+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Vaizdo registratoriai

Vaizdo registratoriai yra kompaktiški įrenginiai, kurie suteikia papildomą saugumą transporto priemonei, apsaugo automobilį nuo vagių arba gali užfiksuoti jūsų kelionę. Duomenys yra įrašomi į atminties kortelę. Vaizdo registratorius taip pat fiksuoja įrašo datą bei laiką. Populiariausi prekiniai ženklai - Xiaomi, Navitel, Garmin. Naudodami paieškos filtrus, galite išsirinkti vaizdo registratorių pagal kainą, gamintoją ir pristatymo laiką.

Rodoma: 24 82
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 4 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 24 82 prekių
 7. Toliau

Vaizdo registratoriai yra kompaktiški įrenginiai, naudojami transporto priemonėse, kad užtikrintų papildomą saugumą, stebėtų eismo įvykius ir užfiksuotų kelionės įvykius. Šie įrenginiai dažnai  sumontuojami ant priekinio ir galinio automobilio stiklo ir gali įrašyti vaizdą bei garsą.


UŽTIKRINKITE SAUGUMĄ IR STEBĖKITE EISMO ĮVYKIUS

Vaizdo registratoriai dažnai naudojami siekiant užtikrinti saugumą ir stebėti eismo įvykius. Jie gali užregistruoti įvairius nepaprastus įvykius kelionės metu, taip pat padėti įrodyti atsakomybę įvykus eismo įvykiui, arba paprasčiausiai užfiksuoti kelionę tam, kad jos įrašais galėtumėte pasidalinti su šeima, draugais arba socialinėse medijose.

 

PAGRINDINĖS VAIZDO REGISTRATORIŲ KATEGORIJOS IR TIPAI

 1. Įprasti vaizdo registratoriai: tai universalūs registratoriai, kurie gali turėti integruotą ekraną arba būti be ekrano, kai vaizdas rodomas ant mobiliojo įrenginio per belaidį ryšį.

 2. Ergonomiški registratoriai: šie registratoriai specialiai suprojektuoti transporto priemonėms ir turi ergonomišką dizainą. Dauguma ergonomiškų registratorių yra su ekranais ir pasižymi lengvu  tvirtinimu ant automobilio stiklo.

 3. Bolt-stiliaus registratoriai: šios rūšies registratoriai yra labiau orientuoti į privačius vairuotojus ir gali būti naudojami kelionėms, taip pat juos gali naudoti paslaugų teikimo platformų (pvz., Bolt) vairuotojai. Jie dažnai turi du objektyvus - vieną nukreiptą į priekį, kitą į keleivio sėdynę.

   

SVARBIAUSIOS VAIZDO REGISTRATORIŲ YPATYBĖS

 1. Kadrai per sekundę: Tai nurodo, kiek kadrų kamera gali užfiksuoti per sekundę. Dauguma registratorių filmuoja 30 FPS, tačiau didesnis FPS gali būti naudingas, siekiant gauti sklandesnį vaizdą.

 2. Vaizdo raiška: Vaizdo registratoriai dažnai siūlo Full HD (1920 x 1080 pikselių) arba aukštesnės raiškos vaizdą. Kuo aukštesnė raiška, tuo aukštesnė vaizdo kokybė.

 3. Objektyvas: Vaizdo registratorių objektyvai gali būti fiksuoti arba reguliuojami. Kai kurie registratoriai turi platus kampo objektyvą, kuris leidžia įrašyti daugiau vaizdo išplatelesniame kadre.

 4. Atminties kortelė: Dauguma vaizdo registratorių naudoja atminties korteles, kad įrašytų vaizdą. Jų maksimalus palaikomas talpinimas gali skirtis, todėl reikėtų atsižvelgti į tai, kiek laiko galima išsaugoti įrašą.

 5. Ekrano dydis: Jei registratorius turi ekraną, tai ekrano dydis gali skirtis nuo kelių colių iki žymiai didesnio dydžio. Didelis ekranas suteikia geresnę vaizdo peržiūros galimybę.

 6. Integruoti jutikliai: Kai kurie registratoriai gali turėti įvairius jutiklius, tokius kaip avarijos jutiklius, parkavimosi pagalbos jutiklius, judesio jutiklius ir kt.

   

PAGRINDINIAI PREKIŲ ŽENKLAI: XIAOMI, NAVITEL, GARMIN

 1. Xiaomi: Xiaomi yra vienas iš populiariausių prekių ženklų, siūlančių išmaniuosius vaizdo registratorius, turinčius aukštą raišką ir integruotus funkcionalumus.

 2. Navitel: Navitel siūlo daugybę vaizdo registratorių modelių, pritaikytų skirtingiems poreikiams ir biudžetams.

 3. Garmin: Garmin yra žinomas navigacijos įrangos gamintojas, kuris taip pat gamina aukštos kokybės vaizdo registratorius su GPS funkcionalumu.

   

Renkantis vaizdo registratorių, svarbu atsižvelgti į asmeninius poreikius, budžetą ir papildomas funkcijas, kurios gali būti naudingos jūsų konkrečiam naudojimo atvejui.