+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Ekspozicijos prekės

Prekės kurios ilgai stovėjo parduotuvių vitrinose. Prekės kurios buvo rodomos klientams mūsų organizuojamose parodose. Arba prekės kurios buvo nuomojamos, turi specialų ženklinimą – „Ekspozicijos“ prekės arba „Demo prekės“.  Šios prekės turi trumpesnį garantinį laikotarpį ir, be abejo, ryškiai mažesnę kainą. Kodėl verta rinktis ekspozicijos arba demo prekes? Tai yra taupymas (mažesnė kaina), perdirbimas (prekė neišmetama, o prikeliama naujam gyvenimui) –  žalioji idėja.

Rodoma: 3 3
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 1 puslapių
  2. 1
  3. 3 3 prekių

EKSPOZICIJOS (DEMO) PREKĖS: NAUDINGAS PASIRINKIMAS

Šiandien rinkoje galima rasti platų asortimentą įvairių prekių. Tarp šių prekių yra ir tokios, kurios yra išskirtinės ne tik savo savybėmis, bet ir kilmės istorija. Kalbame apie ekspozicijos prekes, kitaip dar vadinamas demo prekėmis, kurios, ilgai stovėjusios parduotuvių vitrinose arba demonstruotos parodose, atranda naują gyvenimą kaip pasirinkimas ekonomiškiems ir aplinkai draugiškiems vartotojams. Ekspozicinės (demo) prekės dažnai yra žymimos trumpesniu garantiniu laikotarpiu. Tačiau, nepaisant to, jos dažniausiai yra visiškai veikiančios ir pasižymi tik nedideliais estetiniais trūkumais, kurių dėka jų techninė būklė nukentėjo minimaliai.

 

KAS YRA EKSPOZICIJOS PREKĖ?

Ekspozicijos prekės yra tiekėjų, parduotuvių arba gamintojų demonstracinės prekės, kurios yra ilgai buvusios parduotuvių vitrinose arba dalyvavusios parodose kaip demonstracija. Tai gali būti fotoaparatai, objektyvai, stovai, techninė įranga, ar net drabužiai, kurie ilgai trukusiose parodose arba vitrinose praranda savo naujumo žymę. Norint atskirti jas nuo kitų prekių, šios prekės būna pažymėtos specialiu ženklinimu, vadinamu "Ekspozicijos" arba "Demo prekės".

 

DIDELIS PRANAŠUMAS - MAŽESNĖ KAINA

Demo prekės pasižymi tam tikromis savybėmis, kurios tampa privalumais vartotojui. Vienas iš didžiausių šių prekių pranašumų yra mažesnė kaina. Kadangi šios prekės buvo eksponuojamos ilgą laiką arba buvo panaudotos demonstracijose, jos yra pardavimui pateikiamos su reikšmingomis nuolaidomis. Tai suteikia galimybę klientui įsigyti aukštos kokybės technikos arba foto įrangos už mažesnę kainą, palyginti su naujomis prekėmis.

 

PRISIDĖKITE PRIE EKOLOGIJOS IR SUTEIKITE PREKĖMS ANTRĄ GYVENIMĄ

Viena iš svarbiausių demo prekių savybių yra ekologiškumas. Perdirbimas yra vienas iš šiuolaikinių vartotojų prioritetai, o rinkdamiesi demo prekes, vartotojai prisideda prie "žaliosios" idėjos – suteikia antrą gyvenimą prekėms, kurios kitaip būtų atsidūrusios šiukšlyne.

 

KAIP IŠLOŠIU PIRKDAMAS EKSPOZICINĘ PREKĘ?

Yra keletas pagrindinių priežasčių, kodėl vartotojai renkasi ekspozicijos prekes. Pirmiausia, tai akivaizdus taupymas. Mažesnė kaina leidžia įsigyti aukštos kokybės prekes už patrauklią kainą. Antra, tai suteikia galimybę įsigyti prekę, kurios galbūt nebūtų buvę įmanoma įsigyti už įprastą kainą. Taip pat, pasirinkus demo prekes, vartotojai prisideda prie darnaus vartojimo ir ekologiškos prekybos. Perdirbimas ir antrinis naudojimas yra esminis šiuolaikinių pirkėjų prioritetas, ir šios prekės atitinka šiuos standartus.

 

Mažesnė kaina, veikimo patikimumas ir ekologinis aspektas yra didžiosios dalies vartotojų priežastys rinktis ekspozicijos prekes, kurios demonstruoja, kad gamtos išteklius galima išsaugoti ir prisidėti prie darnaus vystymosi.