+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Trikojų galvos

Foto ir video trikojai gali turėti skirtingų tipų galvas (ball head). Trikojų galvų pagrindiniai tipai yra: rutulinės galvos, skirtos fotografavimui; video galvos (dažniausiai su ilga rankena), skirtos filmavimui; panoraminės galvos – su specialia konstrukcija, skirtos daryti panoramines foto. Patikimi gamintojai už gerą kainą yra šie: Manfrotto, Sirui, E-image, Nest, Vanguard, Cullmann.

Rodoma: 24 150
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 7 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. ...
 6. 7
 7. 24 150 prekių
 8. Toliau

TRIKOJŲ GALVUTĖS – tai esminė kiekvieno fotografavimo ir vaizdo įrašų kūrimo proceso dalis. Jos suteikia galimybę fotografams ir kitiems kūrėjams lengvai reguliuoti kampą, orientaciją ir kryptį, užtikrindamos stabilumą ir nuotraukų kokybę. Šios galvutės, sukurtos siekiant efektyvumo ir universalumo, padeda įgyvendinti jūsų kūrybinius siekius su kiekvienu fotografijos projektu.
 

TRIKOJŲ GALVUČIŲ RŪŠYS

3 KRYPČIŲ GALVUTĖS

 • Puiki pasirinkimo laisvė: 3 krypčių galvutės leidžia fotografams koreguoti kampą horizontaliai, vertikaliai ir pasukti fotoaparatą apie jo ašį. Tai suteikia didžiulę laisvę kurti įvairius kadrus ir eksperimentuoti su kampais.
 • Stabilumas: Šios galvutės užtikrina stabilumą, leisdamos jums lengvai pritaikyti kamerą arba objektyvą pagal konkrečius poreikius.

RUTULINĖS GALVUTĖS

 • Sklandūs kameros judesiai: Rutulinės galvutės suteikia sklandų ir lygų kamerų judesį. Tai yra puiki galimybė fotografuoti arba filmuoti objektus, palaikant sklandų fokusavimą.
 • Greitas prisitaikymas: Šios galvutės greitai prisitaiko prie kintančių fotografavimo sąlygų, leisdamos jums judėti lengvai ir išlaikyti aštrumą.

SKYSTINĖS GALVUTĖS

 • Preciziško stabilumo paslaptis: Skystinės galvutės naudoja specialų skysčio mechanizmą, kuris užtikrina neribotą ir precizišką judesį. Tai suteikia natūralumo ir minkšto judesio pojūtį.
 • Panoraminių vaizdų kūrimas: Šios galvutės yra puikios panoraminėms nuotraukoms kurti, leisdamos jums lengvai sukti kamerą ir užfiksuoti nuostabius vaizdus.

 

PAGRINDINIAI PREKINIAI ŽENKLAI: MANFROTTO, SIRUI, BENRO

 • Manfrotto: Žinomas dėl aukštos kokybės ir profesionalių dizainų. Manfrotto galvutės yra populiarus pasirinkimas tarp profesionalių fotografų ir kūrėjų.
 • Sirui: Siūlo platų galvučių asortimentą, kuris apima tiek profesionaliems, tiek pradedantiesiems skirtus modelius. Šios galvutės garsėja patvarumu ir inovatyviomis funkcijomis.
 • Benro: Teikia prieinamų ir funkcionalių galvučių variantus, kurie atitinka įvairių vartotojų poreikius ir lūkesčius.

 

LENGVOS MEDŽIAGOS, PATOGUS REGULIAVIMAS

MEDŽIAGOS IR SVORIS

 • Dauguma trikojų galvučių yra pagamintos iš lengvo, bet patvaraus aliuminio arba magnio lydinio, užtikrinančio stabilumą be didelio svorio.

MONTAVIMO SISTEMOS

 • Dauguma galvučių turi standartinę 1/4 colio arba 3/8 colio montavimo sistemą, leidžiančią lengvai pritvirtinti fotoaparatą arba kitą įrangą.

REGULIAVIMO MECHANIZMAI

 • Trikojų galvutėse naudojami skirtingi reguliavimo mechanizmai, įskaitant rankinį, rankenos arba posūkio tipo valdymus. Tai suteikia jums pasirinkimą, kaip norite kontroliuoti savo kamerą.


Trikojų galvutės yra neatsiejama priemonė kiekvienam, kuris siekia gauti maksimalų stabilumą ir kūrybinę laisvę savo fotografijose arba vaizdo įrašuose. Su šiomis galvutėmis, jūs galėsite lengvai eksperimentuoti kampais, dirbti esant judrioms sąlygoms ir kurti profesionalias nuotraukas, kurios pritrauks dėmesį savo kokybe ir unikalumu.