+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

360 fotografijos technika

Norite gera kaina įsigyti įrangos, padedančios padaryti 360 stiliaus nuotraukas? Visa, ko trokštate, rasite Fotoaparatas.lt parduotuvėse! 360 fotografija vadinama fotografavimo technika, kai objektas fotografuojamas iš įvairių kampų ir tada rezultatas sudedamas į spec. programą, kuri pagamina „filmuką“ su jūsų fotografuotu objektu, kuriame objektas rodomas iš visų pusių. Dažniausiai tokią techniką naudoja internetinių parduotuvių dizaineriai, vadybininkai. Populiariausia šiuo metu yra Orangemonkie 360 fotografavimo technika.

Rodoma: 24 35
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 2 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 24 35 prekių
 5. Toliau

360 fotografijos įranga (360 photo equipment) - tai fotografavimo įranga, padedanti sukurti 360 laipsnių vaizdus, kuriuose objektas arba aplinka yra stebima iš visų pusių. Ši technika vis dažniau pritaikoma reklamos sektoriuje internetinėse parduotuvėse ir daugelyje kitų sričių.

 

360 FOTOGRAFIJOS TECHNIKOS YPATYBĖS IR SPECIFIKACIJOS

 1. 360 laipsnių fotografavimo ir filmavimo galimybė: Ši technika suteikia galimybę fotografuoti bei filmuoti objektus iš visų pusių, sudarant 360 laipsnių vaizdą. Tai leidžia stebėti objektus iš bet kurio kampo.

 2. Specializuoti fotografavimo prietaisai: 360 fotografijos technika apima specializuotus prietaisus, tokius kaip aukštos raiškos fotoaparatai, pasukami pagal horizontalią ir vertikalią ašį, ir stovai, kurie užtikrina stabilumą ir nuoseklumą kiekviename kadre.

 3. Galimybė valdyti nuotoliniu būdu: Dauguma 360 fotografavimo technikos prietaisų gali būti valdomi nuotoliniu būdu per specialią programinę įrangą arba valdymo pultelį, kuris leidžia pasukti kamerą ir pasirinkti fotografavimo kampus.

 4. Aukštos raiškos vaizdai: Norint gauti aukštos kokybės 360 laipsnių vaizdus, daugelis šių sistemų naudoja aukštos raiškos fotoaparatus ir objektyvus, užtikrinančius išskirtinę vaizdo kokybę.

 5. Pateikimo platformos: 360 fotografijos technika paprastai naudojama interneto svetainėse ir programose, kuriose peržiūrėtojai gali naršyti ir stebėti 360 laipsnių vaizdus. Tai gali būti virtualios realybės platformos, internetinės parduotuvės ar kitos internetinės aplinkos.

 6. Orangemonkie 360 fotografavimo technika: Orangemonkie yra viena iš populiariausių prekių šioje kategorijoje. Jų sistema apima techniką, kuri leidžia lengvai sukurti aukštos raiškos 360 laipsnių vaizdus.

 

360 fotografijos technika yra vertinga priemonė daugeliui verslo sektorių. Ši technika leidžia sukurti interaktyvius ir patrauklius vaizdus. Tai suteikia galimybę klientams arba peržiūrėtojams išsamiai pažinti produktus, patalpas, vietoves, o tai gali padidinti pardavimus, patraukti klientus ir pagerinti bendrą prekybos arba reklamos patirtį.