+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Lagaminai

Brangią techniką transportuoti rekomenduojame foto ir video lagaminuose. Tai gali būti minkštos (bet atsparios vandeniui) medžiagos su ratukais modeliai. Arba gali būti atsparūs smūgiams ir vandeniui plastikiniai modeliai, su minkštu vidumi. Šie lagaminai naudojami ilgoms kelionėms ir turi atsparumo standartus - IP67 (1 meter submersion for 30 minutes), -40 / 99° C (-40 / 210° F). Gamintojai už protingą kainą: Peli, B&W International, ThinkTank, Orca.

Rodoma: 24 228
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 10 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. ...
  6. 10
  7. 24 228 prekių
  8. Toliau

Norint saugiai transportuoti fotografavimo, filmavimo, apšvietimo ir pan. įrangą, rekomanduoma įsigyti foto ir video LAGAMINUS. Lagaminai gali būti pagaminti iš minkštos, vandeniui atsparios medžiagos ir turėti ratukus. Taip pat lagaminai gali būti kietesni, tvirtesni, atsparūs smūgiams ir vandeniui (pvz., plastikiniai, su minkštu vidumi). Lagaminuose su ratukais lengviau transportuoti fotoaparatus, objektyvus, blykstes ir kitus priedus. Daugelyje lagaminų yra paminkštintos pertvaros ir gilios saugojimo vietos, taip pat ištraukiamos rankenos.


LAGAMINAI PASIŽYMI DAUG SVARBIŲ YPATYBIŲ

1. Turi ratukus: Daugelis foto ir video lagaminų yra su integruotais ratukais, kurie leidžia lengvai judėti. Tai ne tik palengvina transportavimą, bet ir sumažina pastangas, ypač kai įrangos yra gausu ir ji sunki. Reguliuojami rankenos ir patogi nešiojimo sistema padeda pritaikyti lagaminą pagal individualius poreikius.

2. Yra pagaminti iš tvirtų medžiagų ir pasižymi atsparumu nepalankioms oro sąlygoms: Lagaminai gali būti pagaminti iš minkštos, vandeniui atsparios medžiagos, kuri garantuoja apsaugą nuo neigiamų oro sąlygų. Kietesni modeliai gali būti plastikiniai, su minkštu vidumi, pasižymintys atsparumu smūgiams ir vandeniui. Tai yra svarbios savybės ilgoms kelionėms ir naudojimui nepalankiomis aplinkos sąlygomis.

3. Atitinka saugumo standartus: Kieti ir tvirti lagaminai dažnai atitinka aukštus saugumo standartus. Pavyzdžiui, daugelis lagaminų gali atitikti IP67 standartą, kuris suteikia galimybę panardinti į 1 metro gylio vandenį 30 minučių. Be to, daugelis modelių gali būti naudojami temperatūroje nuo -40 iki 99 °C, taip užtikrinant, kad įranga bus saugi ir esant ekstremaliai temperatūrai.

4. Turi patogias vidines dėtuves: Foto ir video lagaminuose dažnai būna specializuotos vidinės dėtuvės, kurios leidžia organizuoti įrangą ir išlaikyti tvarką. Šios dėtuvės gali būti pritaikomos konkrečiai įrangai, užtikrinant jos stabilumą ir saugumą transportavimo metu.

5. Yra uiverslūs ir įvairiai pritaikomumi: Dažnai lagaminai projektuojami taip, kad būtų universalūs ir tinkantys įvairiems fotografiniams ir filmavimo projektams. Jie gali būti pritaikomi ne tik profesionaliai, bet ir hobiui skirtai įrangai, suteikiant maksimalų patogumą naudotojui.

 

Lagaminai dėl savo ypatingų savybių, kurios apima ne tik medžiagos kokybę, bet ir saugumo standartus bei patogumą, tampa nepakeičiama priemone kiekvienam, kuris siekia optimalaus įrangos saugojimo ir pervežimo. Lagaminai yra ne tik praktiški, bet ir patvarūs partneriai, užtikrinantys, kad kiekviena fotografijos arba filmavimo kelionė vyktų sklandžiai ir saugiai.