+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Distanciniai valdymai

Fotoaparatas.lt žema kaina siūlo daug skirtingų distancinio valdymo galimybių fotoaparatams ir kameroms. Paprasčiausi distanciniai valdymai radijo signalu paleidžia fotoaparato arba kameros užraktą. Sudėtingesni įrenginiai gali nustatyti periodinį fotoaparato užrakto paleidimą – Time Lapse funkciją arba Time lapse Video. Su rimtesniais kontroleriais arba distancinio valdymo pulteliais galima įjungti laikmačio funkciją. Nuotoliniam valdymui galima naudoti ir savo išmanųjį telefoną. Dauguma naujų fotoaparatų ir kamerų galima valdyti per Bluetooth arba Wi-Fi belaidžio ryšio sąsają.

Rodoma: 24 173
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 8 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. ...
 6. 8
 7. 24 173 prekių
 8. Toliau

DISTANCINIS PULTELIS arba NUOTOLINIO VALDYMO PULTAS - tai elektroninis įrenginys, kuris yra naudojamas kitam įrenginiui valdyti per atstumą. Paprastai valdymas vyksta belaidžiu būdu, bet pasitaiko ir laidinių valdymo pultų.

Dažnai belaidis nuotolinio valdymo pultas pasižymi dulkėms ir purslams atsparia konstrukcija, belaidžiai pulteliai dažniausiai yra itin lengvi ir maži, lengvai telpa nedidelėjekišenėje.

 

VALDYKITE FOTOAPARATUS, BLYKSTES

Nuotoliniais pultais galima valdyti fotoaparatus, blykstes. Fotoaparatams nuotoliniu būdu valdyti skirti pulteliai suteikia tokias galimybes, kaip: automatinio fokusavimo valdymas, užrakto atleidimas nuotoliniu būdu, vaizdo tarp nejudančių vaizdų (nuotraukų) ir vaizdo įrašų valdymas, užrakto ilgos ekspozicijos metu atleidimas.

Belaidžiai nuotolinio valdymo pulteliai paprastai naudoja Bluetooth ryšį, jie gali būti naudojami norint pradėti ir sustabdyti vaizdo įrašymą. Kai kurie belaidžiai nuotolinio valdymo pultai gali būti naudojami ir kaip laidiniai, kai prijungimas suderinamas laidas.


 

Fotoaparatų ir blyksčių nuotoliniai valdymo pultai yra fotografų įrankiai, kurie suteikia didelę kontrolę ir patogumą fotografuojant.

 

NUOTOLINIO VALDYMO PULTELIAI YPATINGI DĖL ŠIŲ PRIEŽASČIŲ:

 1. Stabilumas. Kai fotoaparatas valdomas nuotoliniu būdu, kyla mažiau rizikos judėti arba trikdyti kameros poziciją/ Taip galima išvengti neaiškių nuotraukų dėl kameros vibracijos.

 2. Nuotolinis valdymas. Šie pultai leidžia fotografams nuotoliniu būdu valdyti fotoaparatus ir blyksčių šaltinius. Tai itin naudinga, kai reikia fotografuoti iš toli arba kai fotografas turi būti nuotolinio fotografavimo dalyvis.

 3. Grupinės nuotraukos. Nuotoliniai valdymo pultai dažnai leidžia nustatyti laikmačio funkciją arba fotografuoti iš nuotolinių kampų, kur tai sudėtinga padaryti rankiniu būdu. Tai padeda kurti grupines nuotraukas, leidžia fotografui įtraukti save į vaizdus.

 4. Valdymo įvairovė. Šie valdymo pultai gali turėti daugybę funkcijų, leidžiančių keisti nustatymus, fokusavimą, ekspoziciją ir kitus parametrus nuotoliniu būdu. Tai suteikia fotografui daugiau kūrybinių galimybių.

 5. Paprastumas ir patogumas. Dauguma nuotolinių valdymo pultų yra lengvai naudojami ir patogūs rankoje, todėl jie leidžia fotografui koncentruotis tiesiog į fotografavimą, o ne į kamerų nustatymus.

 6. Šviesos valdymas. Kai kalbama apie blyksčių nuotolinį valdymą, tai leidžia fotografams reguliuoti šviesos šaltinio galios lygį, kryptį, spalvą ir kitus parametrus nuotoliniu būdu, kad būtų pasiektas norimas šviesos efektas.

 7. Ilgesnis nuotolinis atstumas. Daugybė nuotolinių valdymo pultų turi ilgą nuotolinio veikimo atstumą, todėl jie gali būti naudojami net ilgų nuotolių fotografavimo situacijose.

 8. Daugelio prietaisų valdymas. Kai kurie nuotoliniai valdymo pultai leidžia fotografams valdyti ne tik vieną fotoaparatą ar blykstę, bet ir visą daugelio prietaisų komplektą, o tai suteikia dar didesnį valdymo patogumą.
   

Nuotoliniai valdymo pultai fotografams suteikia didesnę kontrolę ir patogumą fotografavimo metu, ypač situacijose, kuriose fizinis kontaktas su prietaisais yra apribotas arba visai negalimas. Tai svarbi priemonė profesionaliems fotografams ir mėgėjams, norintiems patobulinti savo fotografavimo įgūdžius.