+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Kitos

Skaitmeninės laikmenos: CD dėklai, CD vokai, BLU-RAY dėklai, atminties kortelių dėklai. Šios laikmenos ne tik saugo fizinę medžiagą, bet ir prisideda prie veiksmingo duomenų valdymo ir tvarkymo. Skaitmeninės laikmenos užtikrina, kad skaitmeninė informacija bus saugiai laikoma ir apsaugota nuo pažeidimų; padeda organizuoti skaitmeninius turinius; yra puikus būdas pasidalinti informacija su kitais.

Rodoma: 24 34
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 2 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 24 34 prekių
  5. Toliau

Skaitmeninės laikmenos, tokios kaip CD dėklai, CD vokai, BLU-RAY dėklai ir atminties kortelių dėklai, yra svarbios priemonės duomenų saugojimui ir organizavimui. Šios laikmenos ne tik saugo fizinę medžiagą, bet ir prisideda prie efektyvaus duomenų valdymo ir tvarkymo.

 

CD DĖKLAI SKIRTI SAUGOTI IR APSAUGOTI CD DISKUS

CD dėklai yra plačiai naudojamos priemonės saugoti ir apsaugoti kompaktines diskus (CD). Jie gali būti pagaminti iš plastiko arba popieriaus ir dažnai turi skaidrų arba matinės dangos lankstą, leidžiantį matyti diskų pavadinimus. CD dėklai dažnai naudojami muzikos albumams, programinėms įrangoms, žaidimams ir kitoms kompaktinio dydžio informacijos laikmenoms.

 

CD VOKAI APSAUGOS JŪSŲ CD NUO ĮBRĖŽIMŲ IR DULKIŲ

CD vokai yra lengvai supakuojamos ir transportuojamos skaitmeninės laikmenos, kurios yra skirtos apsaugoti CD nuo įbrėžimų ir dulkių. Tai paprasti popieriniai arba plastikiniai apvalūs vokai, kurie turi vietos patalpinti diską ir dažnai turi lipnius flapsus, užtikrinančius, kad diskas saugiai laikomas.


BLU-RAY DĖKLAI JŪSŲ BLU-RAY DISKŲ SAUGOJIMUI

BLU-RAY dėklai yra panašūs į CD dėklus, bet didesni, kad tilptų didesnių talpų BLU-RAY diskai. Šie dėklai taip pat gali turėti skaidrias dangas ir vietas, skirtas patalpinti informaciją apie diską.


SAUGOKITE ATMINTIES KORTELES SPECIALIUOSE DĖKLUOSE

Atminties kortelių dėklai yra mažos, bet svarbios laikmenos, skirtos saugoti ir apsaugoti atminties korteles. Jie dažnai pagaminti iš plastiko.
 

 

VISOS ŠIOS SKAITMENINĖS LAIKMENOS TURI SVARBIŲ PRIVALUMŲ

1) Pirma, jos yra puikios saugojimo priemonės, užtikrinančios, kad jūsų skaitmeninė informacija būtų saugiai laikoma ir apsaugota nuo įvairių pažeidimų.

2) Antra, jos padeda organizuoti jūsų skaitmeninius turinius, leidžiant lengvai surasti norimą informaciją.

3) Be to, šios laikmenos yra puikus būdas pasidalinti informacija su kitais. Jūs galite dalintis CD ar BLU-RAY diskais su draugais arba kolegomis, arba duoti jiems atminties kortelę, kurioje saugoma tam tikra informacija. Tai ypač naudinga, jei informacijos kiekis yra per didelis, kad jš būtų galima siųsti internetu.

 

Tačiau skaitmeninės laikmenos susiduria ir su tam tikrais išsiūkiais. Pavyzdžiui, fizinės laikmenos gali būti pažeidžiamos, todėl svarbu nuolat atidžiai prižiūrėti jas. Be to, dėl sparčios technologinės pažangos ir nuolatinių pokyčių skaitmeninių duomenų saugojimo srityje, kai kurie senesni laikmenų tipai gali tapti nebe tokie patrauklūs arba neatitikti naujausių standartų.

Vis dėlto, skaitmeninės laikmenos yra svarbios ir labai naudingos, suteikdamos mums patogumą, organizavimą ir galimybę saugoti bei pasidalinti skaitmenine informacija. Tai yra neatskiriama mūsų skaitmeninio amžiaus dalis, kurios svarba tik dar labiau didės ateityje.