+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Sisteminiai fotoaparatai

Sisteminiai fotoaparatai pradedantiesiems, pažengusiems ir profesionaliems fotografams. Geriausi sisteminiai fotoaparatai naudoja visas naujausias fotografijos technologijas: didelės skiriamosios gebos jutikliai, greitas fotografavimas serijomis, puiki vaizdo įrašų kokybė. Naudodami paieškos filtrus, galite išsirinkti sisteminį fotoaparatą pagal kainą, gamintoją ir pristatymo laiką.

 

Rodoma: 24 259
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 11 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. ...
  6. 11
  7. 24 259 prekių
  8. Toliau

SISTEMINIAI FOTOAPARAI - FOTOGRAFIJOS ATEITIS

Pirmoji priežastis, dėl kurios tiek profesionalūs fotografai, tiek mėgėjai ar pradedantieji profesionalai turėtų pereiti prie SISTEMINIŲ FOTOAPARATŲ, yra ta, kad jais paprasčiausiai lengviau naudotis.

Visi pagrindiniai fotoaparatų gamintojai nusprendė, jog sisteminiai fotoaparatai yra ateitis, o DSLR netrukus taps praeitimi. Nuo 2020 m. nė vienas iš "didžiojo trejeto" gamintojų (Nikon, Canon ir Sony) neišleido naujo DSLR fotoaparato ar objektyvo, o visi jų moksliniai tyrimai ir plėtra buvo skirti sisteminiams fotoaparatams ir objektyvams.

 

SANTYKINAI MAŽAS DYDIS IR AUKŠTOS KOKYBĖS NUOTRAUKOS

Sisteminiai fotoaparatai (fotoaparatai be veidrodinio mechanizmo) įgauna populiarumą dėl santykinai mažo dydžio ir aukštos kokybės nuotraukų galimybės. Lyginant su veidrodiniais fotoaparatais, sisteminiai turi panašumų tuo, kad jie taip pat suteikia galimybę keisti objektyvus, turi patogų korpuso valdymą, įvairias rankines nustatymo galimybes ir greitą autofokusą.

Olympus buvo pirmas gamintojas, kuris pristatė sisteminius fotoaparatus masinės rinkos poreikiams. Šie fotoaparatai siekia rasti subalansuotą sprendimą tarp skaitmeninio ir veidrodinio fotoaparato.

Svarbiausi sisteminių fotoaparatų privalumai yra aukštos kokybės nuotraukos ir mažesnis dydis palyginti su veidrodiniais aparatais.

Sisteminiai fotoaparatai paveldėjo iš veidrodinių fotoaparatų galimybę keisti objektyvus, fokusavimo greitį ir didesnį jutiklį užtikrinantį geresnę nuotraukų kokybę. Iš kompaktinių fotoaparatų ir išmanųjų telefonų sisteminiai fotoaparatai perėmė kompaktiškumą, lengvumą, patogumą naudoti, išsamias filmavimo galimybes ir įvairius integruotus fotografavimo režimus.

Techniškai, sisteminiai fotoaparatai skiriasi nuo veidrodinių tik tuo, kad neturi veidrodžio, todėl šviesa tiesiai keliauja į jutiklį, o ekrane bei vaizdo ieškiklyje (jei jie yra) matote tą patį vaizdą.

 

VAIZDO STABILIZAVIMO YPATYBĖ

Kitas išskirtinumas, dažnai būdingas daugeliui sisteminių fotoaparatų, yra vaizdo stabilizavimas, kurį vykdo jutiklis. Beveik visi sisteminių fotoaparatų gamintojai turi šią technologiją savo fotoaparatų linijose. Tai praktiškai reiškia, kad nereikia daugiau rūpintis objektyvais su stabilizacija – bet kuris prijungtas objektyvas tampa stabilizuotas.

 

Praktiškai visi sisteminių fotoaparatų modeliai yra mažesni ir daugeliu atvejų lengvesni už panašių veidrodinių modelių. Dažnai mažesni gabaritai būna viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl fotografai renkasi sisteminius fotoaparatus.