+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Valymo priemonės

Fotografams, videografams ir kitiems kūrėjams, turintiems fotoaparatų, objektyvų ir kitos fotografavimo bei apšvietimo įrangos būtina įsigyti specialių valymo priemonių. Jos leidžia išlaikyti įrangą švarią ir veikiančią optimaliomis sąlygomis. Šios priemonės yra svarbios norint išvengti dulkių, nešvarumų ir riebalų dėmių ant objektyvų, jutiklių arba kitų optinių paviršių. Valymo priemonių pasirinkimas platus: valymo servetėlės, valymo pieštukai, valymo komplektai, dulkių ir nešvarumų nupūtikliai, specialūs valymo skysčiai.

Rodoma: 24 314
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 14 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. ...
 6. 14
 7. 24 314 prekių
 8. Toliau

Jei mėgstate fotografuoti lauke arba labai priartėti prie objektų, pavyzdžiui, augalų ir vabzdžių, turėtumėte žinoti, kad netrukus reikės išvalyti objektyvą. Net jei neimate fotoaparato už studijos ribų, ant objektyvo ilgainiui kaupiasi purvas, dulkės, nešvarumai, kurie trukdo fotografuoti kokybiškas nuotraukas. Tuomet turite dvi galimybes: nunešti objektyvą į profesionalias remonto dirbtuves arba valyti jį patys, naudodami fotoaparato objektyvo valymo priemones.

 

VALYMO PRIEMONĖS - YPAČ NAUDINGI ĮRANKIAI

Fotoaparatų, objektyvų ir kitos fotografavimo bei apšvietimo įrangos VALYMO PRIEMONĖS yra naudingi įrankiai, padedantys išlaikyti jūsų fotografavimo įrangą švarią ir veikiančią. Šios priemonės yra esminės norint išvengti dulkėtumo, nešvarumų ir riebalų dėmių ant objektyvų, jutiklių arba kitų optinių paviršių.

 

GALITE RINKTIS IŠ ŠIŲ PAGRINDINIŲ VALYMO PRIEMONIŲ:

 • Valymo pieštukai. Valymo pieštukai turi švelnų šepetėlį vienoje pusėje ir valymo galvutę kitame gale. Valymo pieštukai skirti nuvalyti dulkėms, nešvarumams ir riebalų dėmėms nuo objektyvų paviršių arba jutiklių.
 • Valymo sevetėlės. Valymo sevetėlės yra sukurtos švelniai valyti objektyvus, ekrano paviršius ir kitas optines detalės. Jų audinys yra švelnus, kad nebūtų palikta įbrėžimų, bet kartu ir pakankamai galingas, kad būtų pašalinta kuo daugiau nešvarumų.
 • Jutiklių valymo komplektai. Jutikliai yra jautrios jūsų fotoaparato dalys, jų valymas yra ypatingai svarbus. Jutiklių valymo komplektai paprastai apima specialius skysčius ir valymo pieštukus, padedančius pašalinti dulkes bei nešvarumus nuo jutiklių.
 • Dulkių ir nešvarumų nupūtikliai. Šie nupūtikliai yra skirti pašalinti dulkės ir nešvarumus nuo objektyvų ir kitų paviršių, kuriuos ne visada galima tiesiog nuplauti arba nuvalyti sevetėle. Dulkių nupūtikliai dažnai naudoja oro srautą, kuris švelniai išpučia nešvarumus.
 • Specialiūs valymo skysčiai. Valymo skysčiai, kurie yra skirti fotoaparatų ir objektyvų valymui, yra ypač formuliuoti, kad švelniai ir efektyviai pašalintų nešvarumus ir riebalų dėmes. Jie gali būti naudojami su valymo sevetėlėmis arba valymo pieštukais.


Fotoaparatų ir objektyvų valymo priemones ir rinkinius galite pasiimti su savimi į fotografijos keliones tam, kad  kartkartėmis galėtumėte išvalyti objektyvą. Taip pat valymo priemones galite naudoti kasdien namie arba studijoje. Valymo priemonės praverčia nepriklausomai nuo to, kokį fotografijos žanrą mėgstate. Nesvarbu ir tai, kokio tipo fotoaparatą turite ir kaip dažnai jį naudojate.