+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Vaizdo kameros

Fotoaparatas.lt asortimente žema kaina galite rasti didelį vaizdo kamerų pasirinkimą. Vaizdo kameros, kaip ir fotoaparatai, gali būti skirstomos pagal matricos dydį, jungčių kiekį, objektyvo tipą. Profesionalios vaizdo kameros turi daug jungčių: XLR, SDI, 12G-SDI, 3G-SDI, BNC, Stereo mini jack, DC Input, HDMI Output, TC IN/OUT, Genlock IN/REF OUT. Profesionalios vaizdo kameros turi didesnes matricas: full-frame, Super 35. Objektyvai kamerose gali būti ir keičiami ir stacionarūs. Be abejo profesionaliose vaizdo kamerose yra nustatymai, kurių nerasime mėgėjiškose: Dual Base ISO, S-Cinetone, Fast Hybrid AF, V-log, S-log, su 12K ar 8K raiška. Ekonominės klasės kameros turi didesnį artinimą (angl. zoom) – tai yra mažos matricos pasekmė.

Rodoma: 24 97
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 5 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. ...
 6. 5
 7. 24 97 prekių
 8. Toliau

VAIZDO KAMERA - tai elektroninis prietaisas, kuris fiksuoja ir įrašo judesio vaizdus po vieną kadrą. Kiekvienas kadras užfiksuojamas kaip horizontalių linijų serija, kurių skaičius lemia pagrindinę vaizdo kokybę.

Naudodami skaitmeninę vaizdo kamerą galite kurti filmus, užfiksuoti svarbiausius momentus ir išsaugoti neišdildomus kiekvienų atostogų įspūdžius.
 

SKIRTINGOS VAIZDO KAMEROS - SKIRTINGA VAIZDO KOKYBĖ ARBA RAIŠKĄ

Horizontaliųjų linijų skaičius lemia vaizdo raišką. Kuo daugiau linijų, tuo ryškesnis vaizdas. Pvz., „Full HD“ yra 1 080 horizontaliųjų linijų.

Standartinė raiška (SD): SD suteikia 720 x 576 piksel. Naudojant standartinę raišką trūksta aiškumo ir HD detalumo.

Didelė raiška (HD): „Full HD“ vaizdo kameros sukuria puikų vaizdą, palyginti su SD modeliais. „Full HD“ yra dabartinių televizorių modelių su daugeliu kanalų ir programų, transliuojamų didele raiška, standartas. Dėl 1920 x 1080 piksel. kadre matosi daug daugiau detalių.

4K: 4K suteikia keturis kartus didesnę raišką nei „Full HD“. Daug geresnės spalvos, grynis ir kontrastas, nes čia yra 3840 x 2160 piksel. 4K sukurtus įrašus galima atkurti 4K TV.
 

PRIARTINKITE IR KEISKITE MATYMO LAUKĄ NEJUDINDAMI KAMEROS

PRIARTINIMAS – tai galimybė pakeisti matymo lauką nejudinant kameros. Tai bene svarbi funkcija, į kurią reikia atsižvelgti perkant vaizdo kamerą. Kai artinate arba tolinate, keičiate objekto atstumą nuo objektyvo. Tai galite daryti sukdami paties objektyvo valdiklį arba keisdami skaitmeninio vaizdo mastelį.

 

OPTINIS IR SKAITMENINIS PRIARTINIMAS

Optinis priartinimas: kai naudojate optinį priartinimą, optinių elementų objektyve konfigūracija keičiasi, kad būtų nustatytas kitas židinio nuotolis. Standartinis optinis priartinimas yra 10x, tai reiškia, kad didžiausias židinio nuotolis gali būti mažiausias nuotolis, pakeistas 10x, tačiau dabar jau yra vaizdo kamerų, kurių priartinimo diapazonas net 60x.

Skaitmeninis priartinimas: toks priartinimas pasiekiamas fotoaparato jutikliu, o ne keičiant objektyvo židinio nuotolį. Kadangi originalus vaizdas nesikeičia, kuo didesnis priartinimo santykis, tuo daugiau paaukojama vaizdo kokybės.
 

SPECIFIKACIJOS, KURIOS GALI BŪTI SVARBIOS RENKANTIS VAIZDO KAMERĄ:

 • Skiriamoji geba: jei norite ypač aukštos kokybės vaizdo, ieškokite didelės raiškos (paprastai 4K arba 8K) vaizdo kameros, kuri gali užtikrinti aukštesnę vaizdo kokybę ir detalumą. Atkreipkite dėmesį, kad jei filmuojate, pavyzdžiui, socialinei žiniasklaidai, šis veiksnys gali būti ne toks svarbus!
 • Vaizdo stabilizavimas: vaizdo stabilizavimas yra labai svarbus, ypač jei filmuojate iš rankų. Ieškokite kameros su integruotu vaizdo stabilizavimu, kad sumažintumėte kameros drebėjimą ir filmuotumėte sklandžiau. Tai svarbiausia, jei filmuosite keliaudami, tačiau tai naudinga ir įprastesnėse situacijose.
 • Keičiami objektyvai: keičiami objektyvai leidžia keisti objektyvą pagal filmavimo poreikius. Jeigu filmuosite daug įvairaus turinio ir jums reikės daugiau lankstumo, todėl ieškokite kameros, kuri  palaiko keičiamus objektyvus. Tik nepamirškite, kad papildomus objektyvus paprastai teks pirkti atskirai.
 • Silpno apšvietimo galimybės: jei kada nors filmuosite prasto apšvietimo sąlygomis, ieškokite kameros, kuris pasižymi prasto apšvietimo galimybėmis. Apskritai kamera su dideliu jutikliu ir plačios diafragmos objektyvu gali padėti užfiksuoti daugiau šviesos, todėl net ir tamsesnėmis sąlygomis nufilmuota medžiaga bus geresnės kokybės.

 

Vaizdo kameros yra įrangi prietaisai, kurie gali užfiksuoti judančius vaizdus ir garsą. Jos ypatingos dėl savo gebėjimo įrašyti aukštos kokybės vaizdus įvairiomis sąlygomis, pradedant nuo kasdienių akimirkų iki profesionalių filmavimo projektų. Šios kameros pasižymi pažangiomis technologijomis, leidžiančiomis reguliuoti kadrą, raišką ir kitus parametrus, kai siekiama sukurti unikalią ir aukštos kokybės produkciją.