+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Ausinės

Ausinės - neatsiejamos nuo muzikos mylėtojų, kūrėjų, geimerių kasdienybės. Ausinės yra puiki įranga ne tik muzikai klausytis, bet ir gali būti naudojamos fotografavimo, vaizdo įrašų kūrimo ir žaidimų žaidimo metu. Ausinių dizainas skiriasi nuo nukreipto į ausį (in-ear) iki dangtelio ant ausies (over-ear) tipo dizaino. Kokybiškos ausinės užtikrina aukštą garso skaidrumą, galingą garsą ir subtilų žemų dažnių atkūrimą. Siūlome rinktis iš šių gamintojų: Esperanza, Baseus, Joyroom, Razer, Vivanco, JBL, Panasonic ir kt.

Rodoma: 24 2037
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 85 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. ...
  6. 85
  7. 24 2037 prekių
  8. Toliau

Ausinės yra neatsiejamos nuo muzikos mylėtojų, profesionalių kūrėjų ir geimerių kasdienybės. Šie prietaisai, nors pagrindinai yra skirti muzikai klausyti, šiandien turi išplėtotą pritaikymą. Tai yra puiki įranga įvairiems renginiams, įskaitant fotografavimą, vaizdo įrašų kūrimą ir žaidimus.

 

AUKŠTA GARSO KOKYBĖ, BEVIELĖS IR LAIDINĖS AUSINĖS

1) DIZAINAS IR MODELIAI: Ausinių dizainas skiriasi nuo nukreipto į ausį (in-ear) iki dangtelio ant ausies (over-ear) tipo dizaino. Kiekvienas modelis turi savo privalumus, pavyzdžiui, in-ear ausinės pasižymi patogiu nešiojamumu, o over-ear ausinės dažnai suteikia geresnį garso izoliavimą.

2) GARSO KOKYBĖ: Kokybiškos ausinės turėtų užtikrinti aukštą garso skaidrumą, galingą garsą ir subtilų žemų dažnių atkūrimą. Studijoms ir profesionaliam kūrimui dažnai pasirenkamos ausinės su neutraliu garso profiliu.

3) BEVIELĖS IR LAIDINĖS AUSINĖS: Bevielės ausinės suteikia didesnę judėjimo laisvę. Laidinės ausinės, nors gali būti mažiau patogios judant, dažnai siūlo aukštesnę garso kokybę.

4) MIKROFONAS IR VALDYMAS: Daugelis ausinių turi integruotą mikrofoną, leidžiantį atlikti skambučius. Valdymo funkcijos ant laidinio arba bevielio jungimo taip pat tampa vis dažniau pasitaikančios.

 

KAM AUSINES NAUDOJA FOTOGRAFAI, VIDEOGRAFAI, GEIMERIAI?

Ausinės fotografams gali būti naudingos siekiant atsiriboti nuo foninio triukšmą, norint atidžiai stebėti ir redaguoti nuotraukas. „Studio monitor“ tipo ausinės puikiai tinka videografams dėl jų neutralaus garso profilio, suteikiančio tikslesnį garso įvertinimą. Geimeriams gali prireikti specialių žaidimų ausinių su įmontuotu mikrofonu ir „surround sound“ funkcija, kurios leidžia tikslią erdvinę garso percepciją. Muzikantams, garso inžinieriams ir muzikos kūrėjams dažnai reikalingos studijoms skirtos ausinės su aukštu garso įvertinimu ir neutraliu profiliu. In-ear ausinės, kurios užtikrina gerą garso izoliaciją ir patvarumą, gali būti puikus pasirinkimas sportuojantiems arba judantiems žmonėms.

 

Norėdami išsirinkti tinkamas ausines, turite atsižvelgti į asmeninius poreikius, naudojimo scenarijaus ir paskirtį. Kruopščiai pasirinktos ausinės ne tik pagerina garso patirtį, bet ir prisideda prie bendro vartotojo komforto.