+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Fotoaparatų baterijų laikikliai

Fotoaparatas.lt parduotuvėje žema kaina galite isigyti baterijų laikiklių (angl. battery grip) visiems gaminamiems fotoaparatams. Baterijų laikikliai gali naudoti pagrindinę fotoaparato bateriją arba turėti savo nuosavą energijos šaltinį. Tai gali būti AA tipo baterijos arba li-ion (ličio jonų) įkraunami akumuliatoriai. Dažnu atveju ant baterijų laikiklio yra sumontuotas užrakto paleidimo mygtukas, diafragmos arba išlaikymo valdymo ratukas. Gali būti mygtukai skirti reguliuoti ekspozicijai arba ISO.

 

Rodoma: 24 103
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 5 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. ...
 6. 5
 7. 24 103 prekių
 8. Toliau

Fotoaparato baterijų laikiklis (angl. battery grip) yra priedas, tvirtinamas prie DSLR fotoaparato apačios ir naudojamas papildomai baterijai laikyti.

Baterijų laikikliai yra naudingi priedai, kurie gali būti tvirtinami ant fotoaparato. Šie baterijų laikikliai turi keletą svarbių savybių, kurios daro juos labai vertingais fotografams.

 

PAGRINDINĖS FOTOAPARATŲ BATERIJŲ LAIKIKLIŲ YPATYBĖS:

 • GALIMYBĖ ILGIAU FOTOGRAFUOTI. Su baterijų laikikliais galite fotografuoti ilgiau - tai itin svarbu, kai fotografuojate ilgas nuotraukų serijas arba filmuojate vaizdo įrašus.

 • DIZAINO ERGONOMIŠKUMAS. Baterijų laikikliai yra patogaus ir egnonomiško dizaino, o tai itin naudinga ilgoms fotografavimo sesijomis.

 • PAPILDOMA GALIA. Baterijų laikikliai leidžia pridėti papildomas baterijas, kurios padidina fotoaparato energijos atsargas. Tai naudinga ilgos fotografavimo sesijos metu arba tada, kai negalima lengvai įkrauti baterijos.

 • DIDESNIS FUNKCIONALUMAS. Baterijų laikikliai paprastai turi papildomus mygtukus ir funkcijas, kurios palengvina fotografavimą bei leidžia greitai pasiekti svarbias parametrų pakeitimo galimybes. Tai gali būti labai naudinga, siekiant optimizuoti fotografavimo procesą.

 • ATSPARUMAS NEPALANKIEMS APLINKOS VEIKSNIAMS. Kai kurie baterijų laikikliai yra sukurti taip, kad būtų atsparūs drėgmei ir dulkėms, todėl jie gali būti naudojami esant ekstremalioms sąlygose lauke.

 • VERTIKALI NUOTRAUKŲ ORIENTACIJA. Baterijų laikikliai suteikia galimybę patogiai fotografuoti vertikaliai, kaip tai daroma daugelyje profesionalių fotografijos scenarijų. Tai leidžia gauti įvairesnių kadrų ir geriau išnaudoti jūsų fotoaparato galimybes.

 • DIZAINO UNIVERSALUMAS. Daugelis baterijų laikiklių yra universalūs ir tinka keliems fotoaparatų modeliams, todėl juos galite naudoti su skirtingais fotoaparatais, jeigu jų dydis ir jungtys atitinka.


Baterijų laikikliai yra naudingos priemonės, kurios gali praturtinti jūsų fotografavimo patirtį suteikdamos papildomą energiją, patogų tvirtinimą, daugiau funkcijų ir galimybę kurti vertikalius kadrus. Tai yra puikus pridėtinis elementas tiek profesionaliems fotografams, tiek entuziastams, siekiantiems išplėsti savo fotoaparato galimybes.