+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

LOMO juostelės

Lomografija kuria ateities fotojuosteles. Dešimtmečius kurtos naujos ir įdomios Lomografijos juostelės, kurios dengia spalvotą negatyvą, juodai baltą, skaidres ir raudoną skalę 35 mm, 120 ir 110 formatais. Juostos yra įdomios – išskirtinių spalvų, įdomių efektų ir besikeičiančio ISO. Šios juostelės siūlo įvairius efektus ir filtrus, kurie gali pakeisti nuotraukos atmosferą. Nuo grūdėto paviršiaus iki įdomių kryžminių filtrų, LOMO juostelės leidžia fotografams pritaikyti įvairius meninius elementus savo kūrybai. LOMO juostelės - tai savotiški meno kūriniai, leidžiantys fotografams išlaisvinti vaizduotę ir eksperimentuoti su nuotraukų kūrimu.

Rodoma: 16 16
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 1 puslapių
  2. 1
  3. 16 16 prekių

Nuo Lomografijos atsiradimo, susikūrė ne tik subkultūra ir fotografijos judėjimas, bet ir naujos, inovatyvios fotojuostelių rūšys, kurios keičia tradicinės fotografijos normas. LOMO juostelės, arba LOMO films, tampa eksperimentiniu menininkų pasirinkimu, leidžiančiu kurti unikalias nuotraukas su įvairiais spalvotais efektais ir keičiamu ISO.

 

LOMO JUOSTELĖS - UNIKALUMO ĮSIKŪNIJIMAS

SPALVŲ GAMA: LOMO juostelės pasižymi įvairių spalvų gama, pradedant ryškiais, intensyviais tonais ir baigiant subtiliais, niuansuotais atspalviais. LOMO juostelės gali pasiūlyti įvairias spalvų skalės parinktis, įskaitant spalvotą negatyvą, juodą ir baltą, skaidres ir net raudoną toną. Tai leidžia fotografui sukurti unikalų vizualinį pasaulį, eksperimentuoti su spalvomis ir kurti unikalias, įspūdingas nuotraukas.

EFEKTAI IR FILTRAI: Šios juostelės siūlo įvairius efektus ir filtrus, kurie gali pakeisti nuotraukos atmosferą. Nuo grūdėto paviršiaus iki įdomių kryžminių filtrų, LOMO juostelės leidžia fotografams pritaikyti įvairius meninius elementus savo kūrybai.

ISO KEITIMAS: Unikali LOMO juostelių ypatybė yra keičiamas ISO. Fotografas gali eksperimentuoti su šviesumo jautrumu, kuris daro įtaką nuotraukos šviesumui ir kokybei. Dauguma LOMO juostelių siūlo keičiamą ISO, dažnai nuo mažo ISO 100 iki aukštesnių ISO 800 ar net 1600. Tai leidžia fotografui pritaikyti jautrumą aplinkai ir siekti pageidaujamo efekto, atveria duris kūrybingumui ir leidžia kurti įvairiapusiškus kadrus.

FORMATAI: LOMO juostelės pateikiamos įvairiais formatais, įskaitant klasikinius 35 mm, vidutinio formato 120 ir mažą 110 formatą. Tai leidžia fotografams pasirinkti tinkamą juostelę pagal savo poreikius ir įrankius.

GRŪDĖTAS PAVIRŠIUS: Kai kurios LOMO juostelės gali pasiūlyti grūdėtą paviršių, suteikiantį nuotraukoms ypatingą tekstūrą ir atspalvį. Tai suteikia kadrui unikalumo ir originalumo.

 

LOMO - YPATINGA ĮTAKA FOTOGRAFIJOS PASAULYJE

LOMO juostelės paskatino fotografus eksperimentuoti su meniniu išraiškingumu. Tai tampa iššūkiu tradicinės fotografijos normoms ir skatina kurti unikalias, išskirtines nuotraukas. Nors skaitmeninė fotografija tampa dominuojančia, LOMO juostelės prisideda prie analoginės fotografijos atgaivinimo, siūlydamos naujus būdus ir stilius. LOMO juostelės skatina fotografus mąstyti kūrybiškai ir leidžia joms išreikšti savo asmeninį stilių. Tai tampa ne tik techniniu įrankiu, bet ir meniniu iššūkiu.

 

LOMO juostelės tampa savotišku meno kūriniu, leidžiančiu fotografams įkvėpti savo vaizduotę ir eksperimentuoti su nuotraukų kūrimu. Šios unikalios juostelės išties atveria duris į įdomų ir įvairiapusišką fotografijos pasaulį.