+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Perėjimo žiedai

Objektyvų perėjimo žiedai naudojami norint pakeisti objektyvo galinio sriegio diametrą. Pavyzdžiui, turite ultravioletinį filtrą kurio skersmuo yra 67 mm, o jūsų objektyvo sriegio skersmuo yra 62 mm. Problema? Nedidelė – reikia objektyvo perėjimo žiedo iš 62 mm į 67 mm. Tada ant 67 mm žiedo galėsite montuoti ultravioletinį filtrą. Žema kaina.

Rodoma: 24 125
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 6 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. ...
 6. 6
 7. 24 125 prekių
 8. Toliau

Objektyvų PERĖJIMO ŽIEDAI, dažnai vadinami step-up ir step-down žiedais, yra fotografavimo priedai, skirti naudoti skirtingų diametrų fotoaparato objektyvams. Šie žiedai leidžia pritvirtinti objektyvą su didesniu arba mažesniu priekiniu skersmeniu nei jūsų fotoaparato objektyvo laikiklis, užtikrindami tinkamą suderinamumą. Tai yra naudinga, kai turite kelis objektyvus su skirtingais diametrais arba naudojate tam tikrus objektyvų filtrus, kad pasiektumėte norimą efektą.
 

PERĖJIMO ŽIEDŲ YPATYBĖS IR NAUDOJIMO PRIVALUMAI:

 1. Diametro prisitaikymas: Step-up ir step-down žiedai leidžia prisitaikyti objektyvą su vienu skersmeniu (priekiniu elementu) prie fotoaparato laikiklio su kitu skersmeniu.

 2. Filtrų naudojimas: Šie žiedai yra dažnai naudojami fotografuojant su skirtingais objektyvais, kurie turi skirtingus priekinio elemento dydžius, taip pat su skirtingais filtro dydžiais. Tai leidžia jums naudoti vieną filtrą su keliais objektyvais arba priešingai.

 3. Patogumas ir taupymas: Užuot pirkę daug skirtingų dydžių filtų skirtingiems objektyvams, galite įsigyti kelis objektyvų perėjimo žiedus, kurie leis jums pereiti nuo vieno dydžio filtro prie kito.

   

PAGRINDINĖS CHARAKTERISTIKOS IR SPECIFIKACIJOS:

 1. Dydis: Objektyvų perėjimo žiedai yra pasirenkami pagal objektyvo priekinio elemento ir filtro skersmenį. Jų skersmens matavimas nurodo, kokiai objektyvo skersmeniui jie tinka. Pavyzdžiui, 58-77 mm objektyvų perėjimo žiedas leis prisijungti 77 mm filtrą prie 58 mm skersmens objektyvo.

 2. Montavimo tipas: Žiedai turi būti suderinti su jūsų objektyvo laikiklio ir filtro montavimo tipais. Dažniausiai naudojami montavimo tipai apima viją arba spustelėjimo tipą.

 3. Medžiaga: Žiedai dažniausiai būna pagaminti iš metalo arba plastiko. Metaliniai žiedai gali būti patvarūs ir ilgaamžiai, tačiau yra sunkesni, o plastikiniai žiedai yra lengvesni ir pigesni.

 4. Komplektacija: Kai kurie žiedai parduodami atskirai, o kiti gali būti įtraukti į filtrų rinkinius arba priedų komplektus.
   

Objektyvų perėjimo žiedai yra praktiškas ir ekonominis būdas prisitaikyti jūsų fotoaparato objektyvą prie skirtingų dydžių filtrų arba prijungti objektyvą su didesniu ar mažesniu priekinio elemento skersmeniu. Jie yra naudingi fotografams, kurie turi daug skirtingų dydžių objektyvų arba nori naudoti vieną filtrą su keliais objektyvais. Prieš perkant objektyvų perėjimo žiedus, būtinai atkreipkite dėmesį į objektyvo ir filtro dydžius, kad užtikrintumėte tinkamą suderinamumą.