+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Skeneriai

Foto skeneriai, kino juostų skeneriai, standartiniai skenavimo aparatai. Visą šią techniką galite rasti Fotoaparatas.lt internetinėje parduotuvėje. Renkantis skenerį siūlome atkreipti dėmesį į skenavimo greitį ir rezoliuciją (maximum scan resolution: 1200 x 2400 DPI). Jei tai foto (kino) juostų skenavimo aparatas, tada dar svarbu – kokius juostų formatus galima skenuoti ir taip pat skenavimo greitis bei raiška. Juostoms mes renkamės: Reflecta, Plustek, Nikon, Canon, Epson skenerius. Paprastam skenavimui – HP, Nikon, Canon, Epson, Brother.

Rodoma: 24 80
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 4 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 24 80 prekių
  7. Toliau

Skeneris yra įrenginys, skirtas paviršinių objektų, pvz., dokumentų, nuotraukų, perkelimui į skaitmeninį formatą. Šis prietaisas naudoja optinius jutiklius arba kitas technologijas, kad užfiksuotų paveikslą arba tekstą, esantį ant fiksuojamo paviršiaus. Skeneriai yra plačiai naudojami biuruose, namuose ir kūrybinėje srityje, kur yra poreikis skaitmeninti analogines medžiagas.

 

PAGRINDINĖS SKENERIŲ KATEGORIJOS

1) DOKUMENTŲ SKENERIAI: Skirti dokumentų, knygų ar kitų plokštelių skenavimui. Dažnai naudojami biuruose ir namuose.

2) FOTO SKENERIAI: Specialiai sukurti nuotraukų arba kitaip iliustruotų medžiagų skenavimui, užtikrinant aukštą spalvų raišką ir detalių atkūrimą.

3) KINO JUOSTŲ SKENERIAI: Naudojami perkelti kino juostas į skaitmeninį formatą, leidžiantį išsaugoti ir atkurti kino kūrinius.

4) RAŠALINIAI SKENERIAI: Prietaisai, leidžiantys skenuoti daugiau nei vieną lapą per kartą, taip sutaupant laiką.


Skeneriai gali būti dalis „multifunkcinių“ spausdintuvų arba atskiri įrenginiai. Jų naudojimas yra esminis skaitmeninimo proceso etapas, leidžiantis lengvai ir greitai perkelti fizinę medžiagą į skaitmeninį formatą.


KOKYBĘ UŽTIKRINANTYS GAMINTOJAI: REFLECTA, PLUSTEK, NIKON, CANON, EPSON, HP, BROTHER

1) Reflecta skeneriai garsi dėl savo aukštos kokybės ir inovacijų. Daugelis jų modelių yra skirti specifiniams uždaviniams, pvz., foto ir juostų skenavimui. Reflecta siekia suteikti naudotojams aukščiausios kokybės vaizdų atkūrimą ir patogumą.

2) Plustek skeneriai garsėja dideliu skanavimo greičiu. Jie siūlo įvairių tipų skenerius, pritaikytus tiek dokumentų, tiek nuotraukų skenavimui.

3) Nikon skeneriai dažnai susiję su foto skenavimu. Šie skeneriai daug dėmesio skiria vaizdų kokybei, suteikdami vartotojams galimybę išsaugoti aukštos raiškos nuotraukas. Nikon yra žinomas savo optinės technologijos ir patikimumo atžvilgiu.

4) Canon skeneriai taip pat plačiai naudojami tiek dokumentų, tiek foto skenavimui. Jie yra vertinami dėl aukštos raiškos, spalvų tikslumo ir greičio. Canon siekia suteikti universalumą, kad vartotojai galėtų patogiai naudoti skenerius įvairioms reikmėms.

5) Epson yra vienas iš populiariausių skenerių gamintojų, žinomas savo patvarumu ir aukštos kokybės skanavimu. Epson skeneriai daugiausia naudojami dokumentų ir nuotraukų skenavimui. Jie taip pat gali būti dalis „multifunkcinių“ spausdintuvų.

 

Skeneriai yra nepakeičiama įranga fotografams, kino kūrėjams ir visiems, kurie siekia perkelti analogines medžiagas į skaitmeninį formatą. Atkreipiant dėmesį į skenerių savybes, galima pasirinkti optimalų įrenginį, atitinkantį konkrečius poreikius ir užduotis.