+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Skaitmeninių laikmenų priedai

Skaitmeninių kortelių galimi priedai yra kortelių dėklai, kai turite jų ne vieną, joms nešioti ir saugiai transportuoti. Fotoaparatas.lt parduotuvėse yra ir dėkliukų atskiroms kortelėms ir adapterių iš Micro SD į SD tipo korteles.

Rodoma: 24 35
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 2 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 24 35 prekių
  5. Toliau

Skaitmeninių įrenginių naudojimas gausiai reikalauja mažų, bet svarbių PRIEDŲ, kurie palengvina skaitmeninį gyvenimą. Šiame įvairiapusiame skaitmeninių laikmenų priedų pasaulyje vietą randa lipnios atminties kortelių etiketės, dėžutės atminties kortelėms ir atmintukams laikyti, adapteriai bei dėkliukai skaitmeninėms laikmenoms. Šie maži, bet funkcionalūs priedai tampa svarbiais įrankiais, padedančiais išsaugoti, organizuoti ir naudoti  brangius skaitmeninius turinius.

 

LIPNIOS ATMINTIES KORTELIŲ ETIKETĖS: TVARKA JŪSŲ RANKOSE

Lipnios atminties kortelių etiketės yra paprastas, bet svarbus priedas, leidžiantis lengvai identifikuoti ir organizuoti jūsų skaitmenines kortelės. Šios etiketės prisideda prie tvarkos ir patogumo, leisdamos jums greitai rasti reikiamą atminties kortelę tarp daugybės.

 

DĖŽUTĖS ATMINTIES KORTELĖMS: SAUGUMAS IR ORGANIZUOTUMAS

Dėžutės atminties kortelėms ir atmintukams yra puikus būdas saugiai laikyti savo skaitmeninius archyvus. Šios dėžutės apsaugo jūsų kortelės nuo dulkių, drėgmės ir įbrėžimų, užtikrindamos ilgalaikį jų naudojimą. Be to, jos padeda išlaikyti tvarką jūsų fotoaparato dėžėje.

 

DĖKLAI SKAITMENINĖMS LAIKMENOMS: SAUGUS TRANSPORTAVIMAS

Dėkliukai skaitmeninėms laikmenoms ne tik suteikia stilingą išvaizdą, bet ir užtikrina saugų jų transportavimą. Tai puiki galimybė ne tik išsaugoti jūsų atminties kortelę, bet ir lengvai nešioti ją kartu su savimi, garantuojant, kad jūsų svarbūs duomenys visada bus po ranka.

 

STILIZUOKITE SAVO SKAITMENINĮ PASAULĮ

Skaitmeninių laikmenų priedai ne tik atlieka funkcionalią paskirtį, bet ir suteikia jūsų įrenginiams išskirtinį stiliaus akcentą. Modernūs dizainai, spalvingos dėžutės ir įvairios formos adapteriai prideda asmeniškumo jūsų skaitmeniniams aktyvams.

 

UNIVERSALIOS PRITAIKYMO GALIMYBĖS

Šie priedai yra ne tik funkcionalūs, bet ir patogūs naudoti. Jų universalumas suteikia galimybę naudotis skaitmeninėmis laikmenomis lengvai, be rūpesčių dėl suderinamumo arba transportavimo saugumo.