+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Studijinės blykstės

Darbui foto studijoje Fotoaparatas.lt kolektyvas rekomenduoja ir montuoja studijines blykstes. Studijinės blykstės skirstomos pagal galingumą 100W / 200W / 400W ir taip toliau, bei skiriasi montavimo tvirtinimas – žinomiausias yra Bowens. Dar naudojami: Profoto, Elinchrom tvirtinimai. Pažangiose studijose montuojama Broncolor arba Profoto apšvietimo technika. Paprastesnė – Godox, Neewer, Falcon Eyes apšvietimo technika.

Rodoma: 24 84
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 4 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 24 84 prekių
 7. Toliau

Studijinės blykstės (angl. studio flashes) - tai galingesnis fotoaparato blykstės atitikmuo studijoje. Šios blykstės yra galingos šviesos šaltiniai, kurie leidžia kūrėjams kurti aukštos kokybės fotografiją, nes jos suteikia kontroluojamą ir lygią šviesą.

 

GALINGUMAS, VALDYMAS IR KITOS YPATYBĖS

 1. Galingumas: Studijinės blykstės būna labai galingos ir suteikia pakankamai šviesos net dideliems fotosesijos plotams. Jų galingumas gali būti reguliuojamas priklausomai nuo poreikių.

 2. Valdymas: Dauguma studijinių blykščių yra valdomos nuotoliniu būdu, leidžiant fotografui reguliuoti šviesos stiprumą ir kitas šviesos charakteristikas iš nuotolinio valdymo pulto arba kompiuterio programos.

 3. Šviesos reguliavimas: Blykstės gali būti aprūpintos difuzoriais, apšvietimo stiklais ir kitais priedais, leidžiančiais reguliuoti šviesos kryptį ir kietumą.

 4. Spalvų temperatūra: Dauguma studijinių blykščių suteikia neutralias spalvų temperatūras, o tai  leidžia lengviau derinti šviesą su natūralia šviesa arba kitais šaltiniais.

 5. Stabilumas: Šios blykstės yra stabilios ir nepriklauso nuo aplinkos šviesos, todėl jų naudojimas yra patikimas profesionalių fotografijos projektų metu.

 6. Atvirkščias spinduliavimas: Kai kurios studijinės blykstės turi galimybę atvirkščiai šviesti, tai yra šviesti ne tiesiai į objektą, o atspindėti nuo kitos paviršiaus arba sienos, suteikiant švelnią šviesą.

 7. Priklausomybė nuo maitinimo šaltinio: Studijinės blykstės dažnai prijungiamos prie elektrinio tinklo, todėl jos reikalauja pastovaus maitinimo šaltinio.
   

IŠNAUDOKITE STUDIJINĖS BLYKSTĖS NAUDAS STUDIJOJE

Fotografas studijoje gali išnaudoti studijinę blykstę įvairiais būdais, siekdamas sukurti kokybišką ir profesionalų apšvietimą. Studijinė blykstė gali tarnauti kaip pagrindinis šviesos šaltinis, suteikiantis vienodą ir intensyvų apšvietimą, arba būti naudojama šešėlių šviesinimui, sumažinant šešėlius ir sukuriant minkštą šviesą. Fotografas gali modeliuoti šviesą, nukreipdamas blykstę taip, kad ji formuotų objektą ir pabrėžtų jo kontūrus. Be to, blykstę galima naudoti fono apšvietimui, sukuriant geresnį objekto izoliavimą nuo fono. Naudojant skirtingus priedus, tokius kaip difuzoriai arba šviesos nuvedimo žiedai, galima pasiekti švelnų ir minkštą šviesos efektą. Nuotolinis valdymas ir suderinamumas su kitais šviesos šaltiniais leidžia fotografui pilnai kontroliuoti apšvietimo scenarijus. Viso šito rezultatas – aukštos kokybės nuotraukos su optimaliu šviesos balansu ir puikia detalėmis.

 

Studijinės blykstės yra nepakeičiamos profesionaliems fotografams, siekiantiems nufotografuoti aukščiausios kokybės nuotraukas, o jų galimybės šviesos reguliavime ir kontrolėje leidžia kurti įvairiapusį ir įspūdingą vaizdinį turinį.