+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Stacionarūs kompiuteriai

Surenkami kompiuteriai dar vadinami stacionariais. Nuo nešiojamų ir planšetinių jie skiriasi savo dydžiu ir galimybėmis. Stacionarūs kompiuteriai pagal fotografų pageidavimus pas mus surenkami iš atskirų komponentų: korpuso, procesoriaus, operatyviosios atminties, motininės plokštės, maitinimo bloko ir pagrindinės atminties. Filmuotojams ir fotografams reikalingi galingi kompiuteriai, kad tvarkingai veiktų foto ir video apdorojimo programos.

Rodoma: 24 150
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 7 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. ...
  6. 7
  7. 24 150 prekių
  8. Toliau

Stacionarūs kompiuteriai - tai galingi ir patikimi kompiuteriai, kurie yra naudinga priemonė filmuotojams ir fotografams, siekiantiems efektyviai apdoroti didelius failus, redaguoti vaizdo įrašus ir kurti kokybiškus grafikos darbus. Stacionarūs kompiuteriai išsiskiria savo didžiu dydžiu ir aukštu našumo lygiu, leisdami kūrėjams plėtoti savo kūrybinį potencialą.
 

NAUJAUSIOS TECHNOLOGIJOS IR GALINGI KOMPONENTAI

Stacionarūs kompiuteriai pasižymi naujausisias technologiniais sprendimais ir galingais komponentais. Jie dažnai turi aukštos klasės procesorius, didelį operatyviosios atminties kiekį, dideles duomenų laikmenas ir pažangias vaizdo plokštės. Tai užtikrina, kad kūrėjai galės lengvai ir efektyviai vykdyti sudėtingus grafinius ir apskaičiavim reikalaujančius uždavinius.

 

DIDELĖS TALPOS KIETIEJI DISKAI

Stacionarūs kompiuteriai dažnai turi didelės talpos kietuosius diskus ir galimybę integruoti keletą SSD diskų, užtikrinant greitą duomenų perdavimą ir patogų duomenų valdymą. Tai ypač svarbu, atsižvelgiant į didelius failų dydžius, kurie būdingi profesionaliems foto ir video projektams.

 

DIRBKITE SU AUKŠTOS RAIŠKOS NUOTRAUKOMIS IR VIDEO

Grafinio dizaino darbai, vaizdo redagavimas ir kitos kūrybinės užduotys dažnai reikalauja nuolatinio sklandaus veikimo, todėl stacionarūs kompiuteriai yra optimalūs pasirinkimai šioje srityje. Jie suteikia galimybę dirbti su aukštos raiškos nuotraukomis ir vaizdo įrašais, o galinga vaizdo plokštė užtikrina sklandų vaizdo redagavimą ir renderinimą.

 

DIDELIS JUNGČIŲ SKAIČIUS

Stacionarių kompiuterių turimas didelis jungčių skaičius leidžia pajungti įvairius periferinius įrenginius, tokius kaip profesionalūs monitoriai, garso sistemos arba specializuotos spausdinimo įrangos. Stacionarūs kompiuteriai taip pat gali būti lengvai atnaujinami arba pritaikomi pagal vartotojo poreikius.Iš esmės, stacionarūs kompiuteriai yra neatskiriama profesionalių filmuotojų ir fotografų įrangos dalis, užtikrinanti efektyvų darbą, didelę saugyklą ir kokybiškus rezultatus. Tai investicija į kūrybinį verslą ir galimybė pasiekti aukštą darbo našumą bei efektyvumą kiekviename projektų etape.