+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Fotostudijos įrangos priedai

Fotostudijoje, kaip niekur kitur, naudojama įvairiausių priedų. Fotoaparatas.lt bendruomenė siūlo juos įsigyti už žemą kainą: sriegio perėjimai (spigot adapter), gnybtai (clamp), adapteriai (universal adapter), laikikliai (holder), framing shutters, umbrella holder, gelinių filtrų rinkiniai, shoe with lock nut, wall mount, Flex Arm, Clapperboard, Sandbag, Tilting Bracket, Diffuse Cloth ir dar tūkstančiai kitų.

Rodoma: 24 2204
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 92 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. ...
  6. 92
  7. 24 2204 prekių
  8. Toliau

Fotostudijos įrangos priedai yra neatsiejama fotografų ir kūrėjų įrangos dalis, suteikianti daugybę galimybių kurti profesionalius ir kokybiškus vizualinius projektus. Ši kategorija apima įvairiausius priedus, kurie yra būtini siekiant optimizuoti darbo procesus ir gauti pageidaujamus rezultatus.

 

SRIEGIO PERĖJIMAI, GNYBTAI, ADAPTERIAI, LAIKIKLIAI

Vienu iš esminių priedų šioje kategorijoje yra sriegio perėjimai (spigot adapters), kurie leidžia prisegti įvairius priedus prie šviesos stendų ar kitos fotoaparato įrangos. Gnybtai (clamps) ir adapteriai (universal adapters) taip pat yra būtini, siekiant stabiliai pritvirtinti apšvietimo šaltinius, šviesos difuzijos priemones ar kitus priedus. Laikikliai (holders), framing shutters, umbrella holders yra naudojami siekiant kontroliuoti apšvietimą ir sukurti specialius efektus. Gelinių filtrų rinkiniai leidžia koreguoti spalvas ir suteikti nuotraukoms arba vaizdo įrašams norimą atspalvį.

 

PAPILDOMAS LANKSTUMAS IR EFEKTYVUMAS STUDIJOJE

Į šią kategoriją taip pat įeina praktiniai įrankiai, tokie kaip shoe with lock nut, wall mount, Flex Arm, Clapperboard, kurie suteikia papildomą lankstumą ir efektyvumą dirbant studijoje. Sandbag naudojamas stabilizuoti stendus ir išlaikyti saugią darbo aplinką. Tilting Bracket leidžia keisti apšvietimo kampą, o Diffuse Cloth padeda sukurti minkštą, difuzinį šviesos šaltinį.

 

Šie priedai kartu sudaro visapusišką įrangos arsenalą, suteikiantį kūrėjui galimybę eksperimentuoti su šviesa, formomis ir spalvomis, siekiant kurti profesionalius ir išskirtinius kūrinius. Fotostudijos įrangos priedai yra kūrėjų kūrybinės ir techninės paletės dalis, leidžianti jiems realizuoti savo viziją ir pasiekti aukščiausius rezultatus.