+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Monitoriai

Filmavimo ir fotografavimo versle svarbi dalis tenka vaizdo monitoriams. IPS matricos, TN matricos, VA matricos, 24, 27 arba 31 colio dydžio – fotografui reikia nuspręsti, kokio tipo monitorių rinktis. Foto ir video sferoje renkamės ekranus su IPS matricomis. Populiariausi dydžiai yra 24 ir 27 colių. Jungtis rekomenduojama DP DisplayPort. Numeris 1 monitorių gamintojas yra Eizo. Šiek tiek pigesni, bet vis dar geros kokybės monitoriai: Dell, NEC, Apple.

Rodoma: 24 775
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 33 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. ...
  6. 33
  7. 24 775 prekių
  8. Toliau

Monitoriai yra esminė įranga filmuotojams ir fotografams, siekiant užtikrinti tikslią ir aukštos kokybės vaizdų peržiūrą bei redagavimą. Pasirinkimas priklauso nuo kiekvieno kūrėjo individualių poreikių ir darbo aplinkybių.


TN, IPS, VA MONOTORIAI

Ekrano tipas yra lemiamas veiksnys, nes jis tiesiogiai veikia vaizdo kokybę ir žiūrėjimo kampą. TN (Twisted Nematic) monitoriai, nors dažnai pigesni, turi ribotą žiūrėjimo kampą ir prastesnę spalvų tikslumą iš šono. IPS (In-Plane Switching) monitoriai pasižymi geresniu žiūrėjimo kampu, tikslesnėmis spalvomis ir greitesniu reakcijos laiku, todėl daugelis kūrėjų renkasi juos foto ir video redagavimui. VA (Vertical Alignment) monitoriai pasižymi geriausiu kontrastu, bet gali turėti šiek tiek ilgesnį reakcijos laiką. Populiariausi monitorių prekiniai ženklai, tokie kaip Philips, AOC, Asus, Dell, Samsung, Eizo, Acer, siūlo įvairias galimybes, atitinkančias skirtingus vartotojų poreikius ir biudžetus. Eizo, kaip numeris 1 monitorių gamintojas, žinomas dėl aukštos kokybės produktų ir profesionalių sprendimų fotografams ir videografams.


24 IR 27 COLIŲ MONITORIAI

Dydžio pasirinkimas taip pat svarbus. 24 ir 27 coliai yra populiariausi monitorių dydžiai foto ir video sferoje. Didelio dydžio ekranai suteikia daugiau erdvės darbui, tačiau reikia įsitikinti, kad kompiuterio konfigūracija ir stalo plotis leidžia patogiai naudotis tokiais monitoriais.


DISPLAYPORT (DP) JUNGTIS UŽTIKRINA AUKŠTĄ KOKYBĘ

Jungtis taip pat turi didelę reikšmę. Daugelis specialistų rekomenduoja naudoti DisplayPort (DP), nes jis užtikrina aukštą vaizdo ir garso kokybę. Taip pat svarbu atsižvelgti į galimybes kalibravimui ir kalibravimo procesą, kad monitorius atitiktų aukštus standartus.


EIZO - PASAULINIS MONITORIŲ GAMINTOJŲ LYDERIS

Eizo yra pasaulinis lyderis monitorių gamyboje, žinomas dėl aukštos kokybės ir inovatyvių sprendimų. Šis Japonijos įmonės pavadinimas tampa sinonimu aukščiausios klasės ekranams, kurie yra naudojami profesinėje grafikoje, medicinoje, fotografijoje ir kitose srityse. Eizo monitoriai yra įžymūs dėl itin tikslaus ir raiškaus vaizdo, kurį užtikrina aukštos kokybės matricos. Jų spalvų atvaizdavimas yra nepriekaištingas, o IPS technologija leidžia gauti platus žiūrėjimo kampus bei tikslias spalvas iš visų kampų. Eizo monitorių ergonominiai ir funkcionalūs dizainai leidžia lengvai prisitaikyti prie vartotojo poreikių. Eizo ilgametė patirtis ir nuolatinis tobulinimas padarė šį gamintoją pirmuoju pasirinkimu daugeliui profesionalių vartotojų, kurie siekia aukščiausių standartų spalvų atvaizdavimo ir darbo efektyvumo. Tai ne tik monitoriai, tai įrankiai, leidžiantys kūrėjams pasiekti geriausių rezultatų savo srityje.