+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Išoriniai SSD diskai

Solid State Drives, arba, sutrumpintai SSD,  populiariausias ir toliau išstumiantis konkurentus kompiuterinės atminties tipas.  Išoriniai SSD diskai naudojami nešioti informaciją su savimi dėl saugumo ir dėl galimybės gauti ir įsirašyti informacija įvairiose vietose. SSD kaip ir HDD skirstomi pagal greitį, atsparumą išorės poveikiui ir gamintoją. Nuo to priklauso ir SSD kaina.  Rekomenduojame šiuos gamintojus: Western Digital, LaCie, SanDisk, Angelbird, Samsung, Crucial.

Rodoma: 24 579
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 25 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. ...
 6. 25
 7. 24 579 prekių
 8. Toliau

IŠORINIUOSE SSD DISKUOSE naudojama solid state drive (SSD) technologija. Šie diskai yra patogūs nešioti, jie lengvai jungiami prie įvairių įrenginių, taip pat pasižymi aukštu duomenų perkėlimo greičiu ir yra itin patikimi.


IŠORINIŲ SSD DISKŲ ypatybės ir specifikacijos gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo gamintojo ir modelio, tačiau čia pateikiama dažniausiai pasitaikančių savybių sąrašas:

 1. Saugojimo talpa: Dauguma išorinių SSD diskų yra prieinami su įvairiomis saugojimo talpomis, pradedant nuo keliasdešimties gigabaitų ir siekiant kelis terabaitus.

 2. SSD technologija: SSD diskai naudoja solid state drive (SSD) technologiją, kurioje informacija saugoma elektroninėse atminties ląstelėse. Tai užtikrina aukštą perkėlimo greitį ir patikimumą.

 3. Duomenų perkėlimo greitis: Greitis yra viena iš svarbiausių išorinio SSD disko specifikacijų. Dauguma diskų pasižymi dideliu duomenų perkėlimo greičiu, kuris matuojamas gigabitais per sekundę (Gbps).

 4. Jungtys: Įvairios jungtys, tokios kaip USB, Thunderbolt, arba eSATA, leidžia diską prijungti prie įvairių įrenginių.

 5. Fizinis dydis: Diskų dydis gali varijuoti, bet dauguma išorinių SSD diskų yra kompaktiški ir lengvai nešiojami.

 6. Atsparumas smūgiams ir vibracijai: SSD technologija leidžia išoriniams SSD diskams būti atsparesniems smūgiams ir vibracijai, lyginant su tradiciniais kietaisiais diskais.

 7. Našumas ir efektyvumas: SSD diskai yra efektyvesni ir tyliau veikiantys palyginti su mechaninių judančių dalių turinčiais HDD.

 8. Atsparumas vandeniu ir dulkėms: Kai kurie išoriniai SSD diskai gali pasižymėti atsparumo vandeniui ir dulkių savybėmis. Taip suteikiama papildoma apsauga nuo aplinkos veiksnių.

 9. Saugumo funkcijos: Kai kurie išoriniai SSD diskai gali turėti įmontuotas saugumo funkcijas, tokias kaip duomenų šifravimas, PIN kodų apsauga arba biometriniai identifikatoriai.

 10. Saugyklos tipas: Keli išoriniai SSD diskai gali būti pritaikyti tam tikriems naudojimo scenarijams, pavyzdžiui, fotosaugykloms arba kūrybiniams įrankiams.

   

Išorinių SSD diskų ypatybės ir specifikacijos gali būti svarbios priimant sprendimą dėl įsigijimo, atsižvelgiant į asmeninius poreikius ir naudojimo atvejus. Visada rekomenduojama rūpintis gamintojo pateikta specifikacijų informacija, kad būtų užtikrinta, jog diskas atitiks jūsų lūkesčius.