+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Baras

Baro prekės - namų dekoro ir dovanų prekių kategorija: nuo elegantiškų taurių iki praktiškų butelių atidarytuvų, puodelių ir kitų reikmenų, kurie puikiai tinka įvairioms progoms. Siūlome taures šampanui, butelių atidarytuvus, laikiklius buteliams, puodelius, indelius, puodelių komplektus, kelioninius puodelius, dubenėlius ir indelius prieskoniams, lėkštes ir indelius cukrui bei saldainiams, lenteles užkandžiams sudėti, stalo įrankių rinkinius ir dar daugiau. Baro prekės - tai ir praktiški stalo atributai, ir gražūs dekoratyviniai akcentai.

 

Rodoma: 24 323
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 14 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. ...
  6. 14
  7. 24 323 prekių
  8. Toliau

Baro prekės yra išskirtinė namų dekoro ir dovanų prekių kategorija. Šių prekių asortimentas yra įvairus: nuo elegantiškų taurių iki praktiškų butelių atidarytuvų, puodelių ir kitų reikmenų, kurie puikiai tinka įvairioms progoms.

 

ELEGANTIŠKOS TAURĖS ŠAMPANUI, VYNUI, BUTELIŲ LAIKIKLIAI

Taurės šampanui yra neatsiejama šventinių proga prekė. Jos būna įvairių formų ir dizaino, pritaikytų skirtingoms progoms. Klasikinės ir modernios taurės gali suteikti ypatingos elegancijos šventėms arba romantinėms vakarienėms. Dailios vyno taurės gali pagerinti vyno skonį ir pasižymėti stilingu dizainu. Skirtingų formų taurės yra pritaikytos skirtingiems vyno tipams, pabrėžiant skonio niuansus. Butelių atidarytuvai gali pasižymėti įdomiu dizainu. Jie ne tik praktiški, bet ir gali atlikti puikią dekoratyvinę funkciją. Kai kurie iš jų gali tapti stilingu staliniu akcentu. Laikikliai buteliams ne tik padeda organizuoti gėrimus, bet ir gali būti puikus papuošalas jūsų barui. Jie yra funkcionalūs ir kartu patrauklūs vizualiai.

 

DAILŪS IR PRAKTIŠKI PUODELIAI, INDELIAI, DUBENĖLIAI, LĖKŠTĖS

Puodeliai ir indeliai gali būti įvairiausių formų ir dydžių. Tai gali būti tradiciniai puodeliai arba kūrybiški, teminiai indeliai, skirti tam tikriems gėrimams ar net dovanų pakuotėms. Puodeliai ir puodelių komplektai būna ne tik įvairių formų, bet ir skirtingų medžiagų, pritaikytų skirtingiems gėrimams. Kiekvienas iš jų gali būti savitas ir individualizuotas. Porcelianiniai puodeliai yra ypatingai elegantiški. Jie yra populiarus pasirinkimas prabangiems stalo komplektams. Kelioniniai puodeliai yra praktiškas pasirinkimas tiems, kurie nori mėgautis mėgstamu gėrimu ne tik namuose, bet ir kelionėse. Dubenėliai ir indeliai prieskoniams leidžia laikyti skirtingus prieskonius, lengvai juos pasiekti virtuvėje. Lėkštės ir indeliai cukrui bei saldainiams prideda jūsų indų rinkiniui rafinuotumo. Lėksštės gali būti elegantiškos ir dekoratyvinės, suteikdamos stalui ypatingą žavesį.

 

LENTELĖS UŽKANDŽIAMS SUDĖTI IR STALO ĮRANKŲ RINKINIAI

Lentelės užkandžiams sudėti yra praktiškas būdas pateikti skanius užkandžius draugams arba šventės svečiams. Jos pasižymi moderniu dizainu ir funkcionalumu. Stalo įrankių rinkiniai yra itin praktiškas sprendimas, kuris leidžia pilnai pasiruošti įvairioms iškilmėms arba šeimos vakarienei. Jie gali apimti įvairius įrankius nuo valgymo iki gėrimo.

 

Baro prekės yra ne tik praktiški stalo atributai, bet ir dekoratyviniai akcentai, kurie gali suteikti ypatingą atmosferą skirtingoms progoms. Kiekviena iš šių prekių turi savo unikalią paskirtį ir dizainą, todėl lengva atrasti idealų akcentą jūsų barui arba virtuvei.