+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Klaviatūros

Klaviatūra yra svarbus kompiuterinės įrangos elementas, suteikiantis galimybę rašyti tekstą, valdyti programas, naršyti internete ir atlikti kitus veiksmus. Daugelis modernių klaviatūrų naudoja technologijas, kurios leidžia efektyviau naudoti klavišų judesius ir sumažinti triukšmo lygį. Galima rinktis belaides klaviatūras, naudojančias Bluetooth arba kitą technologija be laidų.

Rodoma: 24 854
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 36 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. ...
  6. 36
  7. 24 854 prekių
  8. Toliau

KLAVIATŪRA - tai įrenginys, skirtas įvesti raides, skaičius ir kitus simbolius į kompiuterį arba kitą įrenginį. Ji yra pagrindinis įvesties įrenginys, leidžiantis naudotojui sąveikauti su skaitmeniniu pasauliu.

Klaviatūra yra esminis kompiuterinės įrangos elementas, suteikiantis naudotojui galimybę rašyti tekstą, valdyti programas, naršyti internete ir atlikti kitus veiksmus. Pagrindinė klaviatūros struktūra apima raides, skaičius, simbolius, specialius klavišus ir kontrolės klavišus. Klaviatūros dizainas gali skirtis priklausomai nuo gamintojo ir paskirties, tačiau pagrindinės funkcijos lieka vienodos.

 

KLAVIATŪROS APIMA ĮVAIRIAS FUNKCINES KLAVIŠĮ GRUPES

1) RAIDĖS IR SKAIČIAI: Klavišai, skirti įvesti raides ir skaičius. Jie yra pagrindiniai simboliai, naudojami rašant tekstą ar atliekant skaičiavimus.

2) SPECIALIEJI KLAVIŠAI: Įvairūs klavišai, skirti vykdyti specialias funkcijas, tokias kaip "Enter", "Shift", "Ctrl", "Alt", "Space", "Delete" ir kt. Šie klavišai prideda papildomų galimybių naudotojui.

3) FUNKCINIAI KLAVIŠAI: Nuo F1 iki F12 klavišai, kurie gali būti priskirti įvairioms funkcijoms arba naudojami programose kaip trumpiniai.

4) NUORODŲ KLAVIŠAI: "Home", "End", "Page Up", "Page Down" ir pan., kurie leidžia greitai judėti per dokumentus arba interneto puslapius.

5) MULTIMEDIJOS KLAVIŠAI: Klavišai, skirti valdyti garso ir vaizdo funkcijas, tokias kaip garso reguliavimas, atkūrimas/pauzė, perėjimas prie kito arba ankstesnio kūrinio ir pan.

6) SPECIALIOS FUNKCIJOS: Kai kurios klaviatūros turi papildomų funkcijų, pvz., šviesos reguliavimą, makro klavišus arba netgi įmontuotus lietimui jautrus paviršius (angl. touchpad).

 

Klaviatūros specifikacijos gali skirtis priklausomai nuo modelio ir paskirties. Daugelis modernių klaviatūrų naudoja technologijas, leidžiančias efektyviau naudoti klavišų judesius ir sumažinti triukšmo lygį. Be to, "mechaninės" ir "plonasluoksnės" (angl. membrane) klaviatūros yra dvi pagrindinės rūšys. Mechaninės klaviatūros naudoja fizinę klavišų struktūrą, o plonasluoksnės klaviatūros turi ploną sluoksnį, reaguojantį į klavišo spaudimą.

 

BELAIDĖS KLAVIATŪROS ĮPRASTAI NAUDOJA BLUETOOTH

Naudotojai taip pat gali rinktis belaides klaviatūras, kurios naudoja Bluetooth arba kitą technologija be laidų ryšiui su įrenginiu. Tai suteikia didesnį judrumą ir patogumą. Kartu su klaviatūromis gali būti siūlomi ir pelių kilimėliai, pritaikyti konkrečioms klaviatūroms, ir kitos priedai.

 

Klaviatūros yra neatsiejama kompiuterinės įrangos dalis, suteikianti naudotojui galimybę patogiai dirbti ir sąveikauti su skaitmeniniu pasauliu. Klaviatūros pasižymi įvairiomis formomis ir funkcijomis, leidžiančiomis naudotojui pasirinkti tinkamiausią klaviatūrą pagal asmeninius poreikius ir darbo pobūdį.