+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Stalo elementai

Stalo elementai suteikia grožio, tvarkos ir patogumo kiekvienam valgomajam. Tai įvairios popierinės servetėlės ir žiedai servetėlėms, padėklai, padėklų rinkiniai, lėkštutės, vaisinės, arbatinukai, virtuvinės svarstyklės, puodai, maišytuvai ir pan. Stalo elementai naudojami ne tik norint gražiai organizuoti valgymo erdvės, bet ir siekiant sukurti malonią ir prabangią atmosferą.

Rodoma: 24 201
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 9 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. ...
  6. 9
  7. 24 201 prekių
  8. Toliau

STALO ELEMENTAI: MENAS, KVIEČIANTIS PRISĖSTI IR MĖGAUTIS

Stalo elementai suteikia papildomo grožio, tvarkos ir patogumo kiekvienam valgomajam. Nuo elegantiškų padėkliukų iki praktiškų vaisinių, ši kategorija apima daugybę prekių, kurios praturtina ne tik patiekalų, bet ir visos valgomosios patalpos išvaizdą:

1) POPERINĖS SERVETĖLĖS IR ŽIEDAI SERVETĖLĖMS. Popierinės servetėlės yra ne tik praktiškas stalo elementas, bet ir galimybė pridėti spalvų ir rašto stalo išvaizdai. Žiedai servetėlėms suteikia puikią galimybę sukurti subalansuotą ir deramą atmosferą.

2) PADĖKLAI, PADĖKLŲ RINKINIAI IR LĖKŠTUTĖS. Padėklai – tai kaip meno kūriniai po patiekalu, suteikiantys kiekvienam valgomajam išskirtinumo. Padėklų rinkiniai leidžia kurti nuotaiką, atitinkančią kiekvieną šventinę progą arba kasdienį pusryčių stalą. Lėkštutės yra ne tik funkcionalios, bet ir stilingos – jos puikiai tinka bet kuriam interjerui.

3) VAISINĖS, ARBATINUKAI IR VIRTUVINĖS SVARSTYKLĖS. Vaisinės ne tik tvarko vaisius, bet ir prideda natūralumo ir šviežumo į erdvę. Arbatinukai, pasirinkti stiliaus ir medžiagos požiūriu, tampa subtilia arbatos ceremonijos dalimi. Virtuvinės svarstyklės, pritaikytos moderniam virtuviniam dizainui, suteikia galimybę tiksliai matuoti ingredientus.

4) PUODAI, CASSEROLE, MAIŠYTUVAI: Puodai ir casserole yra pagrindiniai virtuvės stalo elementai, suteikiantys galimybę gaminant įvairius patiekalus. Jie dažnai būna ne tik praktiški, bet ir estetiškai patrauklūs, suteikdami virtuvei subtilumo. Maišytuvai, pasirinkti pagal naudojimo būdą ir dizainą, tampa vertinga pagalbine priemone virtuvėje.

 

KAM NAUDOJAMI STALO ELEMENTAI?

Stalo elementai yra naudojami ne tik siekiant organizuoti valgymo erdvės, bet ir norint sukurti malonią ir prabangią atmosferą. Jie tampa puikiomis dovanomis, taip pat puikia galimybe atspindėti savo stilių ir skonį. Stalo elementai kviečia mus sėdėti, mėgautis maistu ir taip pat sukurti gražų ir šiltą namų interjerą.