėgautis įvairiausiais filmais be jokio interneto ryšio priklausomumo.

 3. Blu-ray: aukščiausios kokybės vaizdo pasaka. Blue-ray - tai aukščiausios kokybės pasaka mūsų akims. Šis diskas teikia labai aštrų ir detalų vaizdą, leisdamas pamatyti filmus taip, kaip niekada anksčiau. Blu-ray paskatins įsijausti į filmų siužetus ir mėgautis vaizdo įrašais aukščiausios kokybės formatu.

 4. Daugialypiai CD ir DVD. Daugialypiai CD ir DVD leidžia žvelgti į pramogų pasaulį platesniu aspektu. Tai gali būti koncerto įrašai, kuriuos galima matyti ir klausyti, ar specialiai sukurti DVD su pramoginiu turiniu, kuris atgaivina jūsų dieną.

 5. Duomenų saugykla: įsimink, kur talpini svarbiausius momentus! CD, DVD ir Blu-ray taip pat gali tarnauti kaip puikios duomenų saugyklos. Įrašykite svarbius momentus, nuotraukas arba kitus duomenis ant šių diskų ir žinokite, kad jie yra saugūs ir pasiekiami, kai tik to reikia.

 

CD, DVD ir Blu-ray laikmenos yra ne tik diskai; tai yra įrašų, filmų ir ypatingų momentų saugyklos!