+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Fotorėmeliai

Nuotraukos, paveikslai, žemėlapiai, koliažai. Visą vaizduojamąjį meną rėminame į foto rėmelius. Foto rėmeliai gali būti iš medžio, plastmasės, stiklo, metalo profilio, gumos ar tik su porėmiu. Fotoaparatas.lt bendruomenė pasiūlys jums visų pasaulio gamintojų rėmelių savo el. parduotuvės asortimente – čia juos įsigysite ypatingai geromis kainomis.

Rodoma: 24 3148
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 132 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. ...
  6. 132
  7. 24 3148 prekių
  8. Toliau

FOTORĖMELIŲ PASAULIS: NUO BERĖMIŲ IKI ELEGANTIŠKŲ ĮRĖMINIMŲ

Norint eksponuoti ir saugoti nuotraukas bei meno kūrinius, foto rėmeliai tampa neatsiejamais pagalbininkais. Nuo paprastų berėmių iki modernių ir elegantiškų įrėmimų, fotorėmelių pasaulyje galioja begalinė kūrybiškumo ir išraiškos laisvė.

 

MEDINIAI RĖMELIAI SUTEIKIA NATŪRALUMO IR ŠILUMOS POJŪTĮ

Mediniai fotorėmeliai suteikia nuotraukoms šilumos ir natūralumo pojūtį. Jie gali būti paprasti, bet elegantiški arba išskirtiniai su įvairiais raštais ir ornamentais. Medžio fotorėmelių rūšys gali apimti šviesų arba tamsų medį, skirtingus rėmelių profilius ir dekorus, kurie atitinka įvairius interjero stilius. Mediniai fotorėmeliai dažnai pasižymi aukštu kokybės standartu ir ilgaamžiškumu.

 

PLASTMASINIAI RĖMELIAI PASIŽYMI LENGVUMU

Plastmasiniai fotorėmeliai yra lengvi, įvairiai spalvoti ir dažnai tinka moderniems interjerams. Plastmasinių fotorėmelių rūšys gali apimti vienspalvius, tekstūrizuotus ar net permatomus rėmus. Plastmasiniuose fotorėmeliuose dažnai yra galimybė pakeisti nuotrauką lengvai ir greitai, dėl to jie yra praktiški ir universalūs.

 

METALINIAI RĖMELIAI YPATINGAI PAGRAŽINS JŪSŲ INTERJERĄ

Metaliniai fotorėmeliai dažnai yra ploni, subtilūs ir puikiai tinka šiuolaikiniams interjerams. Metaliniai rėmai gali būti vienspalviai, tamsūs arba net su geometrinėmis formomis. Dauguma metalinių rėmelių yra lengvi, tačiau tuo pačiu metu tvirti ir patvarūs.

   

MINIMALISTINIAI BERĖMIAI RĖMELIAI

Berėmių rėmai paprastai nėra dekoruoti ir suteikia minimalistinį dizainą. Berėmiai fotorėmeliai leidžia dėmesį sutelkti tiesiog į nuotrauką.

      

Foto rėmeliai, pasirenkami pagal asmeninius poreikius ir stiliaus nuostatus, tampa ne tik saugykla nuotraukoms, bet ir meniniu akcentu kiekvienoje patalpoje. Tai yra puikus būdas atskleisti savo kūrybiškumą ir pabrėžti tai, kas jums yra svarbu.