+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Tvirtinimai ir laikikliai

Filmuojant operatoriai naudoja daugybę priedų, kurie padeda gauti geresnį rezultatą. Fotoaparatas.lt rasite fotoaparatų rėmų (cage), prailginančių alkūnių (arm), rankenų (handle), filmavimo sistemų ant peties (shoulder rig), jos galimos ir su bėgelių sistema. Priedų pasirinkimas – milžiniškas, todėl, kad nepasimestumėte asortimente – teiraukitės telefonu „Addmore“ įmonės vadybininkų. Populiariausi gamintojai: SmallRig, Tilta, Lanparte, Wooden Camera, Zacuto.

Rodoma: 24 641
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 27 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. ...
 6. 27
 7. 24 641 prekių
 8. Toliau

Tvirtinimai ir laikikliai yra vaizdo kamerų priedai, kurie leidžia kameroms būti saugiai pritvirtintoms prie įvairių paviršių arba būti patogiai laikomoms rankoje. Šiuos priedus plačiai naudoja ir profesionalai, ir mėgėjai fotografai bei videografai. Tvirtinimai ir laikikliai padeda užtikrinti stabilumą, patogumą ir daugiau kūrybinių galimybių.
 

 

UŽTIKRINKITE YPATINGĄ STABILUMĄ IR PATOGUMĄ

 

1. Tvirtinimai ir laikikliai

 • Šie laikikliai leidžia pritvirtinti kamerą ant reikiamo paviršiaus ir išlaikyti ją stabilioje pozicijoje. Jie dažnai turi reguliuojamas galvutes, kad būtų galima keisti kampą ir kameros padėtį. Laikikliai gali būti tokie, kurie yra skirti kameras tvirtinti prie automobilių, dviračių, motociklų ir kitų transporto priemkonių taip pat prie drabužių arba kaukių, šalmų, kad būtų galima filmuoti iš pirmojo asmens perspektyvos aktyviai judant.
   

2. Varžtų rinkiniai

 • Kamerų montavimo rinkiniai: Šie rinkiniai paprastai apima įvairių tipų varžtus ir raktus, skirtus tvirtinimui ant kamerų, laikiklių ir kitų priedų.

 • Varžtai su reguliuojamomis galvutėmis: Šie varžtai leidžia lengvai reguliuoti kameros padėtį ir kampą, jie gali būti naudojami kartu su statyvais ir kitais tvirtinimais.
   

3. Rankenos (handles)

 • Rankenos padeda lengviau nešioti kameras ir pagerinti tvirtumą, ypač ilgų fotosesijų metu. Kai kurie laikikliai turi rankenas, kurios leidžia tvirtai laikyti kamerą arba patogiai judinti ją laikant rankose.
   

4. Filmavimo sistemos ant peties (shoulder rig)

 • Kiekvienas, kuris rimtai galvoja apie filmavimą, pirmiausia turėtų išmokti tinkamai naudotis filmavimo įranga, dedama ant pečių. Trumpai tariant, filmavimo sistemos ant peties - tai įranga, kuri juda kartu su operatoriumi. Ji leidžia filmų kūrėjams fiksuoti judesius ir keliauti kartu su filmuojamu objektu, tačiau kamera išlieka gana stabili, todėl padidėja gamybos efektyvumas. Ne visos filmavimo sistemos, tvirtinamos ant peties, yra vienodos, daugelio jų paskirtis ar specifikacijos skiriasi priklausomai nuo naudojamos kameros. Pirmiausia turite apsvarstyti, kokią kamerą ketinate naudoti, ir išsiaiškinti, koks įrenginys tam geriausiai tinka. Jei filmuojate su didesne kamera, norėsite turėti tinkamą kameros tvirtinimo ant pečių įtaisą, kad būtų galima subalansuoti svorį. Filmavimo sistemos ant peties yra paremos  rankų ir pečių kombinacija. Jei įrenginys nėra tinkamai subalansuotas, įrenginio ir kameros svoris jį stumia į priekį, todėl visą įrenginį tenka laikyti rankomis. Norint tinkamai naudotis šia įranga, reikia dirbti stabiliai ir švelniai. Jei skyrėte laiko įsitikinti, kad įranga tinkamai subalansuota ir viskas patikimai pritvirtinta, turėtumėte galėti su ja judėti ir manevruoti kiekviename kadre, nesukeldami nepageidaujamų trikdžių filmuojamai medžiagai.

 

Vaizdo kamerų priedai, tokie kaip tvirtinimai ir laikikliai, yra ypatingi savo universalumu ir pritaikomumu įvairioms filmavimo sąlygoms. Šie priedai leidžia tvirtinti kameras ant skirtingų paviršių, pavyzdžiui, ant automobilio stiklo, dviračio arba šalmų. Daugelis iš jų yra plastiški ir reguliuojami, leidžiantys kūrėjams pasiekti įvairius kadrų kampus ir perspektyvas. Tvirtinimai taip pat dažnai yra suderinami su vandeniui atspariomis medžiagomis, todėl jie tinkami naudoti ir esant ekstremalioms sąlygoms, pavyzdžiui, kai plaukiama arba važiuojama kalnų dviračais. Šie priedai praturtina filmavimo galimybes, leisdami kūrėjams užfiksuoti unikalų vaizdą iš naujo kampo ir suteikti žiūrovui ypatingą įspūdį.