+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Kompiuterių priedai

Kompiuterių priedai papildo pagrindinį kompiuterio aparatinį komplektą ir padeda geriau atitikti vartotojų poreikius. Šie priedai prisideda prie kompiuterio našumo, galimybių ir patogumo. Populiariausi kompiuterių priedai: kompiuterių baterijos, kietieji diskai, procesoriai, SSD kietieji diskai, pelės kilimėliai, krovikliai ir kt.

Rodoma: 24 3992
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 167 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. ...
  6. 167
  7. 24 3992 prekių
  8. Toliau

Kompiuterių priedai yra įvairūs komponentai, kurie papildo pagrindinį kompiuterio aparatinį komplektą ir padeda geriau atitikti naudotojų poreikius. Šie priedai įvairiai prisideda prie kompiuterio našumo, galimybių ir patogumo. Populiariausi kompiuterių priedai yra kompiuterių baterijos, krovikliai, kietieji diskai, procesoriai, SSD kietieji diskai, pelės kilimėliai ir pan.

 

KOMPIUTERIŲ BATERIJOS, KROVIKLIAI, PROCESORIAI IR DAUG KITŲ PRIEDŲ

1. Baterijos: Kompiuterių baterijos yra neatskiriama nešiojamų kompiuterių dalis. Jos suteikia mobilumą, leisdamos naudotojams naudotis kompiuteriu be nuolatinio elektros šaltinio. Baterijų talpa ir gyvavimo trukmė priklauso nuo kompiuterio modelio.

2. Krovikliai: Krovikliai yra esminės kompiuterių dalys, skirtos maitinti baterijas arba tiesiogiai tiekti elektros energiją į nešiojamus arba stacionarius kompiuterius. Jie gali būti integruoti į maitinimo bloką arba būti atskiri įrenginiai.

3. Kietieji diskai: Kietieji diskai (HDD) yra tradiciniai saugojimo įrenginiai, naudojami saugoti duomenis. Jie pasižymi dideliu talpumu ir prieinama kaina, tačiau gali būti lėti, palyginti su SSD kietaisiais dis­kais.

4. SSD kietieji diskai: SSD kietieji diskai yra moderni ir greita atminties technologija. Jie yra pranašesni už HDD kietuosius diskus pagal greitį, patvarumą ir energijos efektyvumą. Dažnai pasirenkami tiems, kam rūpi greitas duomenų perdavimas ir atsakymo laikas.

5. Procesoriai: Procesorius (CPU) yra kompiuterio smegenys, atsakingos už skaičiavimus ir programų vykdymą. Galingas procesorius užtikrina sklandų kompiuterio veikimą, ypač esant sunkioms užduotims, pvz., video redagavimui arba žaidimams.

6. Pelės kilimėliai: Pelės kilimėliai yra specialūs kilimėliai, kuriuos naudoja pelė, kad užtikrintų sklandų ir tikslų judėjimą. Jie sumažina trintį ir suteikia stabilumą pelės darbui ant stalo arba kito darbo paviršiaus.

7. Aušinimo sistemos: Aušinimo sistemos, įskaitant ventiliatorius ir aušinimo radiatorius, padeda išlaikyti kompiuterio optimalios ribos temperatūrą. Tai ypač svarbu kompiuteriams, kurie intensyviai naudojami.

 

Kiekvienas iš šių priedų atlieka svarbų vaidmenį kompiuterio veikimo atžvilgiu ir naudotojui suteikia daugiau galimybių ir patogumo. Priimant sprendimus dėl priedų pasirinkimo, svarbu atsižvelgti į savo poreikius, naudojimo scenarijų ir biudžetą.