+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Foto rūbai

Aistra fotografijai ir dizainui buvo pradėta „COOPH“. Projektas  buvo pradėtas mažame Austrijos miestelyje ir išaugo į pasaulinę bendruomenę, orientuotą į fotografiją mėgstančių žmonių atpažinimą ir palaikymą. Tai pirmasis prekės ženklas, gaminantis stilingus ir funkcionalius drabužius, specialiai sukurtus fotografams, pavyzdžiui, itin minkštą gobtuvą, kuris virsta fotoaparato apdangalu, ir apdovanojimus pelniusius „Leica Rope Straps“ dirželius.

Rodoma: 24 165
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 7 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. ...
  6. 7
  7. 24 165 prekių
  8. Toliau

FOTOGRAFAMS SUKURTI STILINGI IR FUNKCIONALŪS DRABUŽIAI

Fotografai dažnai siekia ne tik fotografuoti nuotraukas, bet ir išsiskirti savo asmeniniu stiliumi bei užtikrinti patogumą fotografijos proceso metu. COOPH (Cooperative of Photography) ir Vallerret yra dvi išskirtinės prekių ženklų kompanijos, kurios įsitraukė į fotografams skirtų drabužių kūrimą. Šie prekių ženklai įkvėpti fotografų bendruomenės poreikių, sukūrė stilingus ir kokybiškus rūbus, kurie derina išskirtinį dizainą su funkcionalumu.

 

COOPH: STILIUS IR PATOGUMAS

COOPH yra pionierius fotografams skirtų drabužių srityje. Šis prekės ženklas pasižymi išskirtinėmis kolekcijomis, kuriose įtraukti marškinėliai, liemenės, pirštinės ir kepurės, sukurtos siekiant patenkinti fotografų poreikius. COOPH drabužiai ne tik stilingi, bet ir aukštos kokybės, užtikrinantys patogumą fotografijos metu.

Vienas iš ryškiausių COOPH pasiūlymų yra marškinėliai, sukurti iš kokybiškų medžiagų, leidžiančių odai kvėpuoti ir nevaržantys judesių. Jie būna įvairių dizainų, išryškinantys fotografijos elementus, kaip kameros, objektyvai arba unikalūs grafiniai elementai.

Liemenės yra kitas COOPH drabužių atributas, kuris ne tik suteikia patogumo, bet ir tampa stiliaus detale, puikiai dera su fotografuojamais kadrais. Jos dažnai pasižymi įvairiais skyriais, kurie turi funkcinius ir estetinius tikslus, leisdami fotografams laisvai pasirinkti drabužius pagal savo poreikius.

Pirštinės ir kepurės taip pat neatsiejama COOPH kolekcijos dalis. Fotografas gali rinktis iš įvairių modelių, pritaikytų skirtingoms klimato sąlygoms ir poreikiams. Kepurės gali būti ne tik funkcionalios, saugančios nuo saulės ar lietaus, bet ir stilingos, išsiskiriančios unikaliu dizainu.

 

VALLERRET: FOTOGRAFŲ PIRŠTINĖS IR NE TIK

Vallerret yra kita kompanija, kuri specializuojasi fotografams skirtų pirštinių gamyboje. Šis prekių ženklas žinomas dėl savo aukštos kokybės, specialiai sukurtų pirštinių, kurios atitinka net ir išrankiausių fotografų poreikius.

Vienas iš populiariausių Vallerret produktų yra ALTA ARCTIC MITT pirštinės. Šios pirštinės yra pritaikytos šaltiems orams, jų dizainas leidžia laisvai judėti pirštams ir tuo pačiu metu patikimai laikyti kamerą. Tai puikus sprendimas fotografuojant šaltyje ar kalnuose.

Kiti Vallerret produktai apima BEANIE kepures ir HATCHET LEATHER PHOTOGRAPHY GLOVE pirštines, kurios gali patenkinti net išrankiausius fotografus.

 

ĮVAIRUS DYDIS: NUO S IKI XL!

COOPH ir Vallerret rūbai paprastai būna prieinami įvairių dydžių, pradedant nuo S ir baigiant XL. Tai leidžia fotografams pasirinkti drabužius, idealiai atitinkančius jų kūno formą ir užtikrinančius maksimalų patogumą fotografijos metu.

 

COOPH ir Vallerret įkvėpė fotografus rūpintis savo išvaizda, net fotografijos metu. Jų drabužiai ne tik patogūs, bet ir stilingi, o tai yra būtina fotografo, siekiančio išsiskirti ir jaustis gerai, sąlyga. Fotografams skirti rūbai šiandien ne tik suteikia praktinę naudą, bet ir tapo savotiška meno išraiška.