+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Kalibravimo įranga

Jei monitoriuje ir atspausdintoje nuotraukoje matote tą patį, tik skirtingų spalvų, vaizdą – laikas pirkti kalibratorių. Monitorių patartina kalibruoti kas 30 dienų.  Priežastis – „sėsta“ spalvos ir kontrastas. Monitorius (vaizduoklis)  kas mėnesį rodo vis kitaip, tik per mikro dalelytę, kurios neįmanoma pastebėti plika akimi. Pavyzdžiui, „DataColor“ gamina kalibratorius (spektrakolormetrus) ir televizorių ekranams, ir mobiliųjų telefonų ekranams. Pagrindiniai rinkos dalyviai, kuriuos siūlome įsigyti: „Datacolor“ (ir „Spyder“ serija) bei „X-rite“.

 

Rodoma: 16 16
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 1 puslapių
  2. 1
  3. 16 16 prekių

KALIBRAVIMO ĮRANGA: FOTOGRAFAMS IR KŪRĖJAMS!

Kalibravimo įranga tampa esminiu įrankiu fotografams, dizaineriams ir visiems, kuriems svarbu tikslus spalvų atkūrimas. Šis procesas užtikrina, kad ekranas rodytų spalvas ir kontrastą pagal nustatytus standartus, užtikrinant optimalų vizualinį patikimumą. Pagrindiniai kalibravimo įrangos gamintojai yra „Datacolor“ su „Spyder“ serija ir „X-rite“.

 

KAS YRA KALIBRATORIUS?

Kalibratorius, arba spektrakolormetras, yra įrenginys, kuris matuoja ekranų spalvų ir šviesumo parametrus, leisdamas optimaliai sureguliuoti monitoriaus nustatymus. Tai yra būtina procedūra siekiant išlaikyti tikslią spalvų reprodukciją, kuri yra ypatingai svarbi fotografijos ir dizaino srityse.

 

KAM NAUDOJAMA KALIBRAVIMO ĮRANGA?

FOTOGRAFAI: Fotografai naudoja kalibratorius, norėdami užtikrinti, kad jų redaguojamos nuotraukos atspindėtų tiksliausias spalvas ir kontrastą. Tai yra būtina, siekiant, kad spalvos atitiktų realybę ir būtų vienodos skirtingų prietaisų ekranuose.

DIZAINERIAI: Dizaineriai, kurie kuria spalvotus darbus, taip pat turėtų kalibruoti savo ekranus, kad būtų pasiektas norimas rezultatas ir išlaikytas vientisumas tarp skirtingų darbo stadijų.

TELEVIZORIŲ IR MOBILIŲJŲ TELEFONŲ EKRANAI: Kalibravimo įranga gali būti naudojama ir televizorių, ir mobiliųjų telefonų ekranams, siekiant užtikrinti aukščiausios kokybės vaizdą žiūrint filmus arba žaidžiant žaidimus.

 

KAM REIKIA KALIBRUOTI EKRANĄ?

Monitorių spalvos gali pasikeisti laikui bėgant dėl natūralios „sėdos“ ir techninių veiksnių. Kalibravimas leidžia išlaikyti spalvų nuoseklumą. Kalibravimas užtikrina, kad matomas vaizdas atitiktų realias spalvas ir taip kūrėjams būtų leidžiama dirbti su tiksliais vizualiniais elementais. Fotografai ir dizaineriai, kurie kuria profesionalius darbus, privalo pasikliauti tiksliu ir profesiniu spalvų atvaizdavimu, kurį suteikia kalibravimas.

 

KALIBRAVIMO ĮRANGOS GAMINTOJAI

Datacolor su „Spyder“ serija: „Datacolor“ siūlo platų kalibravimo įrangos asortimentą. „Spyder“ serija apima skirtingus modelius, pradedant nuo pradedančiųjų iki profesionalų.

X-rite: „X-rite“ kalibravimo įranga taip pat yra puikus pasirinkimas, žinomas dėl patikimos ir tikslios spalvų kalibravimo technologijos.

 

Kalibravimo įranga tampa svarbiu fotografų ir kūrėjų įrankiu, užtikrinančiu, kad jų darbai būtų atvaizduoti tiksliai ir kokybiškai, o spalvos išliktų nuoseklios per laiką. Šią procedūrą rekomenduojama atlikti bent kartą per mėnesį, kad būtų išlaikytas aukštas vaizdo kokybės standartas.