+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

LCD ekranų apsaugos

LCD ekranų apsaugos yra skaidrios, pagamintos iš plastiko arba stiklo, skirtos apsaugoti skystųjų kristalų ekranus. Tam tikros formos apsauginis ekranas klijuojamas ant kameros, fotoaparato, video monitoriaus, mobilaus telefono LCD ekrano. Pažeidimo atveju nukenčia ne pagrindinis įrenginio ekranas, o apsauginis. Taip išvengiama pagrindinio įrenginio brangaus remonto. Žema kaina.

 

Rodoma: 24 87
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 4 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 24 87 prekių
 7. Toliau

LCD EKRANO APSAUGOS PRIEMONĖS apsaugo fotoaparato ekranus nuo dėmių, purvo, įbrėžimų, dulkių, drėgmės, pirštų atspaudų ir įtrūkimų.

 

PAGRINDINĖS LCD EKRANO APSAUGŲ FUKCIJOS:

 • Saugo nuo dulkių, purvo. LCD ekranų apsaugos apsaugo nuo dulkių ir purvo, potencialių fotoaparato ekrano suraižymų.
 • Apsaugo nuo įbrėžimų. LCD ekranai dažnai yra pagaminti iš plastiko arba stiklo, o šios medžiagos yra jautrios įbrėžimams. Apsaugos padeda išvengti įbrėžimų, kuriuos gali sukelti dulkės, smėlis ir pan.
 • Apsaugo nuo drėgmės. Kai kurios fotoaparatų LCD ekranų apsaugos yra atsparios vandeniui arba nepraleidžia vandens lašų. Tai padeda apsaugoti ekraną nuo drėgmės bei galimų pažeidimų.
 • Sumažina atspindžius. Kai kurių apsaugų paviršius yra matinis arba antistatinis, todėl sumažina saulės arba šaltinių šviesos atspindžius nuo ekrano. Tai leidžia geriau matyti ekraną ryškioje šviesoje.
 • Prisideda prie fotoaparato ilgaamžiškumo. Apsaugos taip pat gali padėti išlaikyti fotoaparato ekraną tvarkingą ir nepažeistą, dėl to galima ilgiau išlaikyti fotoaparato vertę ir naudotis juo be problemų.
 • Skaidrumas. Dauguma fotoaparatų LCD ekranų apsaugų yra skaidrios, todėl jos nekenkia vaizdo peržiūrai. Tai leidžia fotografams stebėti ir vertinti nuotraukas be jokių vizualinių trikdžių.
 • Lengvumas ir paprastas montavimas. Dauguma LCD ekranų apsaugų yra lengvos, neprideda daug papildomo svorio fotoaparatui ir yra lengvai priklijuojamos arba tvirtinamos prie ekrano naudojant specialius lipnus sluoksnius, todėl jas lengva montuoti ir nuimti.


LCD ekranų apsaugos yra būtinos priemonės siekiant išlaikyti jūsų fotografijos įrangos ilgaamžiškumą ir išlaikyti aukštą vaizdo kokybę. Šios apsaugos padeda apsaugoti ekranus nuo įvairių pažeidimų, tokių kaip įbrėžimai, dėmių atsiradimas, arba netgi pažeidimai, atsiradę nuo tiesioginio fizinio poveikio. Šios apsaugos yra svarbios priemonės, siekiant išlaikyti ne tik estetiškai patrauklų ekraną, bet ir užtikrinti jo funkcionalumą ilgesnį laiką.