+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Live stream įranga

Tiesioginės transliacijos įranga (live stream įranga) kaip niekad įrodė savo reikalingumą COVID-19 ir karo Ukrainoje metu. Apribojus žmonių judėjimą, tapo svarbu informaciją perduoti per nuotolį ir esamuoju laiku. Fotoaparatas.lt parduotuvėse tapo populiarios „video grabber“, „wireless video transmission“ sistemos, „cage“ (narvai / laikikliai), prie kurių tvirtinasi „grabbers“ arba „transmitters“. Taip pat, ten galime tvirtinti V-mount baterijas ilgam transliavimui. Išpopuliarėjo nemokama platforma transliuoti turinį – OBS studio. Žema kaina.

Rodoma: 24 316
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 14 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. ...
 6. 14
 7. 24 316 prekių
 8. Toliau

Tiesioginės transliacijos (angl. live stream) įranga svarbi, kai norima informaciją perduoti per nuotolį ir esamuoju laiku. Live stream įranga yra technologinė įranga, skirta transliuoti tiesioginį vaizdo arba garso srautą internete. Tai gali būti naudojama transliacijoms, tokios kaip vaizdo žaidimų žaidimas, muzikos pasirodymai, sporto renginiai, konferencijos arba kitos renginio transliacijos tiesiogiai internete.

 

LIVE STREAM ĮRANGOS ĮVAIROVĖ IR PASIRINKIMO GAUSA

 1. Daugiafunkciai live stream įrenginiai, pvz., "Rode Streamer X", kuris yra profesionali vaizdo įrašymo plokštė, garso sąsaja ir valdymo paviršius, integruotas į vieną kompaktišką įrenginį, leidžiantį neįtikėtinai lengvai kurti turinį.

 2. Imtuvai ir siųstuvai, pvz., HOLLYLAND LARK 150 TRANSMITTER (1X TX + 1X MIKROFON); HOLLYLAND MARS 4K 450FT 4K UHD WIRELESS VIDEO RECEIVER.

 3. Konverteriai, pvz., Blackmagic Mini Converter - UpDownCross; Blackmagic ATEM MICROPHONE CONVERTER (tai konverteris, kuriuo galite pridėti papildomų mikrofonų į savo ATEM perjungiklį).

 4. Ausinių rinkiniai, pvz., "Hollyland Solidcom C1 Pro", kuri yra "Hollyland" visiškai dvipusio belaidžio domofono ausinių sistema su dviejų mikrofonų aplinkos triukšmo slopinimo (ENC) technologija.

 5. Antenos, pvz., HOLLYLAND LOLLIPOP ANTENNA (tai juodos spalvos antenos, suderinamos su MARS 4K, MARS 400S PRO, MARS 300 PRO); HOLLYLAND MUSHROOM ANTENNA FOR MARS AND COSMO (tai antena, kuri yra suderinama su Hollyland MARS 4K, Hollyland MARS 400S PRO, Hollyland MARS 300 PRO ir Hollyland COSMO C1).

 6. Live stream įrangos dėklai, pvz., HOLLYLAND HAND BAG FOR MARS 300/400 (tai dėklas, kuris apsaugo ir yra skirtas tvarkingai laikyti "Mars 300", "400", "400S" arba "400S Pro" belaidžio vaizdo siųstuvo ir imtuvo rinkinį).

 7. Darbalaukio valdikliai, pvz., Blackmagic Design HyperDeck Shuttle HD

 8. Live stream monitoriai, pvz., SEETEC ATEM156 15.6 Inch Live Streaming Broadcast Director Monitor.

 9. Vaizdo maršruto parinktuvai, pvz., Blackmagic Videohub 10x10 12G.

 10. Garso pultai, pvz., DJ garso pultą Allen & Heath XONE 96, kuris suteikia daugybę maršrutizavimo galimybių.
   

DAUGYBĖ PRIVALUMŲ LIVE STREAM TRANSLIUOTOJAMS IR GEIMERIAMS

Live stream įranga, tokia kaip „video grabber“, „wireless video transmission“ sistemos, „cage“ (narvai), Hollyland įranga, antenos, ausinės, laidai ir konverteriai, suteikia live stream transliuotojams ir geimeriams daugybę privalumų. Video grabber ir „wireless video transmission“ sistemos užtikrina aukštos kokybės vaizdo perdavimą tiesiogiai iš kameros į transliacijos platformą. Cage'ai ar narvai yra naudojami kaip tvirtinimo pagrindas, kuris leidžia papildomai pritvirtinti įvairius priedus, tokius kaip grabberiai ar transmitteriai, ir suteikia geresnį tvirtinimą. Specialios antenos yra naudojamos pagerinti belaidžio signalo kokybę ir stabilumą, užtikrinant didesnį perdavimo nuotolį. Ausinės suteikia galimybę transliuotojui girdėti aukštos kokybės garso signalus, o kai kurios modeliai taip pat turi integruotus mikrofonus. Įvairūs laidai yra būtini, norint sujungti skirtingus įrenginius, pavyzdžiui, prijungti mikrofoną ar kitą įrangą prie kameros ar kompiuterio. Konverteriai padeda prijungti skirtingus signalų tipus arba keisti jų formatą, suteikiant didesnį lankstumą transliacijų metu.

 

Ši įranga sukuria profesionalų ir patogų transliacijos įrankių rinkinį, leidžiantį geimeriams ir transliuotojams kurti aukštos kokybės ir profesionalius live stream turinius. Tai ne tik užtikrina stabilų ir kokybišką perdavimą, bet ir leidžia sukurti unikalias bei pritaikytas transliacijas. Live stream įranga gali įvairuoti nuo paprastų transliacijų su web kamera iki profesionalios įrangos, naudojamos didelėms televizijos renginio transliacijoms. Tai priklauso nuo jūsų tikslų ir biudžeto.