+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Nešiojami kompiuteriai

Nešiojamieji kompiuteriai - neatsiejama kasdienio gyvenimo dalis, jie suteikia patogumo ir lankstumo atliekant įvairias užduotis. Nešiojamieji kompiuteriai sukurti taip, kad būtų lengvi ir kompaktiški, todėl naudotojai gali juos lengvai nešiotis kuprinėje arba portfelyje. Nešiojamuosiuose kompiuteriuose svarbiausi komponentai yra viename įrenginyje, todėl nereikia papildomų išorinių įrenginių, pavyzdžiui, atskiros klaviatūros arba monitoriaus. Populiariausi gamintojai: Dell, Lenovo, Asus, Acer, Apple.

Rodoma: 24 556
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 24 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. ...
  6. 24
  7. 24 556 prekių
  8. Toliau

Nešiojamieji kompiuteriai yra nešiojamieji kompiuteriniai įrenginiai, skirti asmeniniam ir profesiniam naudojimui. Šie prietaisai tapo neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalimi, suteikiančia patogumo ir lankstumo atliekant įvairias užduotis.


KOMAPKTIŠKI "VISKAS VIENAME" ĮRENGINIAI

Nešiojamieji kompiuteriai - tai kompaktiški "viskas viename" kompiuteriniai įrenginiai, kuriuose į vieną įrenginį sujungtas ekranas, klaviatūra, jutiklinis valdiklis bei vidiniai komponentai, pavyzdžiui, procesorius, atmintis, saugykla ir akumuliatorius. Jie sukurti taip, kad juos būtų galima lengvai transportuoti ir naudoti įvairiose aplinkose, todėl jie tinka darbui, studijoms, pramogoms ir kt.


PAGRINDINĖS NEŠIOJAMŲJŲ KOMPIUTERIŲ SAVYBĖS

1) NEŠIOJAMUMAS: Viena pagrindinių nešiojamųjų kompiuterių ypatybių yra jų nešiojamumas. Jie suprojektuoti taip, kad būtų lengvi ir kompaktiški, todėl naudotojai gali juos lengvai nešiotis kuprinėje arba portfelyje. Dėl tokio nešiojamumo nešiojamieji kompiuteriai idealiai tinka dažnai keliaujantiems naudotojams.

2) "VISKAS VIENAME" DIZAINAS: Nešiojamuosiuose kompiuteriuose visi svarbiausi komponentai yra viename įrenginyje, todėl nereikia išorinių įrenginių, pavyzdžiui, atskiros klaviatūros arba monitoriaus. Toks "viskas viename" dizainas padidina patogumą ir supaprastina naudojimą.

3) INTEGRUOTAS AKUMULIATORIUS: Nešiojamieji kompiuteriai turi integruotą įkraunamą akumuliatorių, todėl naudotojai gali jais naudotis neprisirišę prie maitinimo šaltinio. Akumuliatoriaus veikimo trukmė priklauso nuo naudojimo ir nešiojamojo kompiuterio modelio.

4) EKRANO DYDŽIO ĮVAIROVĖ: Nešiojamieji kompiuteriai gali turėti įvairių dydžių ekraną: nuo kompaktiškų 11 colių modelių iki didesnių 17 colių ekranų. Ekrano skiriamoji geba gali skirtis - galima rinktis standartinę HD, "Full HD" ir net didesnę skiriamąją gebą, kad vaizdas būtų aiškesnis.

5) ĮVESTIES ĮRENGINIAI: Nešiojamuosiuose kompiuteriuose paprastai būna klaviatūra ir jutiklinis valdiklis arba "taktilinis kilimėlis". Kai kuriuose modeliuose taip pat yra jutikliniai ekranai, todėl naudotojai gali sąveikauti su įrenginiu naudodami jutiklinius gestus.

6) NAŠUMAS: Nešiojamieji kompiuteriai gali būti įvairių našumo lygių, atitinkančių skirtingus naudotojų poreikius. Didelio našumo nešiojamieji kompiuteriai dažnai turi galingus procesorius, didelę operatyviąją atmintį ir specialias vaizdo plokštes, todėl jie tinka sudėtingoms užduotims, pavyzdžiui, vaizdo įrašų redagavimui, žaidimams ir grafiniam dizainui.

7) SAUGYKLOS PARINKTYS: Nešiojamieji kompiuteriai siūlo įvairias saugojimo galimybes, įskaitant tradicinius kietuosius diskus (HDD) ir spartesnius diskus (SSD). SSD diskai padeda greičiau įkrauti kompiuterį ir pagerina bendrą sistemos reakciją.

8) RYŠIAI: USB, HDMI, garso lizdai ir kt. Juose taip pat palaikomi belaidžiai ryšiai, pavyzdžiui, "Wi-Fi" ir "Bluetooth".

9) OPERACINĖS SISTEMOS: Nešiojamieji kompiuteriai naudoja įvairias operacines sistemas: dažniausiai naudojamos "Windows", "MacOS" ir "Linux". Kiekviena operacinė sistema turi savo funkcijas, sąsają ir programinės įrangos ekosistemą, atitinkančią įvairius naudotojų pageidavimus.

 

SU NEŠIOJAMUOJU KOMPIUTERIU DIRBKITE IŠ BET KUR!

Fotografams nešiojamieji kompiuteriai tampa nepakeičiama priemone, suteikiančia mobilią ir efektyvią darbo aplinką įvairiose situacijose. Šie kompiuteriai yra itin naudingi fotografams, o štai kelios priežastys, kodėl jie yra būtini:

1) Nešiojamieji kompiuteriai leidžia fotografams dirbti iš bet kurios vietos – nuo gamtos rezervato iki studijos arba kavinės. Mobilumas suteikia galimybę kurti ir redaguoti nuotraukas ten, kur jos buvo fotografuotos arba ten, kur fotografui patogu.

2) Profesionalių fotografo darbas dažnai apima nuotraukų redagavimą. Nešiojamasis kompiuteris su pakankamai galinga aparatine įranga ir sparčiu procesoriumi užtikrina efektyvų ir sklandų redagavimo procesą su sudėtingais grafikos redagavimo programiniais paketais.

3) Fotografas gali naudoti nešiojamąjį kompiuterį kaip mobilų duomenų centrą, kuriame saugomi skaitmeniniai fotoarchyvai. Tai leidžia lengvai pasiekti ir redaguoti nuotraukas tiesioginiu būdu, be poreikio perkelti jas į kitą įrenginį.

4) Nešiojamieji kompiuteriai yra itin patogūs keliaujant. Jie leidžia greitai perkelti, peržiūrėti ir redaguoti fotografijas net iškeliaujant į fotografavimo keliones arba renginius.

5) Fotografas gali lengvai kurti ir dalintis savo kūriniais, turėdamas prieigą prie kompiuterio bet kur ir bet kada. Tai leidžia greitai reaguoti į idėjas ir nuolat tobulinti savo darbą.

6) Naujausi nešiojamieji kompiuteriai pasižymi ilgu baterijos tarnavimo laiku, leidžiančiu fotografams dirbti ilgą laiką be įkrovimo. Tai svarbu, ypač esant sąlygoms, kur nėra galimybės greitai įkrauti baterijos.

7) Fotografai gali lengvai įkelti nuotraukas į debesų (Cloud) talpyklas tiesiogiai iš nešiojamojo kompiuterio. Tai ne tik saugo duomenis, bet ir leidžia lengvai pasiekti nuotraukas iš įvairių įrenginių.

8) Nešiojamieji kompiuteriai padeda kurti ir rodyti klientams skaitmeninius dizaino projektus, redaguoti juos tiesiogiai diskusijų metu, suteikiant kūriniams lankstumo.