+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Stabilizatoriai

Stabilizatoriai naudojami video filmavime. Fotografijoje stabilizatoriai naudojami retai. Video stabilizatorius (gimbal) galime skirstyti į mechaninius ir elektroninius. Mechaniniai veikia kontrasvorio principu – kai žemyn traukiantis svoris stabilizuoja priešingoje pusėje (viršuje) esantį objektą – kamerą ar fotoaparatą. Pagrindiniai gamintojai: Genesis , Falcon Eyes, Nest. Elektroniniai stabilizatoriai mechaninius beveik išstūmė iš rinkos. Elektroniniai stabilizatoriai veikia technologija: kardaninė pakaba – giroskopas. 3 elektroninės ašys išlaiko kamerą ,fotoaparatą, telefoną stabilioje padėtyje. Pagrindiniai gamintojai: DJI, Zhiyun, Fancier. Žema kaina.

Rodoma: 24 45
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
 1. 1 iš 2 puslapių
 2. 1
 3. 2
 4. 24 45 prekių
 5. Toliau

STABILIZATORIAI, kurie yra skirti fotoaparatams, veiksmo kameroms arba telefonams, yra prietaisai, leidžiantys išlaikyti vaizdo įrašų sklandumą, stabilumą ir dinamiškumą. Šie stabilizatoriai turi daug privalumų, dėl kurių jie tampa nepakeičiama įranga kūrybiniam vaizdo ir fotografijos kūrimui.

 

IŠLAIKYKITE VAIZDO ĮRAŠŲ SKLANDUMĄ IR STABILUMĄ

 1. Stabilizacija. Stabilizatoriai naudoja įvairias technologijas, pvz., mechanines, elektromagnetines arba inercines, kad sumažintų kamerų ir telefonų vibracijas ir judėjimo trukdžius. Tai leidžia gauti sklandžius ir stabilius vaizdo įrašus net judant.

 2. Stabilaus laikymo užtikrinimas. Daugelis stabilizatorių yra sukurti taip, kad jie telpa į rankas ir palaiko fotoaparatą, veiksmo kamerą arba telefoną tvirtai ir stabiliai. Tai suteikia operatoriui daugiau kontrolės ir leidžia gauti profesionalaus lygio vaizdo įrašų ir nuotraukų rezultatus.

 3. Trigubas stabilizavimas. Kai kurie modernūs stabilizatoriai turi trimačio stabilizavimo sistemą, kuri stabilizuoja judėjimą trijose ašyse: horizontaliai, vertikaliai ir pasukimo ašyje. Tai užtikrina maksimalų stabilumą ir išlaiko vaizdo įrašus sklandžius.

 4. Valdymo funkcijos. Stabilizatoriai dažnai turi įmontuotas valdymo funkcijas, kurios leidžia reguliuoti kameros judėjimą, pakeisti kampą ir keisti kitus parametrus tiesiogiai iš stabilizatoriaus rankenėlės arba naudojant mobiliąją programėlę.

 5. Platus jungčių suderinamumas. Daugelis stabilizatorių gali būti naudojami su skirtingais fotoaparatais, veiksmo kameromis ir telefonais, todėl jie tinka daugeliui įrenginių.

 6. Lankstumas ir mobilumas. Stabilizatoriai yra lengvai nešiojami ir paruošti greitai naudoti, jie leidžia operatoriui judėti laisvai ir kurti stabilų vaizdo turinį.

 7. Ilgas baterijos gyvavimas. Dauguma stabilizatorių pasižymi ilgu baterijos gyvavimo laiku, kuris leidžia ilgą laiką filmuoti arba fotografuoti be įkrovimo.
   

Stabilizatoriai yra būtini įrankiai fotografams, vaizdo kūrėjams ir visiems, kurie nori kurti profesionalaus lygio vaizdo ir nuotraukų turinį. Jie padeda sumažinti nerimą dėl vaizdo įrašų drebėjimo ir suteikia daugiau kūrybinių galimybių. Šios priemonės yra puikus būdas pagerinti visus jūsų vaizdo ir fotografijos projektus.