+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Kitos dovanos

Šios dovanos ne tik suteikia išskirtinę naudą, bet ir demonstruoja rūpestį bei dėmesį dovanos gavėjo poreikiams. Dovanos siūlo išskirtinį komfortą ir prideda kasdieniam gyvenimui funkcionalumo. Jų įvairovė leidžia pasirinkti dovaną pagal dovanos gavėjo poreikius, parodant, kad dovanotojas rūpinasi tiek praktiškumu, tiek modernumu.

Rodoma: 24 913
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 39 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. ...
  6. 39
  7. 24 913 prekių
  8. Toliau

DOVANOS: NAUJOVĖS IR PRAKTIŠKI ŠEDEVRAI JŪSŲ NAMAMS

Kitų dovanų kategorija pasižymi plačiu funkcionalumu ir pasirinkimu, kurį atveria įvairios šiuolaikinės technologijos ir kasdienio gyvenimo patogumai. Šios dovanos ne tik suteikia išskirtinę naudą, bet ir demonstruoja rūpestį bei dėmesį dovanos gavėjo poreikiams:

1) DULKIŲ SIURBLIAI IR JŲ PRIEDAI: Dulkių siurbliai yra neatsiejama buities dalis, todėl dovanoti kokybišką siurblį arba jo priedus yra praktiška dovana bet kuriam namų šeimininkui. Modernūs dulkių siurbliai su įvairiais priedais gali lengvai valyti ne tik grindis, bet ir kilimus, baldus ir netgi sunkiai pasiekiamas vietas.

2) FM MODULIATORIAI: Daugelis žmonių mėgsta klausytis muzikos arba leistis į nuotykius savo automobilyje. FM moduliatoriai suteikia galimybę prijungti įvairius įrenginius prie automobilio garso sistemos be jokių sudėtingų jungčių arba atnaujinimų. Tai puiki dovana tiems, kurie dažnai keliauja automobiliu.

3) ELEKTRONINĖS KNYGŲ SKAITYKLĖS: Mėgstantiems skaityti, bet nenorintiems kaupti daug knygų, elektroninės knygų skaityklės atveria naują pasaulį. Leiskite savo artimiesiems turėti tūkstančius knygų ranka pasiekiamoje vietoje, pasitelkdami modernią technologiją.

4) ORO DRĖKINTUVAI: Oro drėkintuvai yra puiki dovana, ypač šaltuoju sezonu. Jie padeda išlaikyti patalpose optimalų drėgnumą, kovoti su sausu oru ir užtikrinti, kad odos bei kvėpavimo sistemos sveikata būtų išsaugota.

5) APSAUGINĖS VEIDO KAUKĖS: Sveikata ir saugumas visada yra prioritetas, todėl apsauginės veido kaukės gali būti naudinga dovana. Jų panaudojimas užtikrina ne tik asmeninį, bet ir viešąjį saugumą.

6) ORO ŠILDYTUVAI: Šaltas oras gali tapti nepatogumu, tačiau oro šildytuvai gali tai pakeisti. Šios dovanos suteikia galimybę patalpoms greitai pasiekti norimą temperatūrą, užtikrinant jaukią ir šiltą namų atmosferą.


Dovanos siūlo išskirtinį komfortą ir prideda kasdieniam gyvenimui funkcionalumo. Jų įvairovė leidžia pasirinkti dovaną pagal dovanos gavėjo poreikius, parodant, kad dovanotojas rūpinasi tiek praktiškumu, tiek modernumu. Šios dovanos demonstruoja pažangą ir naujoves, prisidedant prie šiuolaikinės namų aplinkos tobulėjimo.