+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Filtrų priedai

Objektyvų filtrų priedai - tai priedai, naudojami su objektyvų filtrais, norint pagerinti jų funkcionalumą arba padidinti patogumą. Papildomi objektyvų filtrų priedai - tai įvairūs filtrų laikikliai, filtrų tvirtinimo žiedai ir kt. Šie priedai padeda saugoti, tvarkyti, valyti objektyvų filtrus.

Rodoma: 24 42
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 2 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 24 42 prekių
 5. Toliau

Objektyvų filtrų priedai yra papildomi priedai, kurie naudojami kartu su objektyvų filtrais siekiant pagerinti jų funkcionalumą arba padidinti patogumą. Šie priedai gali būti naudingi, leidžiantys jums tvarkyti ir palaikyti savo objektyvų filtrus. Vienas iš tokių priedų pavyzdžių yra objektyvo filtro laikiklis.

 

OBJEKTYVO FILTRO LAIKIKLIS:

 • Paskirtis: Objektyvo filtro laikiklis yra skirtas saugoti vieną ar daugiau objektyvų filtrų ir jų lengvai tvarkyti, kai jie nenaudojami objektyve. Tai padeda apsaugoti filtrus nuo purvo, pėdsakų ir įbrėžimų.
 • Ypatybės: Dažniausiai objektyvo filtro laikikliai yra dėžutės arba konteineriai su specialia forma, skirta saugoti filtrams. Jie taip pat gali turėti stiklą arba plastiko dangtelį, kad apsaugotų filtrų paviršius.
 • Charakteristikos: Objektyvo filtro laikikliai būna skirtingo skersmens, kad atitiktų filtro dydžius. Daugelis jų yra pagaminti iš tvirtos medžiagos, pavyzdžiui, plastiko arba metalo.
 • Specifikacijos: Svarbu pasirinkti objektyvo filtro laikiklį, kurio skersmuo atitinka jūsų naudojamus filtrus. Taip pat galite pasirinkti laikiklio tipą - šiltinį (skersmuo atitinka filtro skersmenį) arba plačiąją dėžutę, kurioje galite saugoti kelis filtrus.

   

PAPILDOMI OBJEKTYVŲ FILTRŲ PRIEDAI GALI BŪTI:

 • Filtro tvirtinimo žiedai: Šie žiedai leidžia prijungti daugiau nei vieną filtrą prie objektyvo. Jie yra naudingi, kai norite naudoti kelis filtrus vienu metu, pvz., CPL ir ND filtro kombinaciją.
 • Filtro drėkinimo nuvalytojai: Šie priedai leidžia valyti objektyvų filtrus nuo dulkių, dėmių ir riebalų. Jie gali būti mikropluoštu arba specialiomis valiklio servetėlėmis.
 • Filtro priedai reguliuojant jų skaidrumą: Kai kurie filtrai turi reguliuojamą skaidrumą arba intensyvumą. Tai leidžia fotografams kontroliuoti filtrų efektus, reguliuojant jų savybes.

 

Visi šie priedai padeda fotografams lengvai tvarkyti, saugoti ir valyti savo objektyvų filtrus, taip pat išplėsti jų naudojimo galimybes. Prieš perkant šiuos priedus, svarbu atsižvelgti į savo objektyvų filtrų skersmenį ir stiliaus poreikius.