+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Tekstilė

Tekstilės gaminiai suteikia namams šilumos, komforto, stiliaus. Pagalvės, pagalvėlės, pledai, krepšiai atlieka praktinę funkciją ir prideda erdvei individualumo, išskirtinumo, jaukumo. Pagalvėlės yra ir dailus dekoratyvinis elementas, ir praktiškas įrankis jūsų namuose. Jos skatina geresnį miegą, palaiko galvą ir kaklą tinkamoje padėtyje. Pagalvėlės ne tik puošia, bet ir palengvina kasdieninį gyvenimą, prisideda prie bendro namų jaukumo.

Rodoma: 24 60
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 3 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 24 60 prekių
  6. Toliau

TEKSTILĖ: MINKŠTAS IR STILINGAS NAMŲ PUOŠIMAS

Tekstilė yra neatskiriama namų dekoro kategorija, kuri suteikia šilumos, komforto ir stiliaus jūsų gyvenamajai erdvei. Nuostabios pagalvės, pagalvėlės, pledai ir krepšiai ne tik atlieka praktinę funkciją, bet ir prideda individualumo, išskirtinumo bei jaukumo jūsų namams:

1) PAGALVĖS IR PAGALVĖLĖS yra ne tik minkštos atramos galvai miegoti arba sėdėti, bet ir puikus būdas pakeisti ar papildyti namų interjerą. Jos gali būti įvairių formų, dydžių ir spalvų, atitinkančių kiekvieno skonį ir poreikį. Pagalvės ne tik suteikia komforto, bet ir tampa puikiomis akcentų suteikiančiomis detalėmis.

2) PLEDAI yra neatskiriama namų tekstilės dalis, kurianti jaukią ir šiltą atmosferą. Jie gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, tokių kaip medvilnė, vilna, arba sintetiniai audiniai. Pledai gali būti įvairių dydžių ir spalvų, atitinkančių ne tik praktinius, bet ir dekoratyvinius poreikius. Jie suteikia galimybę pridėti tekstūros, spalvos ir šilumos bet kuriam kambariui.

3) KREPŠIAI tekstilės kategorijoje ne tik atlieka funkcionalią paskirtį kaip saugoti daiktus, bet ir suteikia galimybę išreikšti savo stilių. Jie gali būti įvairių formų ir dydžių, o jų dizainas gali svyruoti nuo paprastų iki išraiškingų. Krepšiai suteikia galimybę išlaikyti tvarką namuose stilingai.

 

KAM NAUDOJAMOS IR NAUDINGOS PAGALVĖLĖS?

Pagalvėlės yra ne tik gražus dekoratyvinis elementas, bet ir praktiškas įrankis jūsų namuose. Jos suteikia patogumą ir komfortą skirtingose gyvenamosiose patalpose. Lovos pagalvėlės skatina geresnį miegą, palaiko galvą ir kaklą tinkamoje padėtyje. Sėdimosios pagalvėlės gali sumažinti patirtą stresą ir skatinti gerą laikyseną. Taigi, pagalvėlės ne tik puošia, bet ir palengvina kasdieninį gyvenimą, prisidedant prie bendro namų jaukumo.