+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Povandeniniai dėklai

Fotoapartas.lt siūlo jums povandeninius dėklus fotoaparatams bei universalius povandeninius dėklus. Povandeniniai dėklai yra naudingi įrankiai, leidžiantys fotografuoti ir filmuoti po vandeniu. Jie pasižymi atsparumu vandeniui, optiniu skaidrumu, ergonominiu dizainu, paprastu naudojimu. Mėgstantiems fotografuoti po vandeniu rekomenduojame įsigyti ir povandeninį fotoaparatą!

Rodoma: 15 15
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 1 puslapių
 2. 1
 3. 15 15 prekių

Povandeninis fotoaparato, kameros arba universalus POVANDENINIS DĖKLAS, dar vadinamas povandeniniu korpusu, yra apsauginis korpusas, specialiai sukurtas fotoaparatą išlaikyti sausą ir saugų, kai fotografuojama vandenyje / po vandeniu.

 

POVANDENINIŲ DĖKLŲ SAVYBĖS IR PRIVALUMAI:

 • ATSPARŪS VANDENIUI. Povandeniniai dėklai yra sukurti taip, kad būtų atsparūs vandeniui ir garantuotų, kad jūsų fotoaparatas, kamera arba kita technika būtų apsaugota nuo vandens. Tai svarbu norint išvengti įrangos pažeidimų ir užtikrinti prietaisų saugumą po vandeniu.

 • DIZAINO ERGONOMIŠKUMAS. Povandeniniams dėklams būdingas ergonomiškas dizainas su specialiomis rankenėlėmis bei mygtukais, kad būtų patogu naudotis įranga po vandeniu. Tai leidžia lengvai valdyti fotoaparatą arba kamerą ir be trukdžių užfiksuoti norimus kadrus.

 • SKAIDRIOS MEDŽIAGOS. Dėklai dažniausiai yra pagaminti iš specialių skaidrių medžiagų, kurios neblogina įrangos objektyvų vaizdo kokybės. Tai užtikrina aukštos raiškos nuotraukas ir vaizdo įrašus po vandeniu.

 • GALIMYBĖ SUDERINTI SU SKIRTINGAIS ĮRENGINIAIS. Universalūs povandeniniai dėklai gali būti pritaikyti daugeliui skirtingų fotoaparatų ir kamerų modelių, todėl juos galite naudoti su įvairiais prietaisais.

 • GALIMYBĖ TVIRTINTI PRIEDUS. Kai kurie povandeniniai dėklai turi tvirtinimo taškus, skirtus pritvirtinti plūdurams arba povandeniniams šviestuvams. Tai leidžia pridėti papildomus priedus ir įrankius ir taip išplėsti fotografavimo bei filmavimo galimybes.

 • LENGVA NAUDOTI. Povandeniniai dėklai dažnai turi lengvai valdomus užsegimus ir sandariklius, kad būtų užtikrinta greita ir saugi prieiga prie jūsų įrangos.
   

Povandeniniai dėklai yra būtini prietaisai fotografams ir vaizdo kūrėjams, kurie siekia tyrinėti ir užfiksuoti žavingus vaizdus po vandeniu. Dėklai atveria galimybę kurti unikalų ir įspūdingą turinį, kurį dažnai sunku gauti kitomis sąlygomis. Šie įrankiai suteiks galimybę pasinerti į nuostabų vandens pasaulį su jūsų turima fotografavimo arba filmavimo įranga!